wasze ulubione seriale

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 marca 2016 09:43
Wkręciłam się w Czas Honoru. Czasem zbyt przesłodzony, ale generalnie jestem pozytywnie zaskoczona poziomem tego serialu. Z polskich seriali jeden z lepszych jaki widziałam kiedykolwiek.
Wizja jeśli jeszcze szukasz to tutaj są Chirurdzy http://nasze-kino.eu/
Obejrzałam pierwszy odcinek House of Cards season 4 i... słabo jakos. Bede ogląda pewnie dalej, ale juz chyba tak dobrze nie będzie ja było na początku.
Mam za to do obejrzenia jeszcze dwa sezony Good Wife (odkryłam dzieki RV of kors i obejrzałam za jednym zamachem prawie 5 sezonów) i sie jaram, mam nadzieje ze pod koniec sie nie zepsuje.
Arimona, do ostatniego emitowanego odcinka do tej pory trzyma poziom. Kocham ten serial miłością wielką.
Ja również. 😍
Aż czekam zawsze te miliony lat na polskie napisy, żeby się delektowac i za szybko nie być już po. 😀
Arimona, były gorsze odcinki, ale ogólnie jeden z najlepszych seriali jaki widziałam. Będzie mi go cholernie brakowało.
flygirl, haha, dla nich zrezygnowałam z napisów bo były zbyt rozpraszające🙂 I jak tylko mogę to oglądam live w środku nocy, żeby mi nikt nie przeszkadzał.
Ee to super🙂 Do tej pory co prawda Willa nie mogę odchorować, bo się w ogóle nie spodziewałam, ale no i tak jest super. Diane moja idolka, hyh. Jeszcze zaczynam nową prace w kancelarii prawnej, wiec w ogóle na czasie, zastanawiam sie czy będzie tez tak hardkorowo 😀

Jest nowy trailer do Game of Thrones, się nie mogę doczekać.
Ja też uwielbiam Good Wife, mało który serial tak trzyma poziom przez tyle sezonów. Też ostatnio rozleniwiłam się i oglądam z napisami - nie wiecie czy ktoś tłumaczył najnowsze odcinki Castle? Na kinomanie jest 10 a kolejne kilka narazie bez napisów:/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2016 14:52
Zwiastun Gry o Tron
ZWIASTUN
Ktoś ogląda "11.22.63"?
ashtray, przymierzam się. Warto?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2016 07:45
Magdzior, z tłumaczeniami Castle'a zawsze był problem. Ja się zmobilizowalam i oglądam bez, jestem w plecy jakieś 3 odcinki 😂
Yegua warto. Pierwsze 4 odcinki obejrzałam jednym tchem, zawalając pół nocy 😂
Bardzo się wkręciłam w historię i też bardzo podobała mi się książka Kinga "Dallas 63". 😍
a ja totalnie przepadłam.  🙇
Chicago Fire, PD i Med  😍
Czekoladowiec , ja już jakiś czas temu też 🙄 Za dużo tych fajnych seriali i za mało czasu..  😁
Ja odgrzebalam Buffy the vampire slayer i cisne ostatni sezon, to trzeba byc psychicznym 😎
haha, ja odkopalam Dawsons creek  😁

A jakies reality shows ogladacie?  🙂
nerechta, drawn together 😁 Ale to animowane, choć świetne jest.
Ja nadrabiam New Girl, ale zaraz mi się skończy, a teraz akurat ta przerwa serialowa, ble. Chyba się wezmę w końcu za Firefly, bo czeka już chyba od 2 lat 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 marca 2016 10:57
Właśnie obejrzałam ostatnich Greysów.
Łoo... Arizona chyba troszeczkę przesadziła 😲
Z reality no to Keeping Up with the Kardashians  😎 😁
ashtray, dzięki 🙂 zachęciłaś mnie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 marca 2016 20:48
budyń, daj znać jak Firefly, totalnie nie mój klimat, ale chciałam się za to zabrać ze względu na Nathana i jednak nie mogę się do końca przekonać...
Ja ostatnio wkręciłam się w Bates Motel (tvp2 leci pod tytułem Psychoza). Pierwszy sezon już wciągnęłam, w Święta wezmę się za kolejne. Kojarzycie słodkiego chłopca z Charliego i Fabryki Czekolady lub Marzyciela tutaj gra tytułowego Normana Batesa  😀 .
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 marca 2016 19:28
Straciłam rachubę Castle'a  😵 obejrzałam dzisiaj trzy odcinki, zabieram się za czwarty. Czy s08e14 (G.D.S.) to najnowszy odcinek? Czy był już 15?
Facella, Castle jest s08e15.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2016 15:01
yegua, dzięki. Czekam aż się pojawi tłumaczenie i pewnie się nie doczekam  😂

Będzie drugi sezon Chicago Med? Obejrzałam pierwszy i mi się podoba, z chęcią obejrzałabym kolejny.
kermit   Horses horses everywhere ..
11 kwietnia 2016 15:12
Czy skoro przerobiłam i bardzo lubię seriale "The 100", "Walking Dead" oraz "Gra o Tron" to czy "Wikingowie" są godne polecenia ?

Już nie wiem w co się wgryźć dalej, ostatnie trafienia jakoś były błędne.
Facella, wszystkie Chicago dostały kolejne sezony.

Z nowości wypatrzyłam the Night manager i The Catch.

The Night Manager to serial brytyjski, gdzie głowny czarny character gra Hugh Laurie. Mini serial, 6 odcinków, szpiegowski, całkiem fajny. Widać szykują Toma Hiddletona na Bonda.

The Catch to kolejny twór Shondalandu (czyli tej od greysów, scandalu, htgawm), póki co 3 odcinki, lekko naiwny ale w sumie wciąga, ciekawa forma półprocedurala. Mnie sie podoba 🙂
Czy skoro przerobiłam i bardzo lubię seriale "The 100", "Walking Dead" oraz "Gra o Tron" to czy "Wikingowie" są godne polecenia ?

Już nie wiem w co się wgryźć dalej, ostatnie trafienia jakoś były błędne.


Może przejrzyj inne seriale AMC? Breaking bad, Hell on wheels?
kermit, mi się "Wikingowie" bardzo podobają, w chyba dwa-trzy tygodnie nadrobiłam wszystkie sezony 🤣 Myślę, że powinni przypaść ci do gustu, jeśli lubisz GOT i TWD 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się