wasze ulubione seriale

BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2016 11:40
Strzyga, a doszperalas się gdzieś czy i kiedy cd?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2016 12:18
BASZNIA, nie, muszę poszukać
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć drugi sezon Bron (Broen / Most nad Sundem) z lektorem lub z polskimi/angielskimi napisami?  :kwiatek: A także Dr. House'a (od 6 sezonu), ale koniecznie bez lektora, tylko z angielskimi (ewentualnie polskimi) napisami? Niestety jedyna fajna strona, jaką udało mi się znaleźć, została przedwczoraj zamknięta...  Pytam o sprawdzone strony, gdzie ewentualne konto można założyć bez obaw  😉
Joy, http://lajt.kinoman.tv/ ?

Jeśli chodzi o stare seriale z polskimi/angielskimi napisami to ciężko, sama często oglądam w oryginale, bo lektor mnie zabija .. Ja kocham https://ororo.tv/pl , ale mają limit dzienny ;/
O, super! Dzięki  😀
Ororo znam, tylko właśnie ten limit... No nic, najwyżej pooglądam w oryginale, bo też nie jestem w stanie oglądać z lektorem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2016 21:12
Już w październiku Hugh znów wcieli się w rolę lekarza  😍
http://naekranie.pl/aktualnosci/hugh-laurie-znow-jako-lekarz-zwiastun-serialu-chance-1055763
xxagaxx , Joy Jeśli na tej stronie jest limit dzienny na takiej samej zasadzie jak ja myślę ( namierzany po IP) to możecie go spróbować łatwo oszukać. Jak się ma zmienne IP- zresetować router i odświeżyć stronę, ewentualnie można sobie zainstalować cyberghosta i próbować zmienić IP na zagraniczne. Czasem trzeba jeszcze usunąć ciasteczka...
Pauliszon13, też tak kiedyś robiłam, ale reset routera nie działa. Może faktycznie jeszcze ciasteczka trzeba usunąć. Ja już tam rzadko zaglądam, bo nie mam za bardzo zaległości w serialach, żeby zaczynać od jakiś starych sezonów.

Ja niezmiennie zachwycona jestem stroną http://www.tvseriesonline.pl/ , ale to właśnie raczej do "aktualnych" seriali.
Właśnie skończyłam oglądać Animal Kingdom (2016) i polecam, bardzo 😉 Usłyszałam o tym serialu na yt i miał być podobny do Sons of Anarchy, dlatego zaczęłam oglądać, także jeśli ktoś lubi SOA i ma teraz czas to zachęcam, tylko 10 odcinków, na razie powstał jeden sezon  😀
kortina, a ma w miarę przyzwoite zakończenie? Boję się nie raz ruszać nowych seriali bo walną jakimś totalnym cliffhangerem a potem nie pojawia się kolejny sezon.

xxagaxx, myślę, że zakończenie było okej, nie pozostawia człowieka wkurzonego, że nic się nie wyjaśniło, bo się wyjaśnia 😉 jednocześnie jakaś tam ciekawość, co będzie dalej jest, tym bardziej że nie spodziewałam się takiego zakończenia, ale to uważam za plus, nie nudziłam się 😎
kortina, ja obejrzałam 2-3 odcinki.  Może czas wrócić.

Obejrzałam Roots... kurcze, dobry serial, ale naprawdę mocny. Straszne co jeden człowiek może zrobić drugiemu jeśli prawo mu pozwala...
i skończył się 1 sezon Opętania :/
Drugi dopiero zaczęli kręcić. Na szczęście jest nowy serial w podobnym klimacie - Damien. Akcja rozgrywa się po Omenie 1 i 2 🙂 Producent  The Walking Dead.

http://www.filmweb.pl/serial/Damien-2016-734179
Jak tam Suits?
Mam przerwę od seriali w ogóle, czytam w zamian książki, ale chętnie się dowiem, czy warto szybko nadrabiać, czy mogę jeszcze spokojnie odpuścić na jakiś czas. 👀
Jeśli chodzi o Suits, to... no trochę się dzieje, zagęściła się akcja w tym sezonie dosyć 😀 Mnie nadal wciąga ten serial 🙂
umierając na przeziębienie z ciekawości zerknęłam czy są nowe odcinki suits.
obejrzałam wszystkie w jeden dzień (no, z przerwami na drzemki)  😁
Całkiem, całkiem są!
Cierp1enie, a będzie kontynuacja? Bo mi się coś kojarzy info o anulowaniu, ale nie jestem pewna.

kortina, skończyłam Animal Kingdom. Naprawdę fajnie akcja się rozkręciła.


Oglądał ktoś Night of?? Polecam, momentami ciężki, ale historia i pokazanie realiów procesu, życia, policji naprawdę mega.
o, wyglada zacnie! Obejrze 🙂

Skonczylam Thirteen, hm, nie wiem co myslec. Niby fajne, ale jakies takies... dziwne to bylo 😀
Obejrzalam the night of, polecam 🙂
Oglądam SUITS, 2 pierwsze odcinki są tak bez sensu ze aż boli... ja wiem ze to serial, ale nie wiedziałam że główni bohaterowie są tak głupi xD
Strzyga-chciałam Ci podziękować za podpowiedzenie "Grimma'. Nie jest to "Supernaturals", ale naprawdę spoko się ogląda. Zwłaszcza coraz późniejsze odcinki. I ja i mój mąż oficjalnie- dziękujemy!  :kwiatek:
Dziewczyny, poczytałam wasze opinie i zdecydowałam się pooglądać Banshee, na jakich stronach oglądacie seriale?
Próbowałam na filiser.pl, ale niestety mnogość wyskakujących okienek i wirus który chciał wkroczyć na mój telefon zniechęciły mnie do tej strony. Zalukaj niestety nie działa mi na telefonie 🙁
Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 września 2016 10:18
tunrida, a porcie bardzo 🙂 niestety ten sezon, ktory wyjdzie ma byc ostatni 🙁 a szkoda, bo bardzo polubiłam bohaterów 🙁
xxagaxx - pytałam na FP FOX i odpisali, że zaczynają kręcić 2 sezon 🙂
Cierp1enie, o proszę. Bo informacje z pierwszych odcinków odnośnie oglądalności nie było zbyt atrakcyjne.
pomyliło mi się, ja pisałam o Opętaniu (Outcast) a Damien niestety nie wiadomo, właśnie tak jak piszesz, za mała oglądalność.
Mi tam się podobał 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 września 2016 19:07
Dziewczyny, podpowiedzcie na szybko gdzie obejrzę greys anatomy? Chodzi mi o ostatnie odcinki 12 sezonu. Moze byc w oryginalnej wersji językowej. Bede wdzieczna 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 września 2016 20:06
Dziekuje 🙂
Jak by  ktoś szukał co obejrzeć bardzo polecam Narcos - bardzo fajnie opowiadają, wciąga.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się