wasze ulubione seriale

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2015 12:32
Trzeba przerzucić się na filmy  😎
Albo znaleźć inne seriale. 😀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 maja 2015 16:18
Na HBO reklamują dużo nowych ciekawych seriali 😉 między innymi "Świat w opałach"- trailer mi się spodobał 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 maja 2015 18:08
Tylko że on będzie dopiero za ponad miesiąc  😉 Potrzeba czegoś na już  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2015 18:55
Został mi ostatni odcinek Castle'a i jakoś nie mogę się za niego zabrać... Na pewno muszą zostawić jakąś furtkę w razie gdyby Stana jednak nie mogła grać w ósmym sezonie, bo wtedy jeszcze nie wiedzieli, że będzie... Ale co można wymyślić, żeby pozbyć się Beckett? Postrzał był, porwanie z milion razy, znikał Rick... No nie wiem jakie mają opcje i aż się boję.
Facella, ten z 11.05? powiem tak, zakończenie takie, że każdy scenariusz byłby potem dobry (tzn. realny), zakończenie serialu też 😉 moim zdaniem mogli wywalić odcinek o samolocie, a zrobić 2-godzinny finał, ale ten też spoko 😉
A czemu miałaby nie móc? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2015 19:07
Nie wiem, nie śledziłam co tam się działo, ale widziałam u niej na FB post w stylu "miło mi ogłosić, że wszystko dobrze się potoczyło i będę mogła grać w 8. sezonie".

calore, tak ten. Zakończenia serialu jeszcze teraz nie będzie 😉 ale myślę, że po ósmym sezonie powinni skończyć, bo to już nie jest to samo, co 5. czy 6. sezon... Czegoś brakuje odkąd się ohajtali 😉
calore, tak ten. Zakończenia serialu jeszcze teraz nie będzie 😉 ale myślę, że po ósmym sezonie powinni skończyć, bo to już nie jest to samo, co 5. czy 6. sezon... Czegoś brakuje odkąd się ohajtali 😉


tak, wiem 😉 odniosłam się do tego:

Został mi ostatni odcinek Castle'a i jakoś nie mogę się za niego zabrać... Na pewno muszą zostawić jakąś furtkę w razie gdyby Stana jednak nie mogła grać w ósmym sezonie, bo wtedy jeszcze nie wiedzieli, że będzie... Ale co można wymyślić, żeby pozbyć się Beckett? Postrzał był, porwanie z milion razy, znikał Rick... No nie wiem jakie mają opcje i aż się boję.
xxagaxx, Community pooglądaj, 6 sezonów ma, to na chwilę będzie :P
Ale poszaleli w Grze o Tron   😜 Połowa scenariusza inna niż w książkach, ale mi się dalej podoba 🙂
budyń, a to nie komedia?
a ja zaczynam oglądać One Tree Hill.
xxagaxx, no tak. A to źle? :P
budyń, haha dla mnie tak. Nie znam dobrych komedii, serio. Jedyne co mi się z "komedii" ( o ile to w ogóle się w to hasło wpasowuje) podobało to Ekipa HBO. A tak nie byłam w stanie żadnego komediowego serialu oglądać.
xxagaxx, hm, no mi się community bardzo podoba, ale kwestia gustu oczywiście. Nie wiem co mogę polecić, wcześniej pisałam o Tudorach, może historyczny serial ci podpasuje? Albo o superbohaterach? Arrow początkowo nuda, ale później się rozkręca (dla mnie aż nadto, akcja na akcji momentami :P), albo Flash. Supernatural jest bardzo chwalony, choć ja sama nie widziałam. Z kolei mi się baaardzo podobało Devious Maids i czekam na kolejny sezon. Demony da Vinci też mnie mocno wciągnęło. I czekam bardzo na sezon Galavanta, musicalowa komedia, ale jest rewelacyjny 😍
Z animowanych moje top 3 to Simpsonowie, Family guy i niedoceniany Cleveland show. A, i Drawn together, to będą cztery :P
Dla zabicia czasu oglądam trochę kwasowe Pamiętniki wampirów i The originals 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2015 17:58
Family Guy!!! 😜 Zarąbisty 😀 Też polecam!

I Futurama! 😜
budyń, Tudory oglądałam, dałam radę 2 seozony i to nie do końca, nie mój klimat (i nie chodzi o to ze historyczny), Arrow i Supernatural oglądam. Demony również przetrwałam chyba tylko 4 odcinki. Zobaczę w takim razie Devious Maids 😉
Gniadata   my own true love
20 maja 2015 22:32
CzarownicaSa Futurama jest świetna 😜 może mam prymitywne poczucie humoru ale super mnie bawi 😎
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 maja 2015 22:34
Z dobrych nowych seriali dorzucę też The Affair, co prawda dopiero zaczęłam oglądać, ale bardzo mi się podoba!
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 maja 2015 09:11
Właśnie się dowiedziałam, że nie będzie kontynuacji Stalkera i bardzo się zdenerwowałam  👿
Dlatego jestem sceptyczna co do nowych seriali  😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 maja 2015 17:22
Ktoś lubi Supernatural? TUTAJ świetna parodia 🙂
Gniadata   my own true love
22 maja 2015 12:01
safie jaaaaaaaa, ale super!!! przez pierwszą połowę zastanawiałam się czemu Sammy wygląda jak Kevin Tran, a odkąd zobaczyłam tańczącego Lucyfera to już płakałam ze śmiechu, jeszcze Misha i Jared tacy wczuci i Jensen, hahahaha 😂 jedyne co mi brakowało to wywijającego Króla Piekła 🙁 😁
ale i tak genialne! czasem się zastanawiam, czy gdyby obsada nie była taka wspaniała to też byłabym tak bardzo zakochana w tym serialu? 😍

chyba cały dzień będę to śpiewać 😁 dzięki, że zarzuciłaś tym linkiem, idealnie wpasowało mi sie w mój humor typu "depresja-bo-koniec-sezonu-uczuć-tak-dużo🙁" 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 maja 2015 18:58
Gniadata, a Pamiętniki wampirów lubisz? Bo też mają świetna parodie
Futurama jest mega 😉
2 tygodnie do hannibala...:P
Mi było autentycznie smutno jak się Futurama skończyła  😕
Gniadata   my own true love
23 maja 2015 07:45
safie kiedyś oglądałam, jak zrobiło się ekstremalnie nudno to już nie dałam rady, ale parodię włączyłam - sorki, nie umywa się do tej z Supernatural, no bo kurcze, jak często się zdarza, żeby pól obsady wzięło udział w czymś takim? 😜 poza tym piosenka, którą przerobiły też nawiązuje do serialu - jak dla mnie genialnie wykonane i wszystkie szczegóły super dopracowane (chyba udało im się w ogóle wbić na plan?), a parodia TVD no... może i da się uśmiechnąć ale nie powaliła mnie na kolana jak ta SPN  😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 maja 2015 08:29
Nigdy się nie zdarzyło, sama byłam w szoku  😁
Ja nawet oryginału tej piosenki nie lubię, a tą przerobioną wersję nucą drugi dzień pod nosem  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 maja 2015 11:13
Mi było autentycznie smutno jak się Futurama skończyła  😕


Mi też... 🙁 Uwielbiam ten serial.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2015 15:16
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się