wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2009 22:36
Arroch, brat mi opowiadał  o "Lie to me", bardzo mu się spodobał.
A ja kończę 6 sezon Scrubsów. Kocham J.D. Po prostu rozbraja mnie jego sposób bycia i trochę szkoda,ze nie spotyka się takich ludzi.
"Scrubs" ("Hoży Doktoży"😉 to naprawdę zacny serial! Śmieszny, ale nie głupawy, ma momenty do zadumania się... No i na pannę doktor Elliot Reid przyjemnie się patrzy. 😉 Niebo, a ziemia pomiędzy nimi, a "Zielonym Skrzydłem", czy jak to się nazywa - takiej mizerii dawno nie widziałem. 😲

   Ja czekam na zapowiedzianą "kontynuację" Kompanii Braci od Toma Hanksa, która pokaże działania na Pacyfiku podczas II wojny. Mel Gibson podobno chce zrobić serial z życia Aleksandra Macedońskiego, z pokazaniem wszelkich Jego wielkich bitewnych tryumfów, tak więc kolejny smakowity kąsek. Pytanie tylko, czy przez Kryzys, wszystko szlag nie trafi.  🙁

  Oglądał ktoś może "Szpital Królestwo"?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lutego 2009 13:27
Mi w Scrubsów podoba się właśnie połączenie komedii z głębszymi treściami. I fakt, ze tam nie wszystko kończy się dobrze. Umierają nie tylko pacjenci, ale także personel, a co najważniejsze każdy wyciąga z tego jakąś lekcję dla siebie i wynosi, nawet z tragedii, coś pozytywnego.

Królestwo jest poschizowane. To na prawdę dobry serial, ale doza obrzydliwości mnie od niego odrzuca niestety. 
Arroch Gdzie, gdzie są premierowe odcinki House'a?  😅

Czy ktoś wie kiedy telewizja publiczna albo AXN pokaże nową serię Zagubionych? Ja słyszałam tylko o tym, że N-ka ma pokazać pierwsza w Polsce ...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 lutego 2009 21:27
'the OC'
'Chirurdzy'
MASA ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ 🙇
Mia tu http://fr.justin.tv/nomadxxxx można oglądać o 2 w nocy polskiego czasu w poniedziałki 🙂

tu http://www.watchouseonline.com są wszystkie odcinki online, linki do odcinków 5 sezonu, są tu: http://www.blogy.com.ar/category/house-md/ (zwykle 2,3 godziny po premierze są już linki do odcinka 😉 )

A stąd można ściągnąć wszystkie odcinki: http://www.tvsubtitles.net/tvshow-9-5.html

Pozdrawiam i miłego oglądania  😉
busch   Mad god's blessing.
12 lutego 2009 22:53
Ostatnio przeczytałam przychylną recenzję nowego serialu "Czysta krew"- lubię takie bajeczki dla dorosłych więc chętnie bym pooglądała. Na HBO to leci ale czy nie wiecie, skąd by można to wydłubać z czeluści internetu?

Moje ukochane warezisko.net i precyl.pl nie wypluwają żadnych wyników
Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 lutego 2009 23:13
 Oglądał ktoś może "Szpital Królestwo"?


Ja oglądałam ale zaledwie kilka odcinków. Bardzo dziwny, ale klimat mi się podobał.
Ja uwielbiam Chirurgów.
No i Prison Break, ale to głównie ze względu na Wentwortha...  😍  😉
  Mi udało obejrzeć się bodajże dwa środkowe odcinki i jeżeli chodzi o odczucia, to nie będę oryginalny: "hm, fajne, ale... dziwne...". Jako że scenariusz stworzył Stephen King, (producentem chyba też był?) a to jeden z moich ulubionych twórców, to muszę w końcu obejrzeć. Nie omieszkam podzielić się odczuciami, jak w końcu uda mi się zdobyć.  😉 Strzygo, jest aż tak drastycznie? Bohaterowie twórczości Kinga generalnie łatwego życia nie mają, ale w tym co widziałem żadnej makabry nie było - raczej niesamowity klimat i poczucie, że "coś jest z tym miejscem nie tak". Do tego sporo wstawek metaforycznych (?) 😉, w których bohaterowie (?) podróżowali po podziemiach (?) szpitala itp.
Arroch Dziękuję! Na pewno skorzystam 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2009 13:08
Grzegorz2,  Mi chodzi o starszą wersję, tą Larsa von Triera.
nie drastyczne, raczej obrzydliwe. Jak ogólnie obrzydliwości nie lubię, bo jestem trochę zbyt wrażliwa, wiec jak mam się męczyć oglądając, to jednak podziękuję.

Ja ostatnio odkryłam Comedy Central i od razu łażę w lepszym humorze, i tak z ukochanym mrocznych seriali przerzuciłam sie radośnie na:
-Me, my wife & kids
-The Scrubs
Ale tego ostatniego nie widziałam jakieś pare dni, i nie wiem co sie dzieję z Kim  🤔, ciężarną narzeczoną dr. Doriana?

Hilfe? Ktoś ogląda może z was?  🙇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2009 14:10
Sierra, Kim jest w Waszyngtonie ( akurat jestem parę odcinków po)
Arroch Mogłabyś napisać po kolei jak je odtworzyć?  🙇 Ściągnęłam napisy i co teraz?  😁
Mia tzn. ? ściągnęłaś odcinki czy chcesz oglądać online? 😉
 Oglądał ktoś może "Szpital Królestwo"?

Ta wersja Królestwa Triera? Bo jest chyba "hamerykańska" wersja czy coś i to czasem oglądałam.
a czy ktoś oglądał WEEDS?
właśnie skończyłam 4 serię i już nie mogę się doczekać kolejnej...
  Chodziło mi o wersję "hamerykańską". 😉 Jestem wielkim fanem twórczości Kinga i to nazwisko jest w stanie zmusić mnie do obejrzenia/przeczytania wszystkiego, gdzie się pojawiło. 🙂 Gdyby nie to, to pewnie nawet bym nie kojarzył tytułu - zresztą nie wiedziałem, że to przeróbka oryginału, który wyszedł spod ręki Triera.
  Kiedyś "Szpital..." chyba leciał na AXN, w czasach kiedy "Lost" miał dopiero pierwszą serię... i jak widz solidnie się uparł, to mógł w tym ostatnim serialu dostrzec jeszcze relację między przyczyną, a skutkiem. 😉 Czyli dosyć dawno - 2006? Tak się zastanawiam właśnie, czy nie warto się rozejrzeć.
W sumie przeżyć wzniosłych nie będzie, ale da się oglądnąć. To jest typowa przeróbka oryginału na potrzeby amerykańskich umysłów. Oglądnęłam parę chyba odcinków...ale niestety Trier wymiata. Pamiętam, jak po powrocie z kina z tego filmu jechałam windą  😁 i to byłam sama.
Arroch Właśnie nie wiem co ja zrobiłam 😁 . To może tak: jak zrobić żeby ściągnąć odcinki z polskimi napisami?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lutego 2009 14:42
ściągasz osobno odcinki, osobno napisy, otwierasz wszystko, dopasowujesz nazwę większość playerów powinna Ci automatycznie odtworzyć napisy. Musisz tylko mieć dopasowaną wersję napisów. Żeby się nie spóźniała/przyspieszała.
Czy stąd -> http://www.tvsubtitles.net/tvshow-9-5.html. Mogę ściągnąć i odcinki i napisy? Bo ja widzę tylko możliwość ściągnięcia napisów.
Mia do ściągnięcia napisów najlepiej użyć programu Napi-projekt, który ściąga odpowiednią wersję napisów do danego pliku .avi 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lutego 2009 16:00
Odcinki najlepiej ściągać przez torrenty albo lokalną sieć (np. dc++)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 lutego 2009 22:29
Właśnie obejrzałam pierwsze dwa odcinki Czystej Krwi i muszę powiedzieć, że się kapkę wkręciłam 😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 lutego 2009 03:23
Ja też oglądam 'Scrubs'  😜 Świetny serial! 😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 marca 2009 16:47
obejrzalam wszystkie sezony Monka, a teraz z ciekawosci zaczelam Prison Break. nigdy nie widzialam tego serialu, a ze kolezance bardzo sie podobal, to pomyslalam ze warto sprobowac.
jak na razie jestem przy 3 odcniku i nie wkrecialam sie zbytnio  🤔
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 marca 2009 19:43
kiedyś Lost
teraz:
- Chirurdzy (uwielbiaaaam  😜  wczoraj zaczął się 5 sezon na Foxlife)
- CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Yorku
- CSI: ----------------- Las Vegas
- Dr House
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 marca 2009 20:03
ma ktoś DOBRE  napisy do 3 serii CSI Las Vegas? Bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę, a cchciałabym razem z mamą oglądać.

Do Scrubsów szukać zaprzestałam i sama zabrałam się za pisanie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się