wasze ulubione seriale

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 sierpnia 2022 15:47
Na amazonie u mnie grane jest Grand Tour, program podróżniczy May'a i Dobry Omen
Amazona też mam od bardzo niedawna - na liście The Boys, Dobry Omen, może Koło Czasu 😉
budyń, już dawno obejrzane, stad mamy Amazona bo na 3 sezon czy ktory to tam zakupiliśmy 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 sierpnia 2022 00:13
My na Amazonie zaczęliśmy Peryferia i zapowiadają się dobrze 😀 ale ciężko to oglądać do kotleta, raczej trzeba się skupić bo choć fabuła płynie dość powoli to trochę nie wiadomo o co chodzi i powolutku razem z bohaterami odkrywa się oglądając. także nadal jesteśmy na początku ale na pewno dokończymy.
No i program w którym Clarkson kupuje farmę i próbuje ją prowadzić 🙃😂
Oglądam właśnie 6 sezon Peaky Blinders... no spodziewałam się że będzie bez szału, ale jednak pomimo takiego nastawiania się rozczarowałam. Przegadany, powtarzają się motywy (śmierci bliskich osób) I cały serial ratuje dla mnie Tommy, bo postać jest zagrana genialnie. Szkoda, bo pierwsze 2 sezony to sztos.
Ród smoka. Miałam zacząć ogląć jak będzie więcej odcinków (GOT obejrzałam jak już były wszystkie sezony). Ale pokusa była silniejsza i chciałam sprawdzić czy jest na co się napalać. No jest! 😍 Bałam się, że soundtracki zmienią, stylistykę itp ale wszystko jest w klimacie jak za dobrych czasów GOTa. Pierwszy odcinek a już tyle się dzieje, że chciałoby się kliknąć "następny odcinek". Zapowiada się zacnie 😀
xxagaxx, ja PB odpuściłam chyba po 4 sezonie , przestało mnie interesować.
Perlica, No niestety, wtedy się też skończył top klimat.
Ale muszę trochę odszczekać, jednak końcówka nawet spoko 😁
xxagaxx, prawda zakończenie trzyma jako tako poziom serialu, ale ja umierałam z nudów większość odcinków. Oglądałam ten sezon tylko dla Cilliana, którego kocham miłością wielką. Chociaż jak dla mnie to nawet te postać lekko zepsuli niestety 🙁
aaga84, zgadzam się. Ja się nawet nie byłam w stanie mocno skupić. Szkoda, aż sobie chyba włączę znowu pierwsze sezony bo był sztos nad sztosy.

Delhi Crime ma 2 sezon.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2022 07:40
Ród smoka. Miałam zacząć ogląć jak będzie więcej odcinków (GOT obejrzałam jak już były wszystkie sezony). Ale pokusa była silniejsza i chciałam sprawdzić czy jest na co się napalać. No jest! 😍 Bałam się, że soundtracki zmienią, stylistykę itp ale wszystko jest w klimacie jak za dobrych czasów GOTa. Pierwszy odcinek a już tyle się dzieje, że chciałoby się kliknąć "następny odcinek". Zapowiada się zacnie 😀
falletta,


Mnie jakoś nie porwał, mam nadzieje, ze w kolejnych odcinkach się rozkręci.
falletta, no to ja już po. Wg mnie bardzo spoko, zobaczymy jak się rozkręci dalej.
Aktorzy dobrani naprawdę bezbłędnie.
Aż boję się pytać o Pierścienie Władzy... XD
JARA, dzisiaj żeśmy zobaczyli jeden odcinek, drugiego nam się nie chciało... nie wiem, GOT od 1 odcinka mówiło wow, tutaj wieje nuda.
Achaja, lepiej nie pytać, oglądnęliśmy oba odcinki wczoraj . Podzielam opinię xxagaxx,
Oglądneliśmy tylko dlatego, że tyle kasy wydali kręcąc ten serial to doszliśmy do wniosku że może się rozkręci, no ale....
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2022 20:11
Post został usunięty przez autora
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2022 20:22
My też obejrzeliśmy. Yyy… jak to oglądać zapominając o trylogii filmowej i w ogóle o książkach to… No nie, still, nie.
Gdzieś przeczytałam że brakowało jeszcze by Galadriela miała kałacha zamiast lewej nogi 😂👌
pierścienie wladzy można co najwyżej ogladać za rozmach dekoracji i kostiumów. Reszta mocno niestrawna... 😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2022 21:08
Robi się nowy stereotyp kobiety w serialach i filmach - ma być silna, niezależna i z zaciętą miną. Ma biegać w zbroi i z mieczem. Broń boże nie może być żoną i matką, czy epatować kobiecością.

Dla mnie zmarnowane pieniądze za prawa do Władcy Pierścieni, mogli to pościć, jako autorski serial i byłoby lepiej odebrane 😓


azzawa, jakie kostiumy? 🤣🤣🤣
Zbroje chyba z tektury albo plastiku, hobbici wyglądający jak bezdomni.
Za to krajobrazy piękne 💖
Safie Chodziło mi że we wszystkim poza fabułą widać to morze hajsu(krajobrazy zdjęcia, miasta), pisząc o kostiumach miałam prze oczami akurat ten elfi przepych tylko, przyznaje reszta faktycznie mniej. hobbity chyba się co rano tarzały w poszyciu 😅
Zbroje nawet po ruchach bohaterów widać, że z jakiejś biedopianki robione.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2022 22:05
azzawa, morze hajsu to widać było w działaniach promocyjnych 🤣
W sumie nie rozumiem decyzji o oddaniu serialu, który miał być wielkim wow osobom o niewielkim doświadczeniu.
Dla mnie nie ma dramy - bardzo podobają mi się lokacje (w tym CGI), kostiumy, Harfootowie są przesłodcy <3 Fajne krasnoludy i Moria. Co do Galadrieli mam mieszane uczucia... Ciężko mi będzie uwierzyć w jej przemianę. Nie mam zastrzeżeń do koloru skóry aktorów, itp., jakoś przeżyję krótkowłose elfy, ale martwi mnie scenariusz - póki co nie zdarzyło się nic ciekawego, więc trochę się boję, że to będzie miałkość w ładnym papierku.

No nie wiem, zobaczymy :P
Nie znam też materiału źródłowego poza LOTRem, więc podchodzę "na świeżo", jak po prostu do serialu fantasy.
Ród Smoka to tak totalne dno, że przebierałam nogami aż się skończy 3 odcinek. No nie. Daemon to pipa kompletna, nie rozumiem zachwytu nad tą postacią. Flaki z olejem, 1/10, meh.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Moon   #kulistyzajebisty
14 września 2022 08:46
obejrzeliśmy kolejny odcinek Pierścieni Władzy...
Już skupiłam wzrok, myślę "o, teraz będzie akcja! Taaaak!" Już przebierałam nogami, już, już... i taki wuj. 🤣😒
I zupełnie nie wiem czemu twórcom i animatorom ostatnimi laty totalnie nie wychodzą... wilkopodobne stworzenia - warg tutaj to skrzyżowanie pudla z yorkiem w wersji XL. 🤡
Dla mnie to chihuahua na sterydach - a jak wiadomo, im mniejsze, tym bardziej agresywne XD
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 września 2022 16:46
Stawiam na zmutowanego chihuahua 😂
Mieć taki budżet i zrobić coś takiego ....

A co oni zrobili z hobbitami ... to był taki miły ludek
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2022 17:45
safie, dokładnie. Kto hobbitom powsadzał we włosy krzaczory, powinien spalić się w piekle 😑
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2022 07:20
7.10. na Netflixie nowa produkcja Flanagana - The Midnight Club 😍
Obejrzałam 3 dostępne odcinki Andor na Disney+i jestem mile zaskoczona. Zapowiada się w uniwersum Star Warsów serial bardziej "dorosły" niż Mandalorian i Boba Fett (którego nie zmęczyłam). 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się