Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Stajnie Łopuchowskie mają nową halę, siodlarnię z kuchnią, łazienkami, kominkiemi, nowe pastwiska. Cena 550zł. Zapraszamy: pon-piatek 8-15, kom Kierownik Stajni: 500548815.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
23 maja 2010 20:26
Zaczynam coraz poważniej myśleć o tym, żeby wysłać konia na nauki. Potrzebuję kogoś kto mi "naprawi" konia. Mi skończyła się cierpliwość, odwaga i chęci. Poddaję się.

Szukam miejsca gdzie będę mogła konia wywieźć i zostawić w dobrych rękach na jakiś czas, o osobę zajmującą się końmi niezrównoważonymi psychicznie.
Macie jakieś sprawdzone miejsca i osoby?
Myślałam o Marku Bresiu i Tamarynowej Osadzie, ale cena odrobinę mnie przerasta.

Hermanowo  dziś ewakuowane do okolicznych stajni.
Jak już to chyba Hermanów. 😉
No i podobno WKKW odwołane no cross zalany. ;/ a
a szykowały się fajne zawody  🙄
Monny   bez odbioru .
24 maja 2010 18:48
Właśnie chciałam pytać jak się mają podpoznańskie stajnie.
Weerka, ważniejsze jest bezpieczeństwo koni niż jakieś głupie zawody.
Lepiej żeby zalało tylko cross a nie całą stajnie.
Węgleskie Holendry koło Konina już zalane
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 maja 2010 08:30
Zaczynam coraz poważniej myśleć o tym, żeby wysłać konia na nauki. Potrzebuję kogoś kto mi "naprawi" konia. Mi skończyła się cierpliwość, odwaga i chęci. Poddaję się.

Szukam miejsca gdzie będę mogła konia wywieźć i zostawić w dobrych rękach na jakiś czas, o osobę zajmującą się końmi niezrównoważonymi psychicznie.
Macie jakieś sprawdzone miejsca i osoby?
Myślałam o Marku Bresiu i Tamarynowej Osadzie, ale cena odrobinę mnie przerasta.




Wojciech Mickunas i Baczyna pod Gorzowem ?
Mickunasa nie polecam żeby wysyłać tam konia nie mając stałego nad nim nadzoru.

Krajkowo ewakuują.
Ciekawe jak Jaszkowo, bo obiekt stoi nad samiutkim brzegiem Warty i nie ma tam wałów przeciwpowodziowych
Krajkowo się ewakułuje szkoda tylko że większość koni zostanie(mówię tu o koniach właściciela ośrodka) mam tylko nadzieję że fala nie będzie zagrażać stajni
Gdyby ktoś z powodu powodzi potrzebował pilnie boksu to zapraszam na PW

edit:
Wiadomości z pierwszej ręki - w  Jaszkowie wzmacniają wał bo woda wdziera się coraz bliżej stajni, na razie nie ewakuują się.

Ktoś wie dokładniej jak wygląda sytuacja w Krajkowie?
do stajni gdzie jeżdżę jutro przychodzą konie z Niwki i Krajkowa bo sytuacja nie za ciekawa się zrobiła szczególnie w okolicach Puszczykowa
Monny   bez odbioru .
25 maja 2010 22:28
Kopyciak, sytuacja w Krajkowie ma się tak, że woda się z dnia na dzień podnosi
Dziewczyny najpierw trzeba sie zastanowić co Cenciakos miała na myśli o nauce i naprawianiu konia. Czy chce wysłać go w trening sportowy czy poukładać w głowie "naturalnie"
Ile chce wydać, na jak długo i jak daleko a później można stwierdzać gdzie warto a gdzie nie warto 😉

A wracając do tematu to jestem bardzo mile zaskoczona pensjonatem na Woli.Koń w boksie czyściusieńko, słomy do oporu a siana masa.
galantova   dawniej galba
26 maja 2010 06:07
arma, wstawiłaś kucolinę na Wolę?

Cenciakos - a nie wolałabyć żeby ktoś przyjeżdżał do Was i pracował i z koniem i z Tobą? Bo często jest tak, że odnierasz konia "z naprawy" i chwilkę jest ok a potem dawaj, po staremu. U nas taka praca zdziałała cuda, więc polecam.
a był ktoś może w sklepie jeździeckim w Zagrodzie Chłopskiej? (ok 30km na południe od Poznania). Jak ostatnio przejeżdzałam (tydzień temu) to widziałam jak wywieszali dużą reklame na dachu stajni, że jest sklep jeździecki..  😲 trzeba by sie wybrać w jakiś dzień i obbadać teren  😀
armaquesse Gdzie stoisz? 😉
a był ktoś może w sklepie jeździeckim w Zagrodzie Chłopskiej? (ok 30km na południe od Poznania). Jak ostatnio przejeżdzałam (tydzień temu) to widziałam jak wywieszali dużą reklame na dachu stajni, że jest sklep jeździecki..  😲 trzeba by sie wybrać w jakiś dzień i obbadać teren  😀


jaka to miejscowość dokładnie?
Monny   bez odbioru .
29 maja 2010 11:23
Dodofon, Będlewo
http://www.zagrodachlopska.pl/

Przejeżdżałam tam 2 dni temu i aż zwolniłam  🤣
Niektóre stajnie w okolicach Międzychodu również ewakuowane. Jak tam Niwka i Krajkowo? Woda zaczyna ustępować?
Monny   bez odbioru .
01 czerwca 2010 09:59
W Krajkowie zalało drogę dojazdową obok Świtalskiego ;|
Seksta   brumby drover !
01 czerwca 2010 09:59
sklep w Zagrodzie Chłopskiej?  😲 oł....
zastanawiam sie w ktorym miejscu...Byłam 2 tyg temu i nie widzialam zeby przygotowywali na pomieszczenie, w ktorym mialby sie znajdowac sklep.

Będlewo kawałeczek za Stęszewem- moge obadac teren jak chcecie, czesto w Steszewie bywam weekendowo.
Monny   bez odbioru .
01 czerwca 2010 10:48
Koło placu wyglądało na ogromne, ale ile z tego jest sklepem to nie wiem. Ja będę jechać w tygodniu jakoś to chyba wpadne 😀
We wspomnianym w tym wątku Marzeninie koło Wrześni i Gniezna prężnie zaczęła działać też szkółka na wysokim poziomie.
Stajnia z halą. Przyjmują tez konie w pensjonat.Cena chyba cos ok 500 zł.
Jakby ktoś chciał to nr do instruktorki 604246766
Seksta   brumby drover !
17 czerwca 2010 09:27
Sklep w Zagrodzie Chłopskiej znajduje sie w srodku, w stajni- tzn w pomieszczeniu dobudowanym do stajni. Nie wchodzilam bo byla ndz i byl zamkniety.  🤔
był lub jest ktoś w Racocie?
jak opieka nad końmi? padoki?
z rozmowy z kierownikiem można wywnioskować , że jest wszystko ok. ale jak to wygląda w rzeczywistości?
w boksach czysto? parkur , czworobok dostępne?
odpas w ustalonych godzinach?
z góry dziękuje za odpowiedz..🙂
Czy ktoś tutaj wie coś więcej o Atrium w Swarzędzu? Mam kilka pytań dotyczących tej stajni.
Jeżeli tak to proszę odezwać się na pw 😉
Ramires- dawaj do mnie na PW 😉 Widzę, że teraz Ciebie trener próbuje ściągnąć do Atrium tak jak mnie 5 lat temu 😁
Moje konie stały tam jakieś 2 lata i z racji przyjaźni z jedną dobra tamtejszą duszą jestem tam stałym bywalcem 😉
Przy okazji bycia na CSI odwiedziłam sklep na Woli.
Chyba jeden z najlepiej wyposażonych sklepów w Poznaniu  😍
Monny   bez odbioru .
24 czerwca 2010 20:07
olka91, ja Ci już o Racocie powiedziałam 😉
Odpas mają 2 razy dziennie o ustalonych porach
w boksach czysto, masz cały hipodrom do dyspozycji
Padoki jak wolny to wolny, ale często były zajęte przez ich pokaźne stadko 🙂
Ogólnie opieka na wysokim poziomie dosyć.
witam! czy ktoś zna stajnie Patataj w Zielątkowie? na ich stronie wszystko wygląda fajnie ale jestem ciekawa jak to jest w rzeczywistości? czy w ogóle warto się tam wybrać. Interesuje mnie przede wszystkim cena i czy konie rzeczywiście są cały dzień na trawiastych wybiegach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się