wasze ulubione seriale

Czy na AppleTV jest cokolwiek godnego obejrzenia? Mam grypę i izolację łóżkową do piątku, AppleTV to jedyne do czego mam dostęp, obejrzałam „Połączenie oczekujące” i pierwszy odcinek mnie tak poschizował, że już nie chcę.
Facella,

Defending Jacob
The Morning Show
Alice in Borderland - podoba mi się!
zembria o tak, uwielbiam.
Widziałam wszystkie odcinki po kilka razy, ale jak mam bardzo zły humor to włączam sobie jakiś odcinek, bo to dla mnie najlepszy antydeprrsant.
W sumie tak samo jak Przyjaciele.
Modern family też widziałam, mega fajny i ciepły serial a do tego się można pośmiać.
Właśnie szukam czegoś w tym klimacie, ale ciężko, bo to wysoko zawieszona poprzeczka 😉
pati12318, jeżeli chodzi o Big Bang Theory, to można obejrzeć na HBO GO Młody Sheldon, ale nie wiem czy tak całkowicie wpasuje Ci się w klimat. To są lata młodzieńcze Sheldona z TBBT właśnie 🙂
macbeth widziałam 😉
Bardzo przyjemny, chociaż nie tak śmieszny jak Teoria.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 października 2021 21:47
pati12318, my Big bang uwielbiamy za to, że się trochę utożsamiamy z bohaterami. Też jesteśmy z małżem i przyjaciółmi trochę takimi nerdami, tylko jesteśmy zdecydowanie głupsi 🤣
Zaczęłam oglądać Squid Games - w sumie spoko, ale na razie po dwóch odcinkach jakoś mnie nie zachwycił. Pewnie obejrzę cały sezon, akcja się później rozkręca?
Dajmy na to.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2021 17:27
Obejrzałam drugi sezon Another Life. Jak ktoś lubi kosmitów to polecam, pare nieścisłości się wkradło, ale sam w sobie ciekawy i szkoda ze tak o nim cicho.

<b>Achaja</b> będzie?! potwierdzili? 😍 bo przy premierze trzeciego nie było jeszcze informacji o 4.

infantil, tak, potwierdzili niedawno na Tudum 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się