wasze ulubione seriale

Ja się obecnie wciągnęłam w iZombie, świetny jest. Lekki, ale nudny, polecam. Obecnie wracam ze szkolenia i przebieram nogami, żeby już się dorwać 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 listopada 2017 19:20
W lekkim klimacie jest też "My crazy ex-girlfriend", ogladalam i usmialam się  😁 choć chwilami daje do myślenia 😉
Polecam Netflixowe Alias Grace, mini serial, jakoś mi się podobało bardzo, fajna aktorka główna.

Nadrabiam Drop Dead Diva, to chyba mega stare jest, ale nigdy nie obejrzalam, takie ala prawnicze glupoty.
The Good Place ktoś pisał rzeczywiście lekki i fajny.

Ja się obecnie wciągnęłam w iZombie, świetny jest. Lekki, ale nudny, polecam. Obecnie wracam ze szkolenia i przebieram nogami, żeby już się dorwać 😀


Serio polecasz nudny?  😲  Nigdy w życiu by mi nie przysłlo do głowy, że nudny serial może być świetny.
trusia, - zjadło się "nie", miało być "nie nudny" 😡
8 grudnia drugi sezon The Crown.
Zdziwilam sie, wciagneli mnie Wikingowie...  🙂 Mimo ze moje klimaty to w sumie tak samo jak z GoT mialam, ze ciezko mi bylo przebrnac przez pierwsze odcinki a teraz czekam na wieczor kiedy dziecko pojdzie spac a my zasiadziemy do tv  🤣
gdzie oglądacie nowego Belfra? Chwile był na player i zdjęli go, potem zdjęli go z filister.tv no i w koncu dorawłam na alltube ale tam chyba jest płatne bo nie moge otworzyć nowego odcinka  😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 listopada 2017 19:55
Oglądał ktoś Grace i Grace?  👀
hanexxx, ja oglądam na filmy.to 🙂.
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 listopada 2017 20:58
safie, ja obejrzałam, pisałam jakiś czas temu 😉
Wczoraj Netflix odmówił współpracy na samym początku odcinka Narcosa (trzeci sezon oglądam). W dodatku dziś mąż wyjechał, wróci dopiero w piątek, a mam zakaz oglądania bez niego. Żałoba normalnie  👿
Gdzie mogę zobaczyć 3 sezon Bloodline? Najchętniej z napisami/lektorem?
Ja oglądałam na Netflixie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2017 14:17
Zaczęłam oglądać Once Upon A Time, ale mam problem z niektórymi odcinkami na iitv, część nie działa. Szukałam pojedynczych odcinków przez Google, ale też nie zawsze działają.
Czy kolejne sezony to kontynuacja tej samej opowieści, czy mogę zacząć oglądać od najnowszego sezonu i nie będę sobie spoilerowac?
Facella,, kontynuacja 🙂 Lepiej oglądać od początku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2017 17:39
No to będę się męczyć z poszukiwaniem działających odcinków  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2017 16:48
Dlaczego na tablecie jak oglądam na ipli chłopaków do wzięcia to reklamy odtwarzają się z głosem, a sam film już nie? Miał ktoś podobny przypadek?
Ostatnio wpadłam na dwa niezłe seriale z Sean'em Bean. Pierwszy to Broken, a drugi The Frankenstein Chronicles.
Gdzieś wyżej było że Alias Grace dobry, faktycznie obejrzałam jednym ciągiem.
Skończyłam trzeci sezon Narcos. Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy, bo zakończenie pasuje i do kontynuacji i do końca serialu.   
Nie wiem, gdzie zapytać.
Gdzie w ustawieniach showmaxa zmienia się napisy/lektor?
Bo za chiny ludowe nigdzie tego nie widzę. Raz się włączają napisy, raz lektor. Po zatrzymaniu filmu np z lektorem po puszczeniu dalej już bez lektora...
Pokemon - kółko zębate, czyli ustawienia po prawej stronie suwaka na dole. Są napisy i w dźwięku jest wybór języka.
polecicie jakiś fajny serial kryminalny?  :kwiatek: niedawno skończyłam Dochodzenie, podobało mi się i chcę jeszcze 😉
hanexxx, może The Fall albo (nie wiem czy nazwałabym kryminałem, ale serial dobry) Belfra, to też polecam! Ale tylko pierwszy sezon, drugiego jeszcze nie oglądałam 🙂
Możecie przyznać mi złotą łopatę, ale odkryłam Hannibala  😂

Znaczy słyszałam o tym serialu już wcześniej, ale jakoś nigdy nie obejrzałam ani jednego odcinka. Ostatnio miałam wolne, teraz mam L4 i generalnie skończyłam dwa sezony  😁
Absolutnie jestem oczarowana tym serialem, no i uważam, że Mads Mikkelsen mógłby mnie bezkarnie zjeść  😍 😍
kolebka  😍 Hanni to moja wielka milosc :P

3ci sezon jest zupelnie inny, bardziej psychodeliczny, zeschizowany na maksa, mniej sensacyjny 🙂 ale dla mnie super, geniaaaaaaaaaaaalne zdjecia i muzyka.
Uwielbiam tez Gillian Anderson  😍
A ten Hannibal jest w Netflixie? Pytam, bo właściwie wszystko pokończyłam i pora coś nowego zacząć.

Oglądałam 2 sezon Designated Survivor. W trakcie oglądania obiecałam sobie, że trzeciego, jeśli będzie, nie będę oglądać, bo ten prezydent dobry i szlachetny aż do urzygu. To już wolę oglądac zlego człowieka w osobie Franka U. Ale chcialam zakończyc ten sezon. I co się okazało. Włączam, żeby obejrzeć odcinek 8, a tu niespodzianka - dostępny od 8 grudnia. Wkurzylam się okropnie - co za pomysł, żeby sezony dzielić na części    😤      👿
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 listopada 2017 08:19
kolebka, Hannibal jest super, ale ja nie doszłam dalej niż do początku 3 sezonu, dalej już było tylko gorzej 😉
Wciągnęłam 3 sezony iZombie i czekam z niecierpliwością na 4, trzyma poziom cały czas. Lekki, ale ciekawy, super wykreowane i odgrywane postacie, trochę zagadek, trochę napięcia, dużo humoru, super.
Teraz męczę Limitless, ciesze się, że nie zrobili "filmu, ale inaczej", tylko połączyli to poniekąd z filmem i pociągnęli dalej.
Hannibal jest na Netflixie 🙂

Generalnie kończę trzeci sezon, w sumie mam takie WTF CO SIĘ DZIEJE  😵  Chyba trochę za dużo tych pomieszanych wątków i w ogóle zwrotów akcji, niemniej jednak nadal kocham Madsa  😍 I w sumie ten serial ma coś w sobie, te wszystkie psychodelicznie jazdy sprawiły, że bałam się wyjść z domu po 23 z psem na spacer  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się