wasze ulubione seriale

Jeszcze nie oglądałam, nie mogę się pozbierać po odcinku z Anną :/


A mnie to juz znudziło. Ile temu człowiekowi może w życiu nie wychodzić? Wiecznie coś. Ile można,
xxagaxx z jednej strony wolę chyba tak (chociaż jej szkoda, mogli odpuścić) niż jak co chwilę komuś wszystko super wychodzi i jest nieśmiertelny  🤣

Co do odcinka nie mówię, że ekstra i super, ale no właśnie człowiek się sielanki spodziewa, a tu klops  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2017 14:37
xxagaxx, też mnie męczy to znęcanie się na Severidem :/ Nikt tam nie ma sielanki ale jako tako idzie im życie do przodu a jemu jakoś nie może...
nieśmiertelność męczy (pomijając SN, tam jest już kultowa :P) ale ciągłe dowalanie już chyba na siłę też. W ogóle, to nie bardzo podoba mi się kierunek serialu, byłaby pora na zamknięcie póki jest poziom
smartini, dokładnie, mnie już nudzi, oglądam z przyzwyczajenia.
Cierp1enie, https://www.serialeonline.pl/anne-ania-nie-anna-online tu chociażby 😉


dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2017 19:21
Mnie się wydaje, że Severide się zrobił postacią tragiczną całego serialu.
Przynajmniej teraz twórcy byli konsekwentni, bo Anna mogła uciec z kolacji i już się więcej nie pojawić, zostałby kolejny niedokończony wątek.
Seriale mi się nagle pokończyły. Nawet nie wiem kiedy to ponadrabiałam. Z Originalsami na bieżąco, Arrow tak samo. Big Little Lies nie zacznę oglądać, dopóki nie będę mieć napisów do cąłego sezonu. 🍴 Z 19+ też jestem na bieżąco. 🤣 I dołożyłam sobie jeszcze Zbuntowanego anioła, bo w tv leci. 😁

Pomóżcie wybrać, co zacząć:
- któreś z tych Chicago, o których piszecie
- Wentworth - ogląda ktoś?
- Lucifer
- Scandal
- coś jeszcze innego, o czym nie wiem, że istnieje. 👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 maja 2017 06:56
flygirl, Lucifer fajny, universum Chicago też (najlepiej zacząć od fire i potem dołączać kolejne w trakcie), ja zaczęłam The Handsmaid's Tale i American Gods, oba bardzo przyzwoite, Jak nie oglądałaś Orphan Black to też fajne jest ( w czerwcu finałowy 5 sezon)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 maja 2017 07:40
Chicago Fire było fajne pierwszy sezon, może jeszcze drugi, a im dalej tym gorzej. Z tego pakietu oglądam tylko Chicago PD 🙂

- Orange is the new black
- Episodes
- Common Law (świetny, lekki serial, tylko szkoda, że zakończyli go tak szybko)
- Shameless
- The knick
flygirl, Lucifer 🙂
Dobra, to biorę na tapetę Lucifera, a potem zobaczymy, spisałam sobie wasze propozycje. Dziękuję. :kwiatek:
Oglądal ktoś serialową Anię z Zielonego Wzgórza? Albo 13 powodów? Mam ochotę obejrzeć oba, ale nie wiem od czego zacząć..
Jest w ogóle jakis nowy, dobry serial kryminalny?

Za dwa dni nowy sezon Twin Peaks.. jestem pelna obaw, ale i tak na pewno obejrzę..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 maja 2017 19:44
branka, ja oglądam Anię. Bardzo fajna moim zdaniem. Są odstępstwa od książek, ale piękne zdjęcia, no i bardzo się z Anią utożsamiam.
Ja uwielbiałam książki i film, więc chętnie obejrzę 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 maja 2017 20:34
branka, ta jest o wiele mroczniejsza, bardziej realna, niż poprzednie filmy.
Oo to mnie zachęciłaś 😀

Pomóżcie wybrać, co zacząć:
- któreś z tych Chicago, o których piszecie
- Wentworth - ogląda ktoś?
- Lucifer
- Scandal
- coś jeszcze innego, o czym nie wiem, że istnieje. 👀


Lucyfier świetny jest.
Ooo to mnie też. A bałam się zaczynać, bo przywiązana jestem do wersji, w której Anię grała Megan Follows. Może dlatego potem tak polubiłam Reign, bo mi się z Anią kojarzyło. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2017 21:04
branka, ja oglądałam 13 powodów. Wciągnęło mnie bardzo, cały sezon pochłonęłam w jakieś 3-4 dni (gdzie zazwyczaj oglądam max odcinek na raz, bo inaczej mam dość)
Ja oglądam obydwa. 13 powodów całkiem spoko. Chyba nawet tu pisałam, że same "powody" są, nazwijmy to, nastoletnie, ale gra aktorska i scenariusz na wysokim poziomie.
Anię właśnie kończę. Jestem mega przywiązana do książek, ale bardzo pozytywnie mnie ten serial zaskoczył. Na pewno warto zobaczyć.
Jestem w połowie pierwszego odcinka Ani - wow, już sie zakochałam w tym serialu  😜

Ja się troche boje 13 powodów ze względu na swoją depresyjność (tak z przymrużeniem oka piszę 😉 ), a czytałam jakieś tam artykuły, że serial powinien być zakazany, ze szodzi pacjentom, coś tak coś tam, ale tym bardziej mnie do niego ciągnie z ciekawości czy faktycznie taki hardcorowy czy to tylko reklama, heh.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 maja 2017 22:35
branka, reklama. Nie jest hardcorowy ani trochę. Bardziej hardcorowa jest już Ania :p
EE to to wolę Anie :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 maja 2017 23:49
branka, 13 powodow to dla nastolatek serial 😉
A myślałam, że coś mega mrocznego hehe. To już wolę czekać na Twin Peaks w takim razie :P
Obejrzałam 2 odcinki Ani - aaa, super 🙂 już wielbię ten serial  😜 choć suma sumarum jest strasznie smutny póki co. Albo inaczej - strasznie poruszający
Z mrocznych seriali był Damien. Jednak po pierwszym sezonie nie ma być już innych. Za mała oglądalność.
Ja jeszcze oglądam Outcast-opętanie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 maja 2017 13:26
branka, No ja z mama mamy chusteczki pod ręka i tylko smarkamy.
Mnie bardzo wzrusza.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 maja 2017 06:52
mnie 13 Powodów w ogóle nie zaintresowało, przerwałam gdzieś w połowie trzeciego odcinka.
A wracając na chwilę do Chicago - dużo badziej ruszył mnie finał PD niż Fire!

Huhu, ciekawie może być:
Life Sentence:
(CW)
The Resident:
(Fox)
Nie mam co oglądać.... wszystko się pokończyło Nadrobię jeszcze outrsiders i wsio. Coś polecacie?
Designated Survivor - troche przypomina house of cards
Unbreakable Kimmy Schmidt - glupie, ale takie pozytywne mega
sense8 - jest calkiem fajny
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się