Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Padokowanie (czas, czy jest siano, trawa, jak duże padoki - w sensie czy konie maja gdzie pobiegać 😉)
Karmienie ile razy, podawanie dodatkowych pasz i supli
Czy jest szkółka, hala i jak wyglada korzystanie z niej
Sprzątanie w boksach, czy są angielskie

Chodzi mi po prostu o warunki w pensjonacie 😉
Padokowanie (czas, czy jest siano, trawa, jak duże padoki - w sensie czy konie maja gdzie pobiegać 😉)
Karmienie ile razy, podawanie dodatkowych pasz i supli
Czy jest szkółka, hala i jak wyglada korzystanie z niej
Sprzątanie w boksach, czy są angielskie

Chodzi mi po prostu o warunki w pensjonacie 😉


wystarczy dokładnie przeglądnąć stronę www stajni, obejrzeć foty itd. http://stajniazkopytem.pl/index.html
No nie do końca, bo strona z tego co widzę dawno nie była aktualizowana gdyż chociażby szkółka która na stronie wciąż jest w ofercie to już zamierzchła przeszłość.
Dodofon strona i zdjęcia to jedno a opinia i obserwacje  osób przebywających w danej stajni to drugie 😉
Padokowanie (czas, czy jest siano, trawa, jak duże padoki - w sensie czy konie maja gdzie pobiegać 😉)
Karmienie ile razy, podawanie dodatkowych pasz i supli
Czy jest szkółka, hala i jak wyglada korzystanie z niej
Sprzątanie w boksach, czy są angielskie

Chodzi mi po prostu o warunki w pensjonacie 😉

Wysłałam, powinnam mieć dzisiaj odpowiedź.
Podbiję, bo mam odpowiedź.
julka miejsca mi się pomyliły. Tamta znajoma stoi w Pecnej, prywatna stajnia.
Chociaż pisała, że jak kiedyś tam była to wychodziły na padok, czysto było, ale znowu kiedyś, a nie jakoś teraz.
julka177 w Stajni z Kopytem jest hala. Jeśli chodzi o padoki, to jakieś małe nie są, z tego co widziałam w sezonie trochę trawy jest do poskubania. Boksy angielskie również mają. Co do reszty mogę spróbować dopytać się koleżanki, która z tego co widzę tam stoi.
W Stajni z Kopytem jest hala-namiotowa.
Są padoki (dosyć duże), latem również pastwiska.
Karmienie 3x dziennie (plus podawanie pasz i suplementów wg zaleceń)
Codzienne dościelanie, wywalanie raz w tygodniu.
Szkółki nie ma 🙂
PILNE, boks dla 1.5r ogiera od połowy kwietnia /maja?  🙇 ktos coś? Promien 20km od pzn
Witam, poszukuje stajni dla konia w okolicach Obornik wielkopolskich, wiadomo miła atmosfera, łąki, dobra opieka, miłe widziana hala, ale niekoniecznie i nie za daleko tak max do 25km, szukam od wakacji na dłużej, ponieważ sie przeprowadzam, z gory dziękuje za pomoc ! 🙂
..
Myslisz ze od wakacji bedą miec tam jeszcze miejsce ? No i jaka jest mniej wiecej cena? Jeśli sie orientujesz ? 😉
..
Dzięki wielkie🙂 ale jakby ktoś jeszcze cos miał ciekawego to z chęcią wysłucham 😉
Stoi/stał ktoś w w Rio Grandę w Krosinku?
*post pod postem, bo wątek spadł gdzieś daleko*

Wie ktoś jak obecnie wygląda w Kicinlandzie i Krajkowie?

Szukam doświadczonego i dobrego weta specjalizującego się w ortopedii. Chodzi o kontuzję ciągnącą się za nami od prawie 2 miesięcy 😵
może ktoś od Przewoźnego? lub sam Przewoźny?
fender właśnie oni leczą kobyłę i coś wyleczyć nie mogą 😉. Chcę się skonsultować z kimś innym
jest specjalista od końskich nóg dr Natalia Domańska-Kruppa, lecznica mieści sie w Karkosach, pani dr leczy m.in. konie P.Schockemohle
fender właśnie oni leczą kobyłę i coś wyleczyć nie mogą 😉. Chcę się skonsultować z kimś innym

Ja wołam Stachowiaka zawsze, ale zabij mnie, bo nie wiem czy ortopedia to jego mocna strona. W każdym bądź razie mojej źródło kulawizny zlokalizował dobrze. Warto chociaż zadzwonić i zapytać, chętnie odpowiada na każde pytanie. Słowny.

Mam na myśli Michała.
Do koni znajomych (zerwane ścięgna, problemy z więzadłami) przyjeżdżał Złoto. Diagnozy dobre, ale co do leczenia się nie wypowiem, bo nie mam porównania z innymi wetami.


A ja sama poszukuję osoby, która przygotuje mnie do SOJa i potem jeszcze dalej będzie mogła szkolić. Niestety nie posiadam własnego konia, a szkółki nie wchodzą w grę. W związku z tym poszukuję trenera z własnymi końmi, z którym mogłabym pojechać na egzamin w przyszłości. Poznań lub okolice (mam samochód, mogę dojechać). Kogo możecie polecić?
Słuchajcie, potrzebuje pomocy, koleżanka przeprowadza się z koniem do Poznania. Grzecznościowo pytam o opinie o stajni SHADOW. Ja niestety nie wiem, co to za ośrodek.
Wiem, że to nie ten wątek ale w tym typowo o oficerkach nie uzyskałam odpowiedzi, a zależy mi na czasie.  🙂
Czy w jakimś sklepie jeździeckim w Poznaniu zdejmują miarę i zamawiają oficerki Hippica? Ile zazwyczaj czeka się na realizację zamówienia?
I czy ktoś z was zamawiał oficerki w Pegazie i mógłby podzielić się wrażeniami?
Trampeczka jeśli o trenera chodzi to znajdź sobie na fb Adrianna Marciniak trener jeździectwa.
Wiem, że to nie ten wątek ale w tym typowo o oficerkach nie uzyskałam odpowiedzi, a zależy mi na czasie.  🙂
Czy w jakimś sklepie jeździeckim w Poznaniu zdejmują miarę i zamawiają oficerki Hippica? Ile zazwyczaj czeka się na realizację zamówienia?
I czy ktoś z was zamawiał oficerki w Pegazie i mógłby podzielić się wrażeniami?


Pegaz i raczej wszytsko maja od ręki - jeśli chodzi o czapsy i buty 🙂
Cała reszta do dogadania z nimi, ja nie zamawiałam ale wiem ze znajoma z 2-3 lata temu owszem 🙂
belle, dziękuję. Adę poznałam jakiś czas temu osobiście na jakimś szkoleniu końskim i wydaje mi się bardzo kompetentną osobą. Oczywiście biorę ją pod uwagę. Zastanawiałam się, czy może pojawił się ktoś nowy.

A co powiecie o pani Annie Ciesielskiej? Kiedyś miała dobre opinie.
Trampeczka pw do Ciebie leci 😉
Czy stajnia w Trzebawiu jeszcze funkcjonuje? Nie mogę noc znaleźć na jej temat 🙁
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 kwietnia 2017 11:54
Ponoć Łopuchowo jest na sprzedaż?
Ponoć Łopuchowo jest na sprzedaż?

Łopuchowo nie jest i nie będzie na sprzedaż. Skąd taki pomysł?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się