Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Stajnia Rusin, Lusowo? Ktoś może coś o niej powiedzieć? 🙂
Stajnia Rusin to Dopiewo, nie Lusowo.
Stoi tam Whisperer13, napisz do niej.

Ja byłam tam kilka razy w odwiedzinach, warunki raczej w porządku, konie padokowane od południa do wieczora.
Karmienie w porządku, właściciele mieszkają na miejscu i są do dogadania. Jest hala namiotowa, nie duża ale można coś porzeźbić, jest plac zewnętrzny, podłoże całkiem fajne.
Konie padokowane po 3-4sztuki na kwaterach, teraz latem wychodzą na kwatery z trawą też.
Mowie o dwóch różnych stajniach  😉
A o stajni Mieczewo ktoś coś wie?
A czy orientuje się ktoś co aktualnie dzieje się na Rancho?
Sprzedane czy ktoś nowy to dzierżawi?
Poleci ktoś dobrą, sprawdzona osobę przewozaca konie?
julka177 Speedhorse
Atea  :kwiatek:
julka177 a jaka decyzja, gdzie się przenosicie ?  🙂
Wciąż szukamy  🤔 A transport na wakacje potrzebny  😀
julka177 jak by co to też mam sprawdzonego przewoźnika w bardzo przystępnej cenie. Gdybyś chciała to PW.
Cześć Cześć  😉
Jest ktoś może z okolic Kalisza? I poleci dobry pensjonat?
I też szukam kogoś z Stadnina Koni Studniewski Gutów, a bardziej potrzebuje opinie  :kwiatek:
Znam kilka dziewczyn które swego czasu jeździły na obozy do Gutowa  co roku,  bardzo zadowolone,  zawsze chętnie tam wracały.
Czy jest na forum ktoś, kto trzyma konia w Jakubowie - KJ Miralex?
nowy pensjonat i dzierżawa koni w Potrzanowie okolice Skoków wlkp.
lobo i zarejestrowałaś się na forum tylko po to żeby nam to oznajmić 🤣? Trzeba było choć dla niepoznaki nabić sobie kilka postów 🤣.
Pauliszon . Nie rozumiem takiej  interpretacji  i polityki forum . Jest temat i ktoś ma coś do zaoferowania w temacie , to co według Ciebie ma najpierw napisać kilka bzdetów, żeby zadowolić moderkę  , a potem ewentualnie puścić jakąś krypto reklamę , czy uczciwie napisać ; ,, Mam stajnie , takie a takie warunki , chętnych zapraszam na priw ".  Czyli norma w dzisiejszych czasach , dla poprawności towarzysko / politycznej trzeba łgać bo inaczej cię zbanują .  😀iabeł:.  Wtedy moralnie i społecznie jest wszystko  O.K .  Nie przyszło Wam do łba  drogie pokolenie internetu jaką moralność promujecie , czego w przekazach od innych ludzi  oczekujecie .   😜.
no tak w sumie mogłam napisać na forum psiarzy, tylko czy by ich to obeszło...??
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 lipca 2016 14:36
Przyszło nam do ŁBA, że umówiliśmy się, i większość z nas to respektuje, że nie piejemy ochów i achów na swój temat, tylko suche info najwyżej, lobo tak zrobił.
A czy Tobie przyszło do ŁBA, niesobia, że nikt na razie nie naskoczył na lobo, poza Pauliszon13, która, delikatnie mówiąc, nie reprezentuje revoltowiczów? Podobnie jak Ty, zresztą....
Jak zapomnę, dlaczego więcej gadam na priv i fejsie niż tu, to szast prast i mam przypomnienie....Pojadę Tanią: za stara jestem.

Pauliszon . Nie rozumiem takiej  interpretacji  i polityki forum . Jest temat i ktoś ma coś do zaoferowania w temacie , to co według Ciebie ma najpierw napisać kilka bzdetów, żeby zadowolić moderkę  , a potem ewentualnie puścić jakąś krypto reklamę , czy uczciwie napisać ; ,, Mam stajnie , takie a takie warunki , chętnych zapraszam na priw ".  Czyli norma w dzisiejszych czasach , dla poprawności towarzysko / politycznej trzeba łgać bo inaczej cię zbanują .  😀iabeł:.  Wtedy moralnie i społecznie jest wszystko  O.K .  Nie przyszło Wam do łba  drogie pokolenie internetu jaką moralność promujecie , czego w przekazach od innych ludzi  oczekujecie .   😜.
Pauliszon . Nie rozumiem takiej  interpretacji  i polityki forum . Jest temat i ktoś ma coś do zaoferowania w temacie , to co według Ciebie ma najpierw napisać kilka bzdetów, żeby zadowolić moderkę  , a potem ewentualnie puścić jakąś krypto reklamę , czy uczciwie napisać ; ,, Mam stajnie , takie a takie warunki , chętnych zapraszam na priw ".  Czyli norma w dzisiejszych czasach , dla poprawności towarzysko / politycznej trzeba łgać bo inaczej cię zbanują .  😀iabeł:.  Wtedy moralnie i społecznie jest wszystko  O.K .  Nie przyszło Wam do łba  drogie pokolenie internetu jaką moralność promujecie , czego w przekazach od innych ludzi  oczekujecie .   😜.

bardzo mądrze 🙂 dziękuję za poparcie ..
Post nie był napisany w celu ataku  na kogokolwiek 🤔 Po prostu śmieję się, ze niektórzy rejestrują się na forum tylko po to by na nim zareklamować swoją stajnię.  Ale skoro uważacie że tak powinno być, to przepraszam, już nie będę.  Od tego moim zdaniem są ogłoszenia, jakby wszyscy tam pisali takie rzeczy to byłby porządek i byłoby łatwiej wszystko znaleźć. Sami nie przestrzegacie swojego własnego regulaminu za wspólnym cichym przyzwoleniem, ale ok, nie moja sprawa...
Dla mnie to:

nowy pensjonat i dzierżawa koni w Potrzanowie okolice Skoków wlkp.


Nie wygląda na reklamę.

To tak jakbym ja teraz napisała: "Nowa stajnia w okolicach Poznania."
W sumie nic z tego nie wynika oprócz kwestii informacyjnej.

Także luz.
Chyba że ktoś spędził na forum łącznie 13 minut ( od zarejestrowania do napisania posta), wtedy zaczyna wyglądać na reklamę...
Basznia sorry , ale ostatniego zdania Twojej wypowiedzi nie zrozumiałem  ❓ Możesz jakoś inaczej to ująć .  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
12 lipca 2016 16:24
Pauliszon, odkąd poluzowałyśmy na forum zasady odnośnie promocji i nowych pensjonatów, można takie info wrzucić do wątku bez konsekwencji. Radzę czasem poczytać Techniczne 😉
LiviaTo może przydałaby się jakaś aktualizacja regulaminu w takim układzie? Żeby każdy na pierwszy rzut oka wiedział na czym stoi, bo to jest trochę nieprzejrzyste. I potem człowiek się zastanawia czemu niektórzy na forum pozwalają sobie na całkiem sporo, teraz przynajmniej wiadomo o co chodzi...
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 lipca 2016 12:47
Basznia sorry , ale ostatniego zdania Twojej wypowiedzi nie zrozumiałem  ❓ Możesz jakoś inaczej to ująć .  :kwiatek:

Dotyczyło moich odczuć. Nie musisz rozumieć.
Basznia  no fakt nie muszę , ale chciałbym , jednak lubię wiedzieć co do mnie mówią , a jak nie rozumiem to po prostu pytam .  Jednak rzeczywiście co do odczuć kobiety zwykłe tłumaczenie może nie starczyć .  😀 . Więc nadal przyjdzie mi żyć w niewiedzy  🤔 .
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 lipca 2016 13:33
Jasne, pojedź kobietą....żal.pl.
Basznia  😀 , Oj chyba  jakiś wojujący feminizm  🏇
niesobia, może jako kobieta lepiej rozumiem Basznię (i Tanię). Rozumiem tak, że na forum dawno skończyła się miła rodzinna atmosfera, że mocno pachnie wredotą, i to o głupstwa. Dlatego rozmowy toczą się poza forum, a gdy się nabierze nadziei, że jednak da się na forum, to błyskiem znajdzie się ktoś, kto wykaże, że są milsze sposoby komunikacji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się