wasze ulubione seriale

Dopiero teraz zabrałam się za ostatni odcinek Castle'a i yyyy... jaki ten serial jest sztuczny, o mamo. 😁
Podjęłam wyzwanie-wszystkie odcinki Criminal Minds od początku, po kolei 😜 Już zaraz połowa pierwszego sezonu i przypomniałam sobie, dlaczego tak lubiłam ten serial 😀
Oglądaliście już nowego Poldarka? 👀
ja obejrzałam American Gothic 😀 Jestem zachwycona, kocham takie seriale.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 września 2016 22:29
Jeszcze tydzień do pierwszego odcinka 13 sezonu Grey's Anatomy! 💃 😜 Nie mogę się już doczekać! 👀
xxagaxx a co to za gatunek? Zrob krotka recenzje😉
Kraja, hmm kryminał, dramat? Bogata rodzina z tajemnicami, morderstwo, śledztwo, zamieszana bogata rodzina 😀 Lubię takie jednosezonowce, przynajmniej wiesz że nie rozwleką i nic nie zepsują.
Brzmi zachecajaco!
Szkoda ze tylko 1sezon. Ja z kolei lubie jak konca nie widac😉
Pierwsze sezony zwykle maja otwarte zakonczenie i od razu chcialoby sie zobaczyc co bedzie dalej 😉
Kraja, to nie ten typ. Tu masz wszystko jasne. Tak jak w The Five, Thirteen. Ja się trochę boję tych bez końca, bo potem ci anulują i nie wiadomo co dalej.

Oglądałam ostatnio australijski The Code, myślałam że się skończy na 1 sezonie, a tu proszę kolejny leci.
Oglądaliście już nowego Poldarka? 👀


A jest nowy sezon?? Gdzie można znaleźć?  👀
Kojarzy ktoś drugi odcinek "Paktu" bez przesunięcia głosu?
CDA odpadło... :/

edit: znalazłam na YT... Zalety Polskich filmów.
pakt widzialam na HBO GO za darmo
DeJotka, 2 odcinki są na zalukaj i altube.tv. 😉 Muszę powiedzieć, że zaszaleli. Jak narazie odcinki są świetne. 😀
Nie wiecie gdzie moge oglądnąć 3 sezon Warsaw Shore za darmo?

Nie komentujcie, czemu to oglądam. 😁
flygirl nie pytam, ale też oglądam, dla odmóżdżenia  😁 na player.pl są, ale nie wiem, czy 3 sezon będzie darmowy  👀

Ogląda ktoś jeszcze Grey's Anatomy?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 września 2016 12:55
Ja! 😅 😁
Hehe ja też, dziś będę polować na odcinek
breakawayy no właśnie na playerze to jest jedyny niedarmowy sezon, chcę oglądnąć po kolei a nie przeskakiwać do 4 od razu. 🙁
flygirl to niestety innego źródła Warsaw Shore nie znam 🙁

Odnośnie Grey's Anatomy dziś obejrzałam pierwszy odcinek nowego sezonu. Na mnie osobiście zrobił wrażenie, mocne wejście!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 września 2016 17:26
Jest fajny nowy serial z Kristen Bell 🙂 The Good Place
http://www.filmweb.pl/serial/The+Good+Place-2016-765501

i jest też nowa adaptacja Mac Gyver 🙂
Edytka, o jaaa, za małolaty oglądałam Veronicę Mars, mam sentyment ogromny.
A teraz odpalam Greysy nana 🙂
Edytka, ale novy Mac Gyver już jest? Widziałam zwiastuny i jakoś mnie ten aktor nie przekonuje.. Nie chcę sobie wspomnień z dzieciństwa zniszczyć :P
O rany ! Muszę ten nowy odcinek Grey's Anatomy zobaczyć 🙂 gdzie ogladałyście ?
Ogląda ktoś jeszcze z was Lucifera? 🙂
Nie mam co oglądać znowuu. Próbowałam tą rodzinę Soprano i jestem w połowie drugiego odcinka od chyba dwóch miesięcy, bo zasypiam albo chociaż się wyłączam przy tym po 2 minutach.
Chciałabym coś niezbyt ambitnego, takie głupoty w stylu Chirurgów albo Suits. Ktoś ma jakąś sugestię? :kwiatek:
trophy wife widzialas? bardzo fajny i lekki serial 🙂
delta   Truth begins in lies.
01 października 2016 17:56
macbeth, ja oglądam 🙂
nerechta dziękuję, odpaliłam i wyczułaś mój nastrój idealnie 😀 :kwiatek:
to sie ciesze 🙂 szkoda ze skonczyli na 1 sezonie!
Do Chirurgow podobne jest Saving Hope, tez bardzo lubie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się