wasze ulubione seriale

Mnie na początku irytowała postać Catelyn Stark, bo zupełnie inaczej ją sobie po lekturze książki wyobrażałam i jest sporo postarzana, jak wszyscy bohaterowie, ale aktorka ją grająca dała radę i po 2 odcinkach zupełnie mi już nie przeszkadzała, zobaczymy jak sobie poradzi w następnych sezonach, głównie czwartym  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2011 20:04
Aktorki są pieknę: królowa i ta smoczyca 😉 Niesamowite babki znaleźli 🙂
Je starsznie fajnie dobrali 😀 Jona Snow, Neda i khala Drogo też, ale Tully'ejowie i Sansa średnio się zgadzają z opisem...
właśnie czytałam, że dopiero na wiosnę ma być sezon 2  👿 1 załatwiłam w niecały tydzień (kosztowało mnie to ze dwie zarwane noce bo przy szkole i treningach trudno znaleźć chwilę czasu w dzień) i nie mam temu serialowi nic do zarzucenia. Każdy odcinek równie dobry i równie wciągający, a elementy fantastyki wpasowują się idealnie  😜 Dzięki JARA  :kwiatek: Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejne odcinki z nadzieją na więcej Dempsiego  😎

John Snow, khal Drogo i Jaime Lannister moi faworyci  😁 lubię jeszcze Littlefingera, ciekawa postać
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2011 00:20
Aktor wcielający się w Drogo teraz gra w najnowszym Conanie 🙂😉 Kiedyś nawet grał w Słonecznym patrolu 😀

Strasznie polubiłam Tyriona Lannistera czyli karła 🙂😉 Jego teksty mnie powalały: Moj brat umie walczyć, a ja.. ja jestem przystojny  😎 W ogóle za tą rolę był nominowany w tym roku do Emmy.
I zapewne razem z bękartem króla Roberta odegra w drugim sezonie niezłą rolę 🙂😉
Oj Tyrion w Satrciu Królów będzie miał dużo do powiedzenia, a wszystko dzięki temu, że Robb uwięził Jaimego, którego Lord Tywin, namiestnik Joffreya, spisał na straty 🙂 Jon Snow też za murem namiesza, już się nie mogę doczekać tego 2 sezonu  😵
na Conana już mnie mój ojciec namawia. Cały czas wmawia mi, że wychowałam się na tym filmie ze Schwarzeneggerem w roli głównej  🤔wirek: Całe szczęście, że odtwórca głównej roli interesujący to nie zanudzę się w kinie  😎
busch   Mad god's blessing.
12 września 2011 02:42
Oj Tyrion w Satrciu Królów będzie miał dużo do powiedzenia, a wszystko dzięki temu, że Robb uwięził Jaimego, którego Lord Tywin, namiestnik Joffreya, spisał na straty 🙂 Jon Snow też za murem namiesza, już się nie mogę doczekać tego 2 sezonu  😵


Lord Tywin nie spisuje na straty żadnego Lannistera, nawet jakiegoś tam Tyreka, a co dopiero swojego syna, Jaimiego 😉 Po prostu wyciągnięcie Jaimiego nie było specjalnie możliwe, no chyba że po ukręceniu łba rebelii - co Tywin usilnie próbuje zrobić.

Tak czy inaczej w drugiej części rzeczywiście jest mnóstwo Tyriona, co wyszło wszystkim na dobre (no może nie wszystkim, ale o tym dopiero w trzeciej serii :P)

[pozdrawia znad "A dance with dragons" psychofanka sagi Lodu i Ognia]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2011 06:35
Jeśli chciałabym przeczytać książkę, ale tak żeby nie dowiedzieć się co będzie w drugim sezonie to wystarczy, że przeczytam "Gre o tron"?
JARA tak, pierwszy sezon to dokładnie ten jeden tom. Ale chyba lepiej najpierw całą książkę przeczytać, a później serial oglądać. Koleżanka najpierw oglądnęła, bardzo jej się spodobało, ale teraz nie może przez pierwszą książkę przebrnąć, bo wszystko wie. A książka mimo wszystko lepsza.  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2011 07:47
Zakupiłam już na Allegro dwa pierwsze tomy 🙂
[quote author=Arroch link=topic=205.msg1127654#msg1127654 date=1315730578]
Oj Tyrion w Satrciu Królów będzie miał dużo do powiedzenia, a wszystko dzięki temu, że Robb uwięził Jaimego, którego Lord Tywin, namiestnik Joffreya, spisał na straty 🙂 Jon Snow też za murem namiesza, już się nie mogę doczekać tego 2 sezonu  😵


Lord Tywin nie spisuje na straty żadnego Lannistera, nawet jakiegoś tam Tyreka, a co dopiero swojego syna, Jaimiego 😉 Po prostu wyciągnięcie Jaimiego nie było specjalnie możliwe, no chyba że po ukręceniu łba rebelii - co Tywin usilnie próbuje zrobić.

Tak czy inaczej w drugiej części rzeczywiście jest mnóstwo Tyriona, co wyszło wszystkim na dobre (no może nie wszystkim, ale o tym dopiero w trzeciej serii :P)

[pozdrawia znad "A dance with dragons" psychofanka sagi Lodu i Ognia]
[/quote]

Bardziej chodziło mu chyba o honor rodu: Jak to? Nas, Lannisterów itp., itd

Btw. W Tańcu nieźle autor namieszał. Z pozoru wszystko wydawało się już w miarę jasne a tu nagle...
Też bym przeczytała książkę z chęcią, ale jak przeczytam pierwszy tom to sięgnę po drugi. Co za tym idzie, fatalnie będzie mi się 2 sezon oglądało  🤔wirek: Poczekam trochę i przed 2 sezonem zabiorę się o Gre o tron  😉
To fakt.
Ponieważ przez ostatnie kilka lat wszystkie książki przeczytałam po kilka razy wzdłuż i wszerz to przez pierwsze kilka odciknów ciężko mi się serial oglądało. Prawie żadnych niewiadomych, dokładnie wiedziałam co będzie w następnej scenie.
Potem zaczęłam bardziej przyglądać się scenografii, poszczególnym rozwiązaniom i było już lepiej. Ale nadal 'dreszczyku' brak.

Chociaż cięszę się, że zaczęłam od książek. Po obejrzeniu najpierw serailu mogłyby mnie tak nie wciągnąć
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2011 14:57
Wczoraj poleciał 1 odcinek 4 sezonu Castle! 🙂
JARA mi tu kiedys proponowała Shameless (:kwiatek🙂, więc korzystając z dużej ilości wolnego czasu obejrzałam.. w dwa dni 🙂 Bardzo mi sie spodobał, a nawet zakończenie wg mnie nie było takie złe 😉 Czuc, że będzie kontyunacja, wiele wątków jest otwartych 🙂

Teraz zaczełam Gre o tron, szykuje sie długi wieczór 😀
Jak tam House? Kto widział? Warto?  👀
Jestem ciekawa jak to będzie z Supernaturalem. Doskonały przykład jak kontynuacją można zniszczyć na prawdę dobry serial.
Jak tam House? Kto widział? Warto?  👀


dziwnie... inaczej? Nie wiem czy lepiej, czy trochę na siłę.. Mam mieszane uczucia.

Za to Greys Anatomy strasznie mi się podobało, z nowych zaciekawił mnie Ringer 😉

No i Mentalista, też mnie hmm rozczarował? Ale i tak włączę nowe odcinki, mam sentyment do tego serialu.
Gdzie znajdę GA i Housa online z polskimi napisami? Na ii.tv gdzie do tej pory oglądałam jeszcze nie ma .. .
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2011 19:59
Ha! Peter Dinklage za rolę karła w "Grze o tron" zgarnął Emmy za najlepszą rolę drugoplanowa!

http://film.onet.pl/fotoreportaze/mali-wzrostem-wielcy-talentem,4855409,10362932,fotoreportaz-maly.html
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 września 2011 20:15
Cholerny Martin  🤬 Musiał aż tyle tych książek napisać? Są rewelacyjne, skończyłam dopiero drugi tom, i obiecałam sobie, że przez jakiś czas nie kupię następnej, bo zwyczajnie nie potrafię się od nich oderwać.
Ale cieszę się, że najpierw czytałam, a potem oglądałam serial. BTW, piękny jest. HBO potrafi robić seriale z rozmachem.

Tymczasem, nie wiem, czy wiecie, ale już za 9 dni mamy premierę kolejnego sezonu Dextera  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2011 20:17
Gdzie znajdę GA i Housa online z polskimi napisami? Na ii.tv gdzie do tej pory oglądałam jeszcze nie ma .. .


widocznie jeszcze nikt nit przetłumaczył. Musisz po prostu poczekać
Aaa, myślałam, że może gdzieś już są 😉
też czekam aż ktoś to zrobi  👀
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
08 października 2011 15:36
oglądacie 3 sezon The Vampire Diaries ?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 października 2011 21:23
Grey's Anatomy: obejrzałam wszystkie, niektóre po 2,3 razy 😉 Nowy sezon mi się podoba, ale nie porywa, niemiłosiernie Derek mi działa na nerwy  😤
House podobnie jak Grey's, ale jakoś nowy odcinek obejrzałam bez większej frajdy, dobrze, że to ostatni sezon bo chyba im się pomysły kończą :c
Private Practice podoba mi się zdecydowanie bardziej ten sezon niż niektóre poprzednie i bardziej niż House 🙂
Vampire Diaries no nie zdzierżyłam. Pierwszy sezon wytrwałam i z ostatnim odcinkiem powiedziałam sobie dość. Głupota jakich mało, w dodatku bezczelna kopia równie beznadziejnego "Zmierzchu". Może po maturze jak już nie będę miała co robić 😉
Mentalista nigdy nie porywał, oglądałam bo był. Czasami zabawny ale dla mnie niezbyt wciągający.
Za to z ogromną frajdą obejrzałam całego Detektywa Monka i żałuję że nie ma więcej. Uroczy, zabawny, bardzo z wyczuciem  😍
Z tych starych seriali jak uda mi się dorwać "Przystanek Alaska" to też lubię się przy tym zrelaksować, bardzo przyjemny  🙂
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
09 października 2011 10:38
Zu Tak właściwie to Zmierzch jest kopią ponieważ Pamiętniki powstały wcześniej.  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2011 13:54
ja ostatnio byłam chora i obejrzałam 3 i 4 sezon Skinsów, piąty mi nie przypadł do gustu, tako teraz zaczynam pierwszy  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się