wasze ulubione seriale

Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2021 14:47
kolebka, "Zaginięcie w Hotelu Cecil" - 8 odcinków.
A coś wiadomo o szóstym sezonie Line of Duty? W UK chyba już się skończył, a nie widziałam informacji o polskiej premierze. Nie obiło wam się o uszy?
Również bardzo polecam Brooklyn 99 😍😍😍
Mega serial, taki trochę amerykański 13 posterunek :p
Czy ktoś wie kiedy na Netflix pojawi się kontynuacja?
Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2021 19:10
Teodora, ooo, będzie?! Myślałam że to już skończone! Super serial, wkręciłam się totalnie 😉

Tak jak nie czaję fenomenu "Przyjaciół", tak nie czaję fenomenu komedii w stylu "Brooklyn 99" totalnie nie mój humor - mój P. oglądał i płakał ze śmiechu, a ja siedziałam z mindfuckiem z czego on się śmieje :P
Moon, tak, ostatni sezon. Anglicy już obejrzeli... W BBC była nawet audycja (ale nie słuchałam, bo się boję spojlerów): https://www.bbc.co.uk/sounds/brand/p0742833 Czekam aż wskoczy na nasz Netflix.
Włączyłam dzisiaj tego nowego Supermana z hbo i... no nie powala.. ale z nudów 2 odcinki weszły
Moon,

A to już widziałam 😁 lubię takie creepy historyjki, zarówno kryminalne jak i paranormalne.
kolebka, a "Mroczny Turysta" na Netflixie? Nie wiem w sumie czy się wpasuje w klimat 😀
Moon   #kulistyzajebisty
10 czerwca 2021 10:15
kolebka, taaak, też bardzo lubię taki klimacik! 😁
Ten hotel to w ogóle, zlasował mi mózg! :P
Oglądałam jeszcze, "Niewyjaśnione zbrodnie" czy jakoś tak, aż dwa sezony tego są, każdy odcinek o innym tajemniczym zaginięciu - też fajne.
macbeth oooo! wygląda idealnie 😍 dzięki!
Moon noo, dziwna historia, miałam takie spore WTF 😨
Niewyjaśnione zbrodnie też weszły jak złoto 😁 lubię takie seriale, bo wtedy zazwyczaj rozkładam matę i sobie ćwiczę, więc leci 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2021 07:39
Czy na HBO są wszystkie odcinki Podręcznej i ostatni sezon ma ich 10, czy jeszcze nie wypuścili wszystkiego?
Facella, tak, ostatni sezon ma 10 odcinków i to jest finito. Nowy sezon na wiosnę 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się