wasze ulubione seriale

JARA, a ten serial life jest jakos logicznie zakończony?

branka, zdecydowanie Mentalista. Jak dla mnie ma lepszy motyw przewodni. Castle taka zapchaj dziura, jakoś cięzko polubić bohaterów a już ten romans głównych to się mi kompletnie kupy nie trzyma, chemii to ja tam nie widzę absolutnie. Ja oglądałam w okresach jak kompletnie nie miałam co oglądać. Ostatni sezon mnie zabił i zakończyłam spotkania z tym serialem :P
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2015 07:53
Ech, kurcze, będę autentycznie tęsknić za Mentalistą. Cała historia z Red Johnem fajna, ale tak naprawdę najbardziej podobało mi się ostatnie 1,5 sezonu, łykałam odcinki jak kot rybki 😉. Chętnie jeszcze pooglądałabym dalsze losy Jane'a. Pozostaje czekać na Grę o tron i Wikingów 😉
Livia, Wikingowie się już zaczęli 🙂
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2015 09:27
Martolina, o, dzięki! To jestem uratowana 😀
archeo, gdzie oglądałaś Outlander? Online albo napisy się nie zgadzają albo lektor nagle przestaje mówić 😀 Na torrentach też nie widzę pliku w dobrym formacie
geektv.ch ale tu tylko w oryginale...co przy szkockim akcencie nie jest łatwe 😉

A jak mnie szkocki akcent pokonał to na iitv.info z napisami angielskimi
archeo, Ok, dzięki. Może dam radę 😀
Mi sie Lisbon nie podobala i jakos tak szkoda mi bylo Jane'a dla niej 🤣 Ogolnie serial fajny, ale bez watku Red Johna sie skiepscil. Mam nadzieje ze wiecej nie bedzie  🤣

Tez czekamy z mezem na GOT, wczoraj ogladalismy trailery i jakies tam materialy i nie wiem jak wytrzymamy  😁
Mia, na iitv nie jest ok? Ja tam oglądałam, ale na bieżąco i nie kojarzę problemów. W oryginale oglądałam z napisami ang bo inaczej bywało mega ciężko ich zrozumieć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2015 18:45
Dlaczego ciągle nie ma napisów do poniedziałkowego Castle'a?!  👿
Facella a Arrow już miał rano napisy  😁
Tylko co po napisach, skoro znowu przerwa. Tym razem 3 tygodnie. Irytujące.
(Arrow mam na myśli)
Facella, i tak odcinek był beznadziejny, więc niewielka strata 😁 (szczególnie w porównaniu do 2 poprzednich) nie dasz rady z ENG napisami? ja tak obejrzałam 😉 temat odcinka fajny, ale rozwiązanie moim zdaniem przekombinowane no i zabrakło kosmicznych teorii Ricka 😉
[quote author=Żeglarz link=topic=205.msg2303479#msg2303479 date=1425067415]
Tylko co po napisach, skoro znowu przerwa. Tym razem 3 tygodnie. Irytujące.
(Arrow mam na myśli)
[/quote]
40 dni świątecznej przeżyłam to i 20 dam radę  🤣  Martwię się bardziej o przerwę między sezonami  😎
Zawsze można wrócić do wcześniejszych odcinków  😎
Wczoraj zaczęli na Universalu znowu puszczać pierwszy sezon  😎 Ale już widziałam każdy odcinek poprzednich minimum po 3x razy...
Także w tej krótkiej przerwie obejrze wszystkie sezony Suits, a na przerwę między sezonami wezmę Na dobre i na złe  😂 tam jest prawie 600 odcinków haha
Nie mam Universalu  😉 Poza tym w planach urlopik w Alpach, a to lepsze niż wszystkie seriale  🏇
Przypominam że dzisiaj wychodzi III sezon House of Cards (cały oczywiście) jutro/pojutrze już powinien być w sieci z polskim napisami.  😅

A jak ktoś ma NC+ to tam od jutra można obejrzeć za darmo i legalnie HoC na VOD+. Zrobili taką promocję z okazji 20-lecia  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2015 21:11
Jak się uprę, to i bez napisów bym obejrzała, ale to wymaga więcej wysiłku 😀
Wie ktoś czemu sezon House of Cards "wychodzi na raz" ? Z reguły rozpoczyna się sezon i raz w tygodniu odcinek, a tu znowu od razu cały 3 sezon, przy 2 myślałam, że coś mi się pomyliło  👀
Anderia   Całe życie gniade
28 lutego 2015 10:16
Jako że 9 marca jest światowa premiera trzeciego sezonu Bates Motel, spytam, czy ktoś z forumowiczów też to ogląda? Ja wpadłam i czekam ten prawie rok jak głupia, widzę wszystkie absurdy i naciągnięcia w serialu, ale i tak go uwielbiam.
Finał How to get away with murder miażdży  😀 Szkoda, że następny sezon dopiero na jesień  😵
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
28 lutego 2015 12:00
Anderia, ja! 😀 Tez po prostu umieralam przez ten rok, to moja serialowa milosc zycia, za postac Normy 😍
Niestety na 99% to ostatnia seria 🙁
Anderia   Całe życie gniade
28 lutego 2015 12:06
Becia23 no właśnie przewijałaś mi się parę razy przez forum, zastanawiałam się, czy ta Vera Farmiga na avatarze to tak o, za inną rolę, czy też jesteś fanką jej kreacji w Batesie. 😀 Ale zgadzam się, zdecydowanie najlepsza rola w serialu.

Seria może i ostatnia, ale liczę na sporą intensywność wydarzeń. Z przecieków, teaserów i różnych takich wynika, że granica między Normanem a Normą już naprawdę się zatrze. Ciekawi mnie bardzo, co się stanie z Dylanem, Emmą, szeryfem Romero i w ogóle śledztwem w sprawie zabójstwa nauczycielki. No i podobno ma wrócić Bradley (oby nie!). Wszyscy wiemy jak się to skończy, ale nikt nie wie co będzie w międzyczasie, no kocham ten serial za to.
zonk, jak oglądałam odcinek z mama A. to doszło do mnie, że jeszcze tylko 2odcinki... Świetny serial. I tyle trzeba czekać na nowy sezon  👿
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
28 lutego 2015 12:51
Anderia, tak, Norma to moja idolka neurotycznej siły, odwagi i mamtowdupizmu 😍

Tak, z zapowiedzi na facebooku (bo mam zalajkowany serial) wygląda na to, że będzie się działo 😀iabeł: Twórcy w wywiadach po drugiej serii uprzedzali, że teraz, kiedy Norman odkrył już, co się z nim dzieje - nadszedł czas na połączenie serialu z oryginalnym filmem.

Ja bym chciała, żeby Romero i Norma się zeszli 😜 Uwielbiam ich przekomarzanie się, to jak Norma go wkurza, ale jakoś tak w środku jest nią zaintrygowany.
Niestety coś czuję, że - zgodnie z oryginałem - ostatecznie historia skończy się tak, że wszyscy inni znikną - i zostanie tylko Norma i Norman, tylko ich dwoje przeciwko reszcie, ich hermetyczny światek, nadmierne uzależnienie emocjonalne... Dylan pewnie pójdzie w świat, tym razem pogodzony już z mamą, Emma się wyprowadzi? Bleee, nie chcę żeby Bradley wracała, nie lubię jej :/
Ale masz rację - nie mamy zielonego pojęcia, co się stanie w międzyczasie (a może się stać wszystko!) i właśnie dlatego to jest moja serialowa miłość życia 💘
Bischa   TAFC Polska :)
28 lutego 2015 14:45
Seansik w 6 sezonie leci po bandzie, na 7 odcinków "Kości" mieli tylko jeden (reszta "this video is un coś tam"😉, a na kinomanie cały sezon leci z napisami, a ja wolę słuchać lektora, nie znoszę czytać polskich napisów (wyjątkiem jest kino)...
Becia23, Anderia, ja też już się doczekać nie mogę 😀

zonk, prawda. Serial ma w sobie to coś. Jestem ciekawa w jaką stronę pójdą twórcy bo w sumie zagadka się wyjaśniła, wiemy kto zabił. Pytanie co dalej 😀
Serio HoC od razu wychodzi cały sezon? To zaraz wszędzie będą spoilery  😵
Ja na razie po 1 odcinku, nie powala. Ale chyba dalej będzie się nieźle działo.
House of Cards chyba zawsze tak wychodził, bo to nie jest serial telewizyjny. Ja po dwóch odcinkach, jak na razie jest ok, chociaż tak dawno oglądałam drugi sezon, że już nie pamiętam co się działo  😂 Teraz mam bana na seriale do 17 marca, trzeba się w końcu zająć studiami  😁 więc proszę nie spojlerować  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się