wasze ulubione seriale

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 maja 2015 08:17
Jeszcze jeden będzie, zawsze są 24 odcinki  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 maja 2015 09:33
Racjonalna, nic nie obejrzałam, za to ściągnął mi się jakiś badziew do-search, którego nie umiem wywalić a także dwie gry. No nie wiem.


Oglądam tam codziennie, mam addblockera i nic mi się nie zainstalowało...  🙁

[quote author=budyń link=topic=205.msg2355566#msg2355566 date=1431415671]
A nie możecie ściągnąć odcinków z torrenta, a napisy z napiprojekt? Bo regularnie jest lament, że jakaś strona nie działa, albo ściąga syf na kompa i olaboga, co robić.
[/quote]

Nie, nie mogę ściągać z torrenta, gdyż, iż, ponieważ jest to nielegalne  😉 Już jedno pismo dostałam z kancelarii prawniczej odnośnie ściągania z torrentów, co prawda olałam je, ale nie mam zamiaru psuć sobie nerwów zwłaszcza, że teraz na torrenty jest nagonka...
Gniadata   my own true love
14 maja 2015 11:12
Racjonalna o rany, serio?  🤔 jesteś chyba pierwszym przypadkiem przywalenia się o torrenty o jakim słyszałam (a sporo moich znajomych łoiło wszystko z thepiratebaya, teraz pewnie też łoją ale nie wiem skąd). co Ci napisali, pogrozili tylko palcem czy kazali bulić za wszystkie filmy które kiedykolwiek ściągnęłaś?
Racjonalna, mój antywirus oszalał jeszcze przed odpaleniem serialu z podanej przez Ciebie strony. Opuściłam ją czym prędzej, a Tobie radzę porządnie przeskanować swój komputer. 😉

Smarcik, gdzie oglądałaś ostatni odcinek Grey'sów? Z napisami? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 maja 2015 15:51
Ostatni? Tzn 23? Wybacz, ciężko dziś u mnie z myśleniem  😡 Na seansik.tv  😉
Z Polskich seriali do gustu przypadła mi "Krew z Krwi". Często oglądam "Prawo Agaty", ale z tego co się orientuję, to właśnie jest emitowany ostatni sezon. Nie lubię seriali medycznych, ale "Grey's Anatomy" bardzo fajnie się ogląda. Niektóre przypadki, historie są naprawdę ciekawe.


tutaj było przemycone ogłoszenie/spam
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Daję 3 dni uciszenia. Proszę przez ten czas przeczytać regulamin i nigdy więcej nie przemycać ogłoszeń
smarcik, ostatni dostępny miałam na myśli. 😉 Kurczę, mój komputer wariuje przy wejściu na seansik.tv... 😵

revil, spamowi mówimy stanowcze nie! 🤬
Anderia   Całe życie gniade
14 maja 2015 19:29
Czy ktoś z oglądających Bates Motel oglądnął już ostatni odcinek 3 sezonu? Myślicie, że to już zakończenie serialu? Sama nie mogę się zdecydować, tzn. tak to wygląda, odpowiednie wątki albo delikatnie zamknięte, albo sugestywnie otwarte, ale desperacka nadzieja nie pozwala mi tak myśleć 🙁

SPOILER ALERT
BTW czy tylko ja jak głupia foka biłam brawo do ekranu, jak Dylan i Emma się pocałowali? 😜


Co do spoilera - TAK! Chociaż ja klaskałam jeszcze bardziej gromko jak Bradley Martin została zabita. Czekałam na to od pierwszego sezonu.  🤣

Spotkałam się z przeciekami, że twórcy zaplanowali 5 sezonów. I to miałoby sens, bo według mnie w trzecim nie wydarzyło się nic takiego, na czym można by zakończyć w ogóle cały serial. Owszem, pogarszające się zachowanie Normana trochę popycha fabułę ku końcowi, ale w międzyczasie tak jak mówisz pootwierało się kilka nowych wątków. I ja na przykład chcę wiedzieć, co dalej z przeszczepem Emmy, żeby była finalnie z Dylanem, a Norma z Romeo. No i żeby Caleb już się nie pojawił, bo wybitnie drażnił mnie całym swoim jestestwem i wielkim żalem i wiecznym "przepraszaniem za wszystko po latach".
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 maja 2015 13:38
Gniadata, serio. Dostałam pismo z kancelarii prawniczej w Poznaniu czy tam w Warszawie, że pozywają mnie za łamanie praw autorskich i nielegalne rozpowrzechnianie za pośrednictwem torrentów.
A wszystko to po ściągnięciu, chyba właśnie z thepiratebay.se, filmu Drogówka. Najprawdopodobniej cały szum był o to, że to był właśnie polski film i grupa ITI mnie pozywa.
Chcieli chyba 600 zł i odpuszczą, a niby, że jak nie zapłacę to pójdą do sądu. W piśmie był podany też mój numer ip, ale, że jako jestem użytkowniczką neostrady, moje ip jest płynne, a więc to, które sobie napisali w piśmie już dawno jest nieaktualne, a więc mogli by mi naskoczyć 😉
Jako, że znajomy prawnik powiedział, że zapłacenie było by przyznaniem się do winy, temat został olany i od roku jest spokój.
Firma po prostu wysyła pisma do ludzi, którzy się nawiną i wymusza pieniądze licząc na to, że ludzie się nie znają.
A więc z tego miejsca przestrzegam Was, jeśli ktokolwiek/którakolwiek z Was otrzyma takie pismo WYRZUCIĆ JE DO KOSZA!  😉

mundialowa, kurcze... może masz rację... dzisiaj zrobię mu dogłębny skan 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 maja 2015 13:41
Jak wrażenia po ostatnim odcinku Grey'sów?  😉 Dla mnie nijakie, zrobili ten odcinek jakby nie mogli zdecydować się czy chcą kontynuować w przyszłym sezonie czy nie  😉
smarcik, a mi się 24 odcinek podobał.
SPOILER: szczególnie akcja z ratowaniem tego gościa. Niby wszystkie wątki pozamykane, ale jednak jeszcze sporo "otwartych furtek". Nie mniej jednak tęsknię za Derekiem. Jakoś sobie nie wyobrażam Meredith z kimś innym...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 maja 2015 14:15
Nie twierdzę, że mi się nie podobał, po prostu do tej pory kończyli każdy sezon dużym "bum" żeby ludzie czekali z niecierpliwością na kolejny sezon.. tym razem zakończyli pozytywnym akcentem, który tak naprawdę nie wymaga dalszego ciągu  😉 (Choć ja na ten ciąg dalszy bardzo liczę  😁 ).
A ja się wyciągnęłam w serial Hannibal  😜 obejrzałam całe dwie serie i o dziwo zakończenie było w miarę sensowne, ale wiem, że w czerwcu będzie 3 seria, wiec oni nie poumierali  💃 niezły czad, w oczekiwaniu na następną serię muszę sobie jakiś następny serial znaleźć 😀
smarcik, rozumiem. To był pierwszy pozytywny odcinek od dłuższej chwili. Rzeczywiście taki happyend'owy 🙂 Czekam na to co wymyślą .
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 15:06
Ech... i co ja będę robić następnych kilka miesięcy? 🙁 Nie wiadomo pewnie, czy i kiedy będzie kolejny sezon? 🙁

SPOILER!!!
Nie czaję Avery'ego. Jego decyzji. Nie mógł pojechać z April? Być z nią? Tyle przetrwali, tyle walczyli, żeby być ze sobą... a on po prostu chce to wszystko rzucić. Nie ogarniam...
Ale fajnie, że Szef dogadał się z Cat. Tyle razy się kłócili i "kończyli ze sobą", że kolejnej takiej akcji bym chyba nie zniosła 😵
Odnośnie tego co napisałaś, to ja go w 100% rozumiem. Nie można tam pojechac tylko dla kogoś, to jest zbyt poważna decyzja. A teraz kolejny rok by siedział sam i się tylko o nia martwił albo by z nią pojechał i wrócił z jakimś PTSD  😁 Akcja z Kepner i tym gościem- naciągana na maxa, no ale rozumiem, że chcieli pokazać, że się zmieniła i "zmężniała". Skończyło się tak jakby nie miało byc następnego sezonu, ale wtedy jak był sens w uśmierceniu Dereka skoro i tak kończą serial  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 15:33
Zonk ja akurat tej decyzji nie rozumiem, bo jak dla mnie jeśli tak ją kocha to powinien szukać wyjścia z sytuacji, a nie wszystko kończyć. Nie wiem- porozmawiać z nią na spokojnie, wyjaśnić swoje podejście, zapytać jej jak ona się z tym czuje, w ostateczności spakować się i jechać z nią- to tylko rok. No ale ja z tych, co za drugą połówką pojadą wszędzie, jeśli trzeba 😉 Być może dlatego nie rozumiem jego decyzji. Zwłaszcza, że April to nie jest "tylko ktoś", laseczka którą się ma- to jest jego żona, matka jego dziecka, osoba której przysięgał wsparcie do końca życia.
Oczywiście zgodzę się z tym, że sama April również powinna pomyśleć o nim i zastanowić się, jak sytuację rozwiązać. Choć póki co tylko powiedziała, że CHCIAŁABY wyjechać, a nie że ro zrobi. I stawianie jej przed takim ultimatum jak dla mnie jest bardzo nie fair... sama na jej miejscu chciałabym tak uciec.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2015 16:02
CzarownicaSa, ale przecież on jej pozwolił wyjechać i wyjechała.  Zrobił to o czym mówisz.
Ale on też jest osobą, on też ma swoje życie. I jeśli  mu nie pasuje bycie w zawieszeniu/ narażanie życia na polu walki, dlaczego on miałby oddawać siebie, żeby ona była szczęśliwa?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 16:52
Ale od razu wszystko konczyc?! Ja bym jej pozwolila jeszcze raz wyjechac jesli by ja to uszczesliwilo, a nie konczyla wszystko. Dla mnie to jest po prostu poddanie sie...
Ale to tylko serial, nie musi sie zgadzac z moimi pogladami 😁 w ogole ja tych 3/4 dylematow sercowo-zwiazkowych z Greys'ow nie czaje, strasznie jak dla mnie komplikuja wszystko i z czegos, czego ja w ogole nie postrzegam jako problem robia afere stulecia 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2015 16:55
CzarownicaSa, ale ona już była i przedłużyła swój pobyt bez konsultacji z nim. A on siedział w domu, przeżywając też to, że w trakcie rozmowy ona zniknęła, nie było z nią kontaktu... ja w pełni rozumiem, że ktoś NIE CHCE czegoś takiego przeżywać. I że czuje się głęboko nieszczęśliwy w związku z taką osobą.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 16:58
No ok, rozumiem to- ten caly strach itd. Ale Jackson moim zdaniem powinien probowac rozmawiac z April, przekonac ja, zrobic cos, a nie po 1 rozmowie stawiac jej ultimatum 😵 tego nie rozumiem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2015 17:13
A ja się wyciągnęłam w serial Hannibal  😜 obejrzałam całe dwie serie i o dziwo zakończenie było w miarę sensowne, ale wiem, że w czerwcu będzie 3 seria, wiec oni nie poumierali  💃 niezły czad, w oczekiwaniu na następną serię muszę sobie jakiś następny serial znaleźć 😀


TheWunia, ja rozumiem, że ten serial rozgrywa się przed Milczeniem owiec, Hannibalem i Czerwonym Smokiem, więc Will i Jack powinni przeżyć. 🏇
Chociaż w sumie Mason Verger też pojawia się w filmach, a z serialu wynika że kiepsko skończył
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
16 maja 2015 17:32
Niet, Hannibal nie rozgrywa się przed filmami (tudzież książkami, bo były przecież pierwsze), twórcy wymyślili sobie własną historię w oparciu o oryginalną.

[quote author=Becia23 link=topic=205.msg2356061#msg2356061 date=1431455286]
Czy ktoś z oglądających Bates Motel oglądnął już ostatni odcinek 3 sezonu? Myślicie, że to już zakończenie serialu? Sama nie mogę się zdecydować, tzn. tak to wygląda, odpowiednie wątki albo delikatnie zamknięte, albo sugestywnie otwarte, ale desperacka nadzieja nie pozwala mi tak myśleć 🙁

SPOILER ALERT
BTW czy tylko ja jak głupia foka biłam brawo do ekranu, jak Dylan i Emma się pocałowali? 😜


Co do spoilera - TAK! Chociaż ja klaskałam jeszcze bardziej gromko jak Bradley Martin została zabita. Czekałam na to od pierwszego sezonu.  🤣

Spotkałam się z przeciekami, że twórcy zaplanowali 5 sezonów. I to miałoby sens, bo według mnie w trzecim nie wydarzyło się nic takiego, na czym można by zakończyć w ogóle cały serial. Owszem, pogarszające się zachowanie Normana trochę popycha fabułę ku końcowi, ale w międzyczasie tak jak mówisz pootwierało się kilka nowych wątków. I ja na przykład chcę wiedzieć, co dalej z przeszczepem Emmy, żeby była finalnie z Dylanem, a Norma z Romeo. No i żeby Caleb już się nie pojawił, bo wybitnie drażnił mnie całym swoim jestestwem i wielkim żalem i wiecznym "przepraszaniem za wszystko po latach".
[/quote]
Hihihi, ja nie zdążyłam zaklaskać na tej scenie, bo się tego po prostu kompletnie nie spodziewałam i mnie zamurowało - ależ z jakąż niesamowitą dosadnością to zrobili! Co nie zmienia faktu, że oczywiście - pewnie jak wszyscy - jestem zadowolona, że jej już więcej nie zobaczymy 😀iabeł:

Też czytałam wypowiedzi Cuse'a i Ehrin, że planują 5 sezonów, ale te wypowiedzi pochodzą z przed roku - i nie wiadomo, czy w tamtym czasie A&E zgodziło się na to, czy kazali im skończyć na 3, albo zostawić takie zakończenie, że "zobaczymy" 🙁 Podobno w tym sezonie oglądalność spadła... Pozostaje nam teraz z niecierpliwością czekać na oficjalne potwierdzenie przedłużenia na 4 serię/zakończenia.

Ja mam najbardziej złamane serduszko, że Romero i Norma dalej się nie zeszli - scena ich kłótni w 9 odcinku była NIESAMOWITA, cofałam i oglądałam ją kilka razy pod rząd 😜 I nie mogę uwierzyć, że nic się nie stało! 😕 :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 17:36
Choć tak sobie myślę, że od początku ten ich związek był jednym wielkim nieporozumieniem... jak dla mnie nie powinni się nigdy schodzić. Oboje mają zupełnie inne priorytety, zupełnie inne podejście do życia i zupełnie inne charaktery. Taki związek może się udać, jeśli jedna strona chociaż próbuje zrozumieć drugą, a nie kiedy każde z osobna uważa, że jego punkt widzenia jest jedyny i słuszny. Już przy ciąży April były jazdy, jak dla mnie potwierdzające, że się po prostu nie dogadają. Więc faktycznie chyba lepiej, że Jackson chce to skończyć.
Gniadata   my own true love
16 maja 2015 20:46
Gniadata, serio. Dostałam pismo z kancelarii prawniczej w Poznaniu czy tam w Warszawie, że pozywają mnie za łamanie praw autorskich i nielegalne rozpowrzechnianie za pośrednictwem torrentów.
A wszystko to po ściągnięciu, chyba właśnie z thepiratebay.se, filmu Drogówka. Najprawdopodobniej cały szum był o to, że to był właśnie polski film i grupa ITI mnie pozywa.
Chcieli chyba 600 zł i odpuszczą, a niby, że jak nie zapłacę to pójdą do sądu. W piśmie był podany też mój numer ip, ale, że jako jestem użytkowniczką neostrady, moje ip jest płynne, a więc to, które sobie napisali w piśmie już dawno jest nieaktualne, a więc mogli by mi naskoczyć 😉
Jako, że znajomy prawnik powiedział, że zapłacenie było by przyznaniem się do winy, temat został olany i od roku jest spokój.
Firma po prostu wysyła pisma do ludzi, którzy się nawiną i wymusza pieniądze licząc na to, że ludzie się nie znają.
A więc z tego miejsca przestrzegam Was, jeśli ktokolwiek/którakolwiek z Was otrzyma takie pismo WYRZUCIĆ JE DO KOSZA!  😉


no to nieźle 🤔
haha, na szczęście polskich filmów nie pobieram 😂 ale dzięki za przestrogę.

A tak z innej beczki: czy tylko ja jestem tak zawiedziona Grą o Tron? Jakoś już straciła dla mnie ten swój dawny klimat  😕
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 maja 2015 20:29
A ja się przyznam szczerze, że o ile po 23 odcinku Grey's mogłam bez mrugnięcia okiem zakończyc serial tak po ostatnim odcinku chcę więcej! Wzruszyłam się, tymi prawdami życiowymi i ochrzanem Meredith na Richarda i Catherine. Wspaniałe zakończenie, totalne skrajności - jedni przeżywają dramaty, inni szczęśliwe chwile.

Co do kolejnego sezonu - zostało potwierdzone, że będzie 12 sezon 😜 ale nikt nie zna jeszcze daty premiery
https://instagram.com/p/2lUzASEAXc/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 maja 2015 07:11
Becia, teraz doczytałam, że można go traktować (ale nie dosłownie) jako wstęp do Czerwonego smoka, akcja zmierza do uwięzienia Hannibala  👀
Chociaż książek nie czytałam, nie mój klimat  😉

Ktoś ogląda Teorię wielkiego podrywu?  🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
18 maja 2015 09:34
[quote author=Racjonalna link=topic=205.msg2358563#msg2358563 date=1431779891]
A tak z innej beczki: czy tylko ja jestem tak zawiedziona Grą o Tron? Jakoś już straciła dla mnie ten swój dawny klimat  😕


Gniadata, jak dla mnie też ostatnio wieje nudą... mamy już połowę sezonu nic konkretnego się w sumie nie dzieje, cały sezon jest przegadany 🙁 Trochę smutno by był to jeden z moich czołowych seriali... mam nadzieję jednak, że mnie pozytywnie zaskoczy nim ten sezon się skończy 😀
Gniadata   my own true love
18 maja 2015 09:48
no ja juz w ta pozytywna odmianę wierze coraz mniej niestety: ( ogladam bo w sumie sie przyzwyczailam do tego ze oglądam ale nie czekam juz z zapartym tchem na kolejne odcinki.
na szczęście moim absolutnym #1 wszechczasów jest Supernatural i on mnie nigdy nie zawodzi  😁 😜
Wszystkie seriale się pokończyły, jak żyć? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się