wasze ulubione seriale

Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2021 14:47
kolebka, "Zaginięcie w Hotelu Cecil" - 8 odcinków.
A coś wiadomo o szóstym sezonie Line of Duty? W UK chyba już się skończył, a nie widziałam informacji o polskiej premierze. Nie obiło wam się o uszy?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 czerwca 2021 16:52
Również bardzo polecam Brooklyn 99 😍😍😍
Mega serial, taki trochę amerykański 13 posterunek :p
Czy ktoś wie kiedy na Netflix pojawi się kontynuacja?
Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2021 19:10
Teodora, ooo, będzie?! Myślałam że to już skończone! Super serial, wkręciłam się totalnie 😉

Tak jak nie czaję fenomenu "Przyjaciół", tak nie czaję fenomenu komedii w stylu "Brooklyn 99" totalnie nie mój humor - mój P. oglądał i płakał ze śmiechu, a ja siedziałam z mindfuckiem z czego on się śmieje :P
Moon, tak, ostatni sezon. Anglicy już obejrzeli... W BBC była nawet audycja (ale nie słuchałam, bo się boję spojlerów): https://www.bbc.co.uk/sounds/brand/p0742833 Czekam aż wskoczy na nasz Netflix.
Włączyłam dzisiaj tego nowego Supermana z hbo i... no nie powala.. ale z nudów 2 odcinki weszły
Moon,

A to już widziałam 😁 lubię takie creepy historyjki, zarówno kryminalne jak i paranormalne.
kolebka, a "Mroczny Turysta" na Netflixie? Nie wiem w sumie czy się wpasuje w klimat 😀
Moon   #kulistyzajebisty
10 czerwca 2021 10:15
kolebka, taaak, też bardzo lubię taki klimacik! 😁
Ten hotel to w ogóle, zlasował mi mózg! :P
Oglądałam jeszcze, "Niewyjaśnione zbrodnie" czy jakoś tak, aż dwa sezony tego są, każdy odcinek o innym tajemniczym zaginięciu - też fajne.
macbeth oooo! wygląda idealnie 😍 dzięki!
Moon noo, dziwna historia, miałam takie spore WTF 😨
Niewyjaśnione zbrodnie też weszły jak złoto 😁 lubię takie seriale, bo wtedy zazwyczaj rozkładam matę i sobie ćwiczę, więc leci 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2021 07:39
Czy na HBO są wszystkie odcinki Podręcznej i ostatni sezon ma ich 10, czy jeszcze nie wypuścili wszystkiego?
Facella, tak, ostatni sezon ma 10 odcinków i to jest finito. Nowy sezon na wiosnę 🙄
Oglądał ktoś wszystkie sezony Start up? Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, zaczęłam drugi i jest taki se. Nie wiem, czy dalej brnąć czy zrezygnować.
trusia, podłączam się do pytania. Mam go ba liście Ale nie wiem czy zaczynać.

Nadrobiłam podręczna. Cieszę się że coś tam się zadziało w końcu i akcją ruszyła. Te jej ucieczki i ponowne załapania robiły się nudne
Ostrzegam, żeby Wam do głowy nie przyszło oglądać polski wytwór Sexify.
Dałam mu szansę i obejrzałam całość jednym okiem, bo myślałam, że jakoś wybrnie z tego co się tam odwala ale... 😕 Bezpowrotnie straciłam swój cenny czas 🤣 nie powtarzajcie mojego błędu 😅
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 czerwca 2021 08:17
Gilliann, miałam to samo, oglądałam żeby zobaczyć jak to się skończy
Ale gniot na maksa. Podstawowa zasada polskich Filmów zachowana, czyli bohaterowie ze sobą nie rozmawiają
Ooo dzięki za info, w sumie czaiłam się na ten serial z ciekawości, ale widzę że nie warto 😁
Oglądał ktoś wszystkie sezony Start up? Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, zaczęłam drugi i jest taki se. Nie wiem, czy dalej brnąć czy zrezygnować.

Ja ogladalam wszystkie i zdecydownie pierwszy sezon najlepszy.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 czerwca 2021 13:54
Ktoś się orientuje kiedy wychodzi nowy sezon The Crown?
Naboo, ale warto w ogole dalej oglądać?
Mi sie podobala reszta na tyle, zeby ogladac 🙂
Włączyłam wczoraj Sex/Life i o mamo...nie nie nie, straszny gniot. Ani chemii ani nastroju ani fabuły i sensu, obejrzałam trzy odcinki i pewnie skończę sezon, ale to taki serial do klepania kotletów czy sprzątania łazienki 😅
Ktoś się orientuje kiedy wychodzi nowy sezon The Crown?
zembria, nie ma jeszcze daty premiery - nie ma chyba nawet całej obsady 😉
Ja dzisiaj włączyłam Black earth rising... zapowiada się dość ciekawie, ale póki co jest dość ciężki. Ale miniseriale jakos lepiej mi wchodzą ostatnio
xxagaxx, oglądałam, bardzo dobry serial, ale tematyka ciężka.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lipca 2021 07:42
Achaja, Dzięki za info, to sobie jeszcze poczekam w takim wypadku.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 sierpnia 2021 13:23
Zachęcona opiniami tutaj, obejrzałam z małżem Peaky Blinders, jeszcze ostatni sezon przed nami.
Fajne, choć po drugim sezonie mieliśmy kryzys i nie wiedziałam, czy będę dalej oglądać, bo ten nas trochę znudził, ale dalej się rozkręciło 🙂 Moim absolutnym faworytem tam jest Alfie! No czadowy jest 😁 Tom Hardy chyba sobie bardzo skrupulatnie role dobiera, bo jeszcze go nie widziałam, żeby grał jakąś miałką postać. Za to strasznie mnie postać Grace irytowała, taka ciumcia 😅 więc wcale nie byłam zawiedziona rozwojem wydarzeń 😉
Ogólnie też bardzo polecam ten serial 🙂
Mnie też Grace doprowadzała do szału, nienawidziłam jej 😅 Tylko urwaliśmy chyba na 4 lub 5 sezonie, jakieś się takie zrobiło wymęczone. Szkoda, bo pierwszy sezon wgniata w fotel, bardzo też mu się podobała muzyka, klimat i dobór aktorów.

Chwilowo lecimy z Good Doctor, całkiem przyjemny do wieczornego odmóżdżania.
Zachęcona opiniami tutaj, obejrzałam z małżem Peaky Blinders, jeszcze ostatni sezon przed nami.<br>
Fajne, choć po drugim sezonie mieliśmy kryzys i nie wiedziałam, czy będę dalej oglądać, bo ten nas trochę znudził, ale dalej się rozkręciło 🙂 Moim absolutnym faworytem tam jest Alfie! No czadowy jest 😁 Tom Hardy chyba sobie bardzo skrupulatnie role dobiera, bo jeszcze go nie widziałam, żeby grał jakąś miałką postać. Za to strasznie mnie postać Grace irytowała, taka ciumcia 😅 więc wcale nie byłam zawiedziona rozwojem wydarzeń 😉<br>
Ogólnie też bardzo polecam ten serial 🙂

zembria,

Co za zbieg okoliczności, ja właśnie utknęłam po 2 sezonie XD Może jak pogoda się zrobi bardziej jesienna, to wrócę to tego "brudnego" klimatu. Nie chcę spoilerów, ale mam nadzieję, że Grace w miarę szybko spotka nagły koniec, bo jest rozmemłana i nieznośna (a jeszcze aktorka w moim odczuciu jest drewniana) :/

Skończyłam netflixową "Valerię", sezon 1 - taki lekki, babski odmóżdżacz, trochę jak Dziewczyny/Seks w Wielkim Mieście, tyle że hiszpański. Plus za nieidealne aktorki i miejscami życiowe problemy, z którymi jestem w stanie się utożsamić (np. że znalezienie mieszkania za znośną cenę graniczy z niemożliwością XD)
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 sierpnia 2021 15:44
Są tutaj fani Dekstera? 😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się