wasze ulubione seriale

Ogląda ktoś z was Game Of Thrones? Jakie opinie? Ma ktoś porównanie z książką?
Technicznie serial na naprawdę dobrym poziomie. Aktorsko tak sobie (są i aktorzy którzy grają tu super - Tyrion, Ned, Arya, ale też trochę takich co to chyba nie wiedzą co tam robią np. Dany koszmar serialu, czy Sansa...)
Trudno mi ocenić jak serial postrzega ktoś, kto książki nie czytał, mnie nudzi szczerze mówiąc, co też mnie zdziwiło, bo należę do ludzi, którym jeśli się coś spodoba to mogę i 5 razy oglądać nie nudząc się przy tym.
Albo wszystko pędzi byle szybciej, albo w następnym odcinku przegadane trochę to wszystko. Zero niedomówień i kawa na ławę wyłożona od razu (dla mnie niedomówienia to był jeden z atutów książki), czego nie lubię.

Książka dużo lepsza moim zdaniem i cieszę się, że przeczytałam zanim zaczęłam oglądać serial bo bym się pewnie nieco zraziła.

Moj plan od teraz do wakacji to Mad Men, podobno fajne.
Bardzo fajne. ^^
Ale uprzedzam, że dosyć ciężkie. Znaczy, dla mnie miało taką duszną atmosferę przez sporą część pierwszego sezonu.
Ma genialnie przemyślanych bohaterów, świetnie zagranych, rys historyczny bardzo dopracowany. Światy serial moim zdaniem, tylko trzeba się wciągnąć.
archeo   Bo warto :D
19 maja 2011 10:43
Zero niedomówień i kawa na ławę wyłożona od razu (dla mnie niedomówienia to był jeden z atutów książki), czego nie lubię.


Chociażby scena z ostatniego odcinka, w której Arya zgubiła się podczas łapania kotów i podsłuchała rozmowe o pozbyciu się Ręki Króla.
W książkach nadal nie zostali ujawnieni rozmówcy (albo czegoś nie doczytałam) a tu.... Pająk i Magister Illyrio 😵

I teraz nie wiem czy to dopowiedzenie twórców serialu czy przeciek od autora
Archeo, dalej tego 'nie ujawniono', ale ja tam się czytając domyśliłam prawie od razu kto to jest i nie było to dla mnie żadnym zaskoczeniem w serialu. 😉

Ale są inne rzeczy, które tak ładnie wyglądały w niedomówieniach (Loras-Renly, albo chociażby Jamie, którego tu od razu malują jako nie takiego złego).
No i finał Bones mnie zabił... Normalnie scenarzyści mają na celu wymordować wszystkich fanów kończąc tak 6 serie, z ciekawości padniemy zanim ta 7 się zacznie. Ehh Chyba będę teraz oglądac tyle te już zakończone seriale.

Chirurdzy też zaszaleli. Dawno tak negatywnego finału nie było.

PP nie zaskoczyło. Serial jak dla mnie już od dawna ma średni poziom, finał podobny.

No i co teraz mam oglądać?  😁 😁 Polecacie coś? Czekam na TB ale to jeszcze ponad miesiąc.
No i finał Bones mnie zabił... Normalnie scenarzyści mają na celu wymordować wszystkich fanów kończąc tak 6 serie, z ciekawości padniemy zanim ta 7 się zacznie. Ehh Chyba będę teraz oglądac tyle te już zakończone seriale.


dokładnie  🤔wirek: ale w niezłym szoku byłam w ostatniej scenie, bo nie oglądam - celowo - spoilerów... poza tym ślepo wierzyłam, że oni się jednak w 22 nie przespali a tu klops...  🍴

Teraz zasiadam do Grey's Anatomy  😁
ja już wczoraj widziałam kanadyjską wersję i chodziły ploty że zakończenie w wersji US będzie o pare sekund dłuższe. Ale cóż niestety. Skończyło się szybko i zaskakująco. Czekam na sezon 7.

Jak wrażenie po GA?? 😀
Gillian   four letter word
29 maja 2011 13:52
niecierpię ostatnich odcinków i potem oczekiwania na kolejny sezon, zatem odpuszczam sobie Greysów tymczasowo. Korci, ale nie. Nie mam tyle nerwów 😀
CSI i Dr. House  😍
GA smutne, jak nigdy, ale super  😜

Zakończenie House'a to już numer jeden z całego sezonu  😀 Fantastyczny odcinek!

Wszystkie seriale mi się pokończyły 🙁 polecacie coś na wakacje? :]
GA smutne, jak nigdy, ale super  😜

Zakończenie House'a to już numer jeden z całego sezonu  😀 Fantastyczny odcinek!

Wszystkie seriale mi się pokończyły 🙁 polecacie coś na wakacje? :]


Mad Men 🙂 Jestem pod koniec I sezonu, super jest.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 maja 2011 22:58
CSI, House, The Vampire Diaries (Pamiętniki Wampirów), Przepis na życie 😉
Lov   all my life is changin' every day.
29 maja 2011 22:59
Arroch, mi się o wiele bardziej podobał przedostatni odcinek, jak sobie nogę rozkroił 😁 i wyglądało na to, że będzie jakaś szansa dla związku House&Cuddy, ale po ostatnim zginęła tragicznie 🙂 jakoś mi ten odcinek nie pasował, a wjechanie w dom to już nawet nienormalne dla House'a jest 😁
Skinsów oglądnij. 😀
Albo 90210 nową wersję.
Arroch, mi się o wiele bardziej podobał przedostatni odcinek, jak sobie nogę rozkroił 😁 i wyglądało na to, że będzie jakaś szansa dla związku House&Cuddy, ale po ostatnim zginęła tragicznie 🙂 jakoś mi ten odcinek nie pasował, a wjechanie w dom to już nawet nienormalne dla House'a jest 😁


Fuj to było straszne, aż mnie noga bolała jak to oglądałam  😁 Fajnie, że jej w dom wjechał, dobrze jej tak!  😁 chociaż mimo wszystko z przerywników w trakcie odcinka myślałam, że zrobił coś gorszego, zamordował matkę Cuddy na przykład  😂

karolina_ dzięki  :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
31 maja 2011 12:50
Arroch, ja też, myślałam, że się na kogoś rzucił, zwłaszcza po widoki Willsona z ręką w szynie 😁 Nikomu nic się nie stało, eee tam, nuda 😀
Ale dobrze, że w końcu powiedział Cuddy, że czuje się zraniony 😎 i tak się oboje kochają, to po co sobie życie utrudniać? 😁
Ale dobrze, że w końcu powiedział Cuddy, że czuje się zraniony 😎 i tak się oboje kochają, to po co sobie życie utrudniać? 😁


bo jej przeciez nie ma w nastepnej serii, cos musieli wymyslec 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 czerwca 2011 18:16
Jestem w trakcie Bones 6x22 i jestem zalamana. Mój ulubiony stażysta został zastrzelony!
Jara ja też go uwielbiałam. Ten akcent ! 😍 😍
Teraz oglądam Mentaliste, i kurde po Bones średnio mi idzie. Brakuje takich charakterystycznych postaci, śmiesznych scen. Wypisałam sobie trochę cytatów z Bones, i leżę i kwiczę. Naprawdę teksty są znakomite 😀 Jak mam zły humor wystarczy przeczytać żeby sobie humor poprawić 😀

Mój ostatnio ulubiony:

TB: Masz syna?
SB: Tak
TB: Nigdy mi o tym nie mówiłeś…
SB: Nic tak nie zbliża ludzi jak świąteczny grzyb w płucach  😁 😁

Właśnie przeczytałam ze wraca Haven!  💃 💃 💃
Arroch, ja też, myślałam, że się na kogoś rzucił, zwłaszcza po widoki Willsona z ręką w szynie 😁 Nikomu nic się nie stało, eee tam, nuda 😀
Ale dobrze, że w końcu powiedział Cuddy, że czuje się zraniony 😎 i tak się oboje kochają, to po co sobie życie utrudniać? 😁


Hehe no wiadomo :] Tylko chyba Cuddy ma nie być w nowym sezonie? 🙁
Aktorka nie podpisała kontraktu na kolejną serię. Choć ponoć fani piszą teraz jakaś petycje, żeby jednak Cuddy wróciła.
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
04 czerwca 2011 20:01
Witam, jest tu może ktoś kto ogląda The Vampire Diaries ?
Wszystkie seriale jakie oglądałam do tej pory na czas wakacji się skończyły więc zaczęłam oglądać Grey's anatomy. I co? I już jestem w połowie 6 serii  🤔wirek:. Co ja potem będę oglądać to nie mam bladego pojęcia  😂.
Mia ja też teraz walczę z serialami 😉 niedługo mi się skończą opcje :P

A co na wakacje polecacie? W sensie tych nowych co wchodzą na ramówkę letnią? Jest sporo propozycji, nie wiem co wybrać Heven wraca, z czego się bardzo cieszę, podobnie jak White Collar i Cover Affairs 😀

Zabrałam się za Mentalistę, ale jakoś no nie wiem, nie to, ale stwierdziłam ze wytrzymam do końca.
xxagaxx, kurczę, nic mi nie mówi z tych, które wymieniłaś. Menatlisty oglądałam kilka odcinków i poddałam się 😉 Nie wiem czy to do końca Twoje klimaty i czy nie widziałaś ale może Glee?
Ja chyba zacznę to nowe 90210 chociaż już widzę jesień i moje próby wyrobienia się ze wszystkimi nowymi odcinkami seriali, które oglądam haha 😁
Mia za Glee się zamierzam zabrać później. Jakoś za komediowymi serialami nie przepadam. Uwielbiam Bones, Mentalista strasznie mi przypominał KOści ale niestety czegoś zabrakło.
Grey's anatomy najlepsza ma w sumie pierwsze 4 serie, potem jest coraz gorzej. Ale i tak godny polecenia.
Private Practice średni, mocno średni. Oglądam tylko dla Addison 😉
90210 jakoś mi tak nie wiem plotkarą zajeżdża, a wkurza mnie ten serial niesamowicie.

Bardzo polecam Haven i White Collar, naprawdę warto zobaczyć 😀

Chcę też w wakacje zobaczyć te najbardziej polecane seriale czyli Mad Men, Broadwalk empire no i może w końcu zabiorę się za How I met your mother. Próbowałam Chuck i The Big Bang Theory ale nie dałam rady 😀

Nie ma to jak sesja 😉
Hmm no ja lubię te komediowe więc i BBT i HIMYM zaliczone 😀 A Glee? Hm, no to nie jest jakiś stricte komediowy serial, zresztą sama zobaczysz bo jest całkiem inny. Ja go bardzo lubię no ale na razie się skończył.
Sensacyjnych w ogóle nie trawie, jedyne co mogę oglądać to CSI Las Vegas (nawet żadnego innego z tej serii) ale to też nie tak namiętnie, raczej w tv czasami trafiam.
Wracając do GA to Addison nie lubię więc dobrze myślałam, żeby za Private practice się nie brać 😁.
Co do plotkary to baardzo lubię chociaż, jak to moja mama się śmieje, to taka moda na sukces dla nastolatków i hmm ... coś w tym jest 😂. Ale genialnych ciuchów i Chucka Bassa nie można mu jej odmówić 😀
Może za to obczaję to Haven i White Collar, jak tak polecasz, chociaż zupełnie nie kojarzę tytułów.

A co do sesji, no cóż ja właśnie skończyłam liceum i zaczęły mi się wakacje, więc trochę czasu mam 😉
Jest jeden serial, ktory moge ogladac non stop - polski "Czas Honoru".
Odkopalam tez 'Magde M" i zaczynam sie wciagac  💘

Czas Honoru Bomba, obejrzałam jakiś czas temu wszystkie odcinki.

Mia a widziałaś kiedyś parę odcinków Bones? Ja się zakochałam, mimo że nigdy tego typu seriali nie oglądałam. CSI, NCIS itp. czasem z nudów jak w tv leciały, ale to jakies pojedyncze odcinki różnych serii. Za to Kości mnie po prostu powaliły, mają naprawdę dobry scenariusz, z tego co pamiętam to są oparte na książce napisanej przez prawdziwą antropolog, więc sprawy wyglądają dość realnie, zabójcze postacie i boski humor. Przeszkadza mi tylko strasznie lektor, dopiero od 4 sezonu są napisy. Spróbuj, bo uważam ze super serial.

Daj znać jak zobaczysz White Collar albo Haven, ciekawe czy Ci się któreś spodoba.

Jak tylko skończę Mentalistę zabiorę się za Glee skoro nie jest typową komedią.

A zapomniałam napisać ze próbowałam Californication i też mi nie podpasował.
Californication obejrzałam raptem kilka odcinków. Ale zaciekawiłaś mnie z tymi kośćmi. Wiem, że na polsacie to kiedyś leciało ale jakoś nigdy nie chciało mi się przysiąść. Jak skończę GA (czyli pewnie niedługo :hihi🙂 to zobaczę czy mnie wciągnie 🙂
Tylko nie zrażaj się przez lektora. Jezu jak ja tego nie lubię!! Czemu nie można zostawić wersji z napisami??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się