wasze ulubione seriale

Gniadata   my own true love
25 kwietnia 2016 00:44
kajpo na HBO GO będzie dostępne dla zwykłych śmiertelników bez wykupionego pakietu 😜

Ktoś jeszcze czeka do 3? 💃
Ja do 3 nie czekałam, ale wstałam o 5:30 😡 i było  😜
Gniadata   my own true love
25 kwietnia 2016 09:06
Ja 3:13 włączyłam, to hbo go sie cięło paskudnie, ale wytrwalam i obejrzalam  😜 teraz ledwo żyje na uczelni ale niczego nie żałuje  😂
ja nie czekałam do trzeciej, ale jak tylko się obudziłam to od razu poleciał GOT. Ależ tęskniłam  💃
No ja też oglądałam i w sumie jak zwykle nic nie wiadomo. Ale Melisska na zakończenie przepiękna 😁
Ale tęskniłam za GOT  😜
Dobry był 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
26 kwietnia 2016 08:10
Moim zdaniem to taki trailer tylko - tylko apetyt wzbudzili  🤣
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 kwietnia 2016 09:32
Odcinek był dobry, ale w sumie jako taki update, po kolei o każdym i w sumie koniec, nic konkretnego nie było, ale nie jestem rozczarowana 🙂 Spodziewałam się, że pierwszy odcinek ma być wstępem i ma rozbudzić ciekawość.
Odcinek nic nowego nie wniósł niestety, ale nie był zły 😉 Orientujecie się czy kolejne odcinki też będą dostępne na HBO GO? I może ktoś się orientuje czy jeśli nie mam w domu TV to mogę tam sobie jakiś pakiet wykupić?
Got jest beznadziejny. Od dobrych paru sezonów :P Wczorajszy odcinek niestety tylko pokazał beznadzieje w kieunku której idą scenarzyści.
No jak zachwyca jak nie zachwyca :P

Ale za bardzo lubie książki.

Bardzo dobry artykuł w temacie:
http://mindthegalaxy.blogspot.com/2016/04/nowy-rok-stara-bida-czyli-po-premierze.html
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
26 kwietnia 2016 17:46
Przerwę wątek GoT i polecę Jessicę Jones.  Na podstawie komiksu, o detektyw, superbohaterce.
A ja skończyłam pierwszy sezon "Lucifera" - lekki, łatwy, zabawny i przyjemny.
A tego Lucyfera obejrzę gdzieś online bez konta premium?
Właśnie widziałam ostatnio natknęłam się na zwiastun na filmwebie i od razu pomyślałam, że to moze być miły i lekki odmóżdzacz 😉
BlueHorse, na kinoman jest cały bez konta premium. Ja oglądam, ale kurczę początkowe odcinki były zdecydowanie lepsze niż teraz, taka papka... Nie widziałam jeszcze ostatniego, ale wątpię, że to coś zmienia...
wkrecilam sie w quantico, fajny!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2016 08:23
Zbliża się koniec 12 sezonu Grey's Anatomy. Zżera mnie ciekawość, usiedzieć nie mogę- zwłaszcza, że ze wszyscy mówią o czyjejś śmierci, ale nie wiadomo czyjej 👀 A ja się tylko "modlę", żeby to nie była Callie...
Ktoś tu jeszcze to w ogóle ogląda? 😁
CzarownicaSa Ja! Ja też obstawiam Callie albo Penny.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2016 09:40
Niestety w spoilerach coraz częściej pojawia się właśnie imię tej aktorki... ponoć nie podpisała kontraktu na kolejne sezony 🙁
Zżera mnie niecierpliwość, jeszcze 2-3 odcinki i będzie wiadomo. Chyba, że każą czekać do początku 13 sezonu 😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2016 09:54
Ja oglądam, ja! W jakieś 3-4 dni przerobiłam cały sezon  😁 Właśnie biorę się za najnowszy odcinek..

A tak w ogóle jestem na chorobowym i leżę w łóżku. Chirurdzy mi się kończą i chętnie obejrzałabym coś jeszcze (nudzę się niemiłosiernie). Macie jakieś pomysły? 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2016 10:38
Smarcik ja w oczekiwaniu na kolejnych Greysów zaczęłam oglądać Ostry Dyżur- losy bohaterów zdecydowanie nudniejsze niż e Greysach, ale za to nadrabiają przypadkami medycznymi- co chwilę postrzelenia, wypadki, kolizje 😉
Jest też "Utopia"- ma bodajże 2(?) sezony i mnie wciągnęła niesamowicie, choć ciężko powiedzieć o czym tak właściwie jest 😁 Ale klimat mnie zaciekawił!
A ja oglądam polecaną tutaj "Żonę idealną" (Good wife) i jest naprawdę super! 🙂
Czy wiecie gdzie można w necie  Grę o Tron oglądać ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2016 10:46
Ostry Dyżur obejrzałam cały już dawno temu  😡

Spróbuję z Żoną idealną  👀
smarcik, Good Wife jest super 🙂
smarcik, the catch! Dzieło Shondy, poki co jest tylko 5 odcinków, ale bardzo przyjemnie się ogląda.
Jak coś to jeszcze how to get away with murder i scandal. Zwlaszcza Scandal trzyma poziom 🙂
Czy wiecie gdzie można w necie  Grę o Tron oglądać ?


Ja oglądałam nowy sezon na Kinomanie 🙂
Hahaha, ja w ramach czekania na Greysów właśnie skończyłam pierwszy sezon i jadę twardo dalej :P
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2016 16:18
Gillian, ja ledwo 2 odcinki dałam rady, dla mnie totalne dno....


daj mu szansę, ja na początku oglądałam od niechcenia a teraz - łoooo 🙂 naprawdę się fajnie rozkręcił!

Na Greysów nadal jestem obrażona i nie oglądam, ale ciekawi mnie co tam słychać :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2016 16:24
Gillian obrażona po finale 11 sezonu? 😉 No ja dalej cisnę, nie mogę się z nimi rozstać! 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się