wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 czerwca 2011 21:37
W którym odcinku 6 sezonu Bones przespała się z Boothem, że jest w ciąży? :/
W którym odcinku 6 sezonu Bones przespała się z Boothem, że jest w ciąży? :/


No w tym gdzie tego asystenta Anglika zabili, Vinceta czy jak mu tam było, rzekomo  🙄
Tak mi się przypomniało odnośnie rozmowy z poprzedniej strony

😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 06:59
[quote author=JARA link=topic=205.msg1043969#msg1043969 date=1308256669]
W którym odcinku 6 sezonu Bones przespała się z Boothem, że jest w ciąży? :/


No w tym gdzie tego asystenta Anglika zabili, Vinceta czy jak mu tam było, rzekomo  🙄
[/quote]

No to trochę lipa.. żeby w 7 sezonie nie okazało się to snem...
JARA ale aktora grająca Bones naprawdę jest w ciąży, więc nie ma opcji żeby to był sen. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie, ale nie ma opcji żeby okazało się nieprawdą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 16:37
To według mnie kiepsko rozegrali opcję, z tajemniczym ich pójściem do łóżka.
Czy ja wiem czy tak tajemniczym. Rozumiem, żeby było jasne że się przespali, to powinni pokazać to w serialu?  🙄
To według mnie kiepsko rozegrali opcję, z tajemniczym ich pójściem do łóżka.


Zgadzam się z tym ze nie było to miłe dla widzów 😉 Po latach grania w kota i myszkę nawet poł pocałunku nam nie pokazują. Sam fakt ze akcja ma wrócić po jakiś 2-3 miesiącach od ostatniego odcinka też jest do bani, nie zobaczymy reakcji ich przyjaciół na tą nowinę. No ale cóż, brzuch Emily już jest widoczny, więc raczej trudno udawać że to 5 tydzień. Na razie nie chcę zjechać scenarzystów czekam na 7 sezon. Dpiero wtedy stwierdzę czy mam ochotę ich zabić czy wybudować ołtarzyk 😀

ale powiedzieli w sumie co się stało, Bones rozmawiała z Angelą, widać było te ukradkowe spojrzenia, w kolejnym odcinku anwet Max zauważył ze coś się miedzy nimi zmieniło 😀
[quote author=trelemorele link=topic=205.msg1014193#msg1014193 date=1305740749]Ogląda ktoś z was Game Of Thrones? Jakie opinie? Ma ktoś porównanie z książką?
Technicznie serial na naprawdę dobrym poziomie. Aktorsko tak sobie (są i aktorzy którzy grają tu super - Tyrion, Ned, Arya, ale też trochę takich co to chyba nie wiedzą co tam robią np. Dany koszmar serialu, czy Sansa...)
Trudno mi ocenić jak serial postrzega ktoś, kto książki nie czytał, mnie nudzi szczerze mówiąc, co też mnie zdziwiło, bo należę do ludzi, którym jeśli się coś spodoba to mogę i 5 razy oglądać nie nudząc się przy tym.
Albo wszystko pędzi byle szybciej, albo w następnym odcinku przegadane trochę to wszystko. Zero niedomówień i kawa na ławę wyłożona od razu (dla mnie niedomówienia to był jeden z atutów książki), czego nie lubię.

Książka dużo lepsza moim zdaniem i cieszę się, że przeczytałam zanim zaczęłam oglądać serial bo bym się pewnie nieco zraziła.
[/quote]


Ja jestem mega wkręcona w ten serial - książki nie czytałam i po obejrzeniu serialu pewnie już do niej nie trafię - jakoś to przeżyję... 😉
Co do aktorów to właściwie nie mam większych zastrzeżeń, trochę drażni mnie Rob i Snow - nie wiem, dlaczego (nie mogę się do nich przekonać). Ostatni odcinek (czyli 9) zostawił mnie w osłupieniu - bardzo mnie zaskoczyła końcówka.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2011 09:24
Ja testuję nowe seriale, ściągam po 2-3 odcinki:
Happily Divorced (z amerykańską Nianią)
Franklin & Bash
Chcę też w wakacje zobaczyć te najbardziej polecane seriale czyli Mad Men, Broadwalk empire no i może w końcu zabiorę się za How I met your mother. Próbowałam Chuck i The Big Bang Theory ale nie dałam rady 😀

Nie ma to jak sesja 😉


Ja właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek 6 serii How I met your mother i "nie wiem co zrobić ze swoim zyciem" :> Świetnie mi sie go oglądało, każdy odcinek ma 20 minut, wiec ciągle sie coś dzieje, bardzo dobra gra aktorska, zwłaszcza jednego pana 😉 no i akurat idealnie trafia w moje poczucie humoru. I tez fajne jest to, że przynajmniej dla mnie każda seria była równie fajna, tzn nie ma tej tendencji spadkowej, że im dalej tym gorsze odcinki 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2011 13:55
wygrałam z sesją, więc moja niespożyta energia idzie w seriale 😀
Obejrzałam sobie ostatnio 5. sezon Grey's Anatomy i dalej jest mi przykro, że zabili George'a.
Teraz wzięłam się za My Boys. Fajny. Szczególnie Kyle Howard, który wygląda jak szczeniak  💘
polecicie mi jakiś przyjemny serial na nudnawe wieczory? jakieś intrygi, romanse ? 😀
Intrygi i romanse to chyba w "Gotowych na wszystko" ale oglądałam tylko parę odcinków i to wyrwanych z kontekstu, więc trudno mi coś więcej powiedzieć 🙂
emade, nie wiem czy trafie w Twój gust, ale ja strasznie polecam 90210 i Plotkare. Gotowe na Wszystko w sumie też  😉
własnie chodzi o to że plotkare, 90210 mam już obejrzane gotowe mi się już troche znudziły.
Skinsów oglądaj. Superowi są.
angielska czy amerykanska wersja lepsza?
Angielska!
3 i 4 seria najlepsze, polecam od nich zacząć  😎
Amerykańskiej nie oglądałam. 😉
Alabamka źle mówi, 1 sezon jest najlepszy 😀
Oczywiscie! pierwszy i drugi sezon najlepsze i od nich najlepiej zacząć 😀 no i w gre wchodzi tylko angielska wersja 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
24 czerwca 2011 21:58
Amerykańska wersja jest okropna i w ogóle moim zdaniem nie powinna powstać.
Intrygi i romanse to chyba w "Gotowych na wszystko" ale oglądałam tylko parę odcinków i to wyrwanych z kontekstu, więc trudno mi coś więcej powiedzieć 🙂


to mój ulubiony i jedyny serial, który mnie wciągnął 🙂
taraz leci 7 sezon ... ale musze przyznać, że początkowe sezony były dużo lepsze... jednak po raz kolejny z przyjemnością oglądam 😉

i muszę przyznać (po 10 latach pracy z samymi kobietami) że to bardzo "babski" serial 😉
Gagulec   Mistrz lokalny
24 czerwca 2011 23:05
Skins!!!! Ale tylko brytyjskie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2011 23:39
Ja mam ostatnio zaległości w serialach przez pracę i dopiero teraz nadrabiam finały.
Ostatnio skończyłam Bones, a dziś za mną kolejny szokujący finał! Tym razem Castle
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 19:59
Wie ktoś może kiedy konkretnie zaczyna się 3 sezon The Vampire Diaries ?
[quote author=Psycha ♥ link=topic=205.msg1074825#msg1074825 date=1311015580]
Wie ktoś może kiedy konkretnie zaczyna się 3 sezon The Vampire Diaries ?
[/quote]
15 września
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 20:26
yegua Dzięki  :kwiatek: Też oglądasz ?
Psycha ♥, nie ma za co. Nie, jakoś za wampirami nie przepadam.
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 20:35
yegua - aha myślałam , że tak ;P To nic , jeszcze raz DZIĘKI
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się