wasze ulubione seriale

flygirl, criminal minds to procedural, fajny, ale procedural. Można się zanudzić oglądając hurtem.
Polecam Breaking Bad i Homeland 😀
Facella, czemu? bardzo podobał mi się ostatni odcinek (ten z zamknięciem w klasie). wygląda, jakby zmierzało to do oficjalnego zejścia się B i C 😉
xxagaxx a to Criminal na razie sobie odpuszczę w takim razie. Wezmę się za Breaking Bada, dzięki. 🙂

Pirata znowu przenieśli na inny serwer? 👀 Bo na se nie pojawiają się najnowsze odcinki.
Wpadam zachęcić Was do zerknięcia na Togetherness.
Serial niedoceniony, bez wielkich kampanii reklamowych i bez popularnych aktorów.
O zwykłych ludziach. Fragment recenzji
"Jest śmiesznie, jest smutno, jest poważnie, jest groteskowo – huśtawka nastrojów jest tutaj mocna, ale w gruncie rzeczy to bardzo prosta historia, od której ciężko się oderwać, bo pokazuje nas samych lub ludzi, których znamy."

Ktoś z Was ogląda?
Pierwszy sezon Supernatural skończyłam w 4 dni...  😵 Moje klimaty.
flygirl,  ja polecam Breaking Bad i Modern Family,  są super 😉 

Ja się wciągnęłam we Wspaniałe Stulecie,  babcia mnie zarazila  😁
a oglada ktoras z was Druga szanse? Pozytywnie sie zaskoczylam, fajny serial poki co! 🙂
nerechta, ciekawe czy będzie jak z Aż po sufit, też fajny serial, a wyleciał z ramówki po pierwszym sezonie, gdzie oryginalny australijski ma chyba z 9  🙁
tulipan, tylko nie szalej, bo idzie się znudzić, a też ich uwielbiam 😀


Drugi odcinek Night Manager za mną, to jest to 😀 Aż się kolejnych nie mogę doczekać 😀

nerechta, ja się po pierwszym odcinku zraziłam, może wrócę jak będzie więcej odcinków, póki co nie powala. Ale może dlatego ze ja Kozuchowskiej nie cierpię.

macbeth, dla mnie Aż po sufit nie nadawał się do oglądania. No chłam jakich wiele w naszej polskiej tv.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lutego 2016 17:53
Facella, czemu? bardzo podobał mi się ostatni odcinek (ten z zamknięciem w klasie). wygląda, jakby zmierzało to do oficjalnego zejścia się B i C 😉

oO to chyba oglądałam jakiś inny, bo żadnego zamknięcia nie pamiętam... W tym znaleziono zwłoki na próbie Marthy. Przez tą przerwę straciłam rachubę i nie wiem, na którym odcinku skończyłam  👿
Facella, a to faktycznie kiepskie było, chyba Tone Death, 9 odcinek. ten, o którym mówię, jest 11 😉
Niedawno dogoniłem Flasha, teraz męczę Arrow 🙂 Ktoś ogląda?
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lutego 2016 18:07
Facella, a to faktycznie kiepskie było, chyba Tone Death, 9 odcinek. ten, o którym mówię, jest 11 😉

Tak, to był 9. odcinek. O kurde bele, ale mam w plecy  😵
spoko, zatrzymałam się na tym samym odcinku, a potem ciągiem 3 nadrobiłam 😁
grzesiek ja oglądam, żeby mieć na czym zasnąć i na czym pograć w gierki 😁 oczywiście teraz, bo pierwsze sezony chłonęłam na raz 😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 marca 2016 20:01
Hej.

Podpowiedzcie gdzie obejrzę GReys anatomy online? Kiedyś już znalazłam odp w tym wątku, ale teraz nie mogę tego odkopać...
ja korzystam do oglądania zagranicznych teraz watchseries.li - poza tym grey's anatomy jest tez na Netflixie USA jesli masz dostep.

ktoś ogląda Singielkę? fajna nawet, choć z żalem stwierdzam, że ostatnio się popsuła  🙁
Kaprioleczka ja oglądam 😉 i też mi się wydaje, że się psuć zaczęła  🙁
xxagaxx kilka dni przerwy i lecę z drugim sezonem, ale fakt jak wciągam kilka odcinków pod rząd to mam dość  😁
tulipan, ja mimo wszystko ich uwielbiam, co prawda oni juz przetrwali kazdy kataklizm, a mimo 11 sezonu jest ciekawie 🙂
A ja jestem załamana tym co się dzieje w Suits i Bones :/
Czekoladowiec, finał Suits był dziwny. Niby na początku super trzymał w napięciu, a potem stało się coś dziwnego, prawie jak opera.

Bones powiedziałam do widzenia dawno temu. Wytrzymałam jakoś 9 sezon, ale dalej już była taka równia pochyła ze szok.
xxagaxx dla mnie Bones nadal trzyma poziom. A ostatni odcinek Suitsów masz racje można porównać do opery.
Chociaż i tak najgorsze zakończenie serialu dla mnie to było Two and a half men.

Btw. odgryłam nowy serial ,,Rodzina Warrenów" - zapowiada się ciekawie 🙂
Dla mnie ten cały cyrk, od kiedy oskarżyli Mike'a, to już niezłe bajeczki i telenowela. Kiedyś serial trzymał poziom, ten sezon ciągnęłam z przyzwyczajenia, a w końcowych odcinkach miałam już spory ubaw. Dla mnie porażka po całości niestety  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2016 17:05
Skończyłam oglądanie Sutis na 10 odcinku (sezon 5), nie mogę nigdzie znalezc 11 odcinka, za to oglądam 12.
Moze ktos mi napisac jak wyszło na jaw, ze Mike jest oszustem?
JARA, na kinomanie są wszystkie odcinki z napisami.

jak wyszło na jaw:
Luis miał tę swoją dziewczynę z Harvardu (Sheila Sazs) i ktoś (chyba jakaś gazeta) ją poprosił o komentarz w sprawie awansu Mike'a. że niby najmłodszy partner itp i to ona napisała anonimowego maila, bo nie mogła sobie go przypomnieć, a nie chciała, żeby wyszło na jaw, że przeoczyła go

dla mnie od spotkania Mike'a w księdzem serial zrobił się po prostu niesmaczny :/
Czekoladowiec, opis przypomina mi brytyjski serial, który niedawno miał premierę, ale za groma nie mogę sobie przypomnieć tytułu :P  A gdzie oglądasz?


edit, już wiem!

http://www.serialowa.pl/119970/thirteen-brytyjski-serial-2016-recenzja/
Kaprioleczka ja oglądam 😉 i też mi się wydaje, że się psuć zaczęła  🙁

dzisiejszy (jutrzejszy, jesli ogladasz w TV) odcinek nawet daje radę.
Generalnie ja jestem WIELKĄ fanką Filipa Bobka więc kiedy odcinek go dobrze "prezentuje" to mi się podoba, więc jestem trochę stronnicza  😁 końcówka troche do d..., ale moglo byc.
xxagaxx miałam na mysli to : http://www.filmweb.pl/serial/Rodzina+Warren%C3%B3w-2016-742393
Ale fabuła dokładnie taka sama.
Oglądam na kinoman.tv
dzisiaj po kolokwium zaczynam maraton z House of Cards  🏇 Oglądał ktoś już?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się