Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Kenna- właściciele owszem mają jeszcze chyba dwie (lub trzy) klacze hodowlane connemara i kilka egzemplarzy ich przychówku, ale obecnie przede wszystkim  prowadzą stajnię sportowo-pensjonatową z dużymi końmi gdyż obie córki (już studentki) startują z powodzeniem w skokach 🙂

STajnia strony nie ma, za to samej stajni zdjęcia wklejałam w tym watku.
Raczej nie załapał się na nie dom, ale poszukam
Myślałam, że tak się nadal nazywa oficjalnie ta stajnia, tzn. że to nazwa ośrodka po prostu 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
14 września 2010 18:38
myśleliście kiedyś aby re-voltowicze z Pń i okolic spotkali sie na piffku??
trochę nas jest wszak


To jaaaak???  😎 Bo mi smaka narobiłyście,Baby niedobre!  🤬
Dodo ustal jakiś termin, przyjedziemy ( przynajmniej wyciągnę Bogdana z warsztatu- krótka przerwa i odskocznia od siodełek jest teraz baaaaardzo wskazana  😀)
Bogdan do watku o ogłowiach marsz 🤬

😉 pytanko tam na Ciebie czeka :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 września 2010 19:25
Hej, przepraszam, że robię duży OT  🤬 ale potrzebuję porady od ludzi z Wielkopolski, a tutaj powinno ich być pod dostatkiem 😉
Czy możecie mi polecić jakieś miejsce, gdzie można pojechać na trening skokowy, nie mając własnego konia, a jednocześnie bez zbyt poważnego uszczerbku na koncie? Najchętniej tak na weekend, 3-4 dni. Znacie coś takiego na wschód od Poznania? Bardzo odpowiadałby mi Annopol, ale poza obozami Lipczyński chyba treningów nie prowadzi?
Jeśli jest jakiś inny wielkopolski wątek to poproszę o podlinkowanie, nie udało mi się nic znaleźć  😡
ŁIIIIIII!
Od wtorku zamykają nam halę i robią podłoże. Jeszcze nie wiem jakie ale ważne, że COŚ z tym robią.
Wreszcie Wola się rusza! 💃
Powiedzcie że takie biaaałe 😀 ładne zdjęcia by wychodziły przynajmniej. 🙂
Tak szczerze mówiąc... to wątpię. Ale jak wyskrobię jakieś informacje to dam znać 😉
Widzę, że jest tu dużo osób dobrze zorientowanych jeżeli chodzi o stajnie w okolicach Poznania 😉 Jestem studentką 2. roku UE i szukam stajni lub możliwości jazdy na prywatnym koniu (np. gdy właściciel nie ma czasu) w zamian za pomoc. Konno jeżdżę od 9lat, skoki do klasy N. Mogę również pomóc przy młodych koniach, układaniu i prowadzeniu jazd. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc/wskazówki 🙂 Kontakt na gg: 3474133 lub PW
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogloszenie w nieodpowiednim miejscu
O właśnie, co do Rybna 🙂 Stajnia baaaaardzo dobrze mi znana, spędziłam tam jakieś 5 lat swojego życia.
Są już jakieś koniki? Czy ty masz swoje?
Wybacz, że tak pytam, ale ciekawość mnie zżera.  😎 I czy w tym roku będą zawody? Bo coś mi sie o ucho obiło  😀iabeł:
Pozdrawiam  🏇
W zasadzie tylko "zarząd" się zmienił  😀
Koni jeszcze nie ma, ale myślę, że w najbliższym czasie coś już zagości w naszych skromnych progach🙂
Co do zawodów- planowane są na 24 października (niedziela), ale nie wiadomo co będzie z pogodą, a niestety w grę wchodzą tylko zawody na świeżym powietrzu póki co. 🙂
Swoją drogą tak właśnie myślałam, że usuną mi moją propozycję o Rybnie xD
W każdym bądź razie myślę, że 400zł/mies to niedużo, a za kuce będziemy chcieli brać jeszcze mniej.
W razie zainteresowania czekam na kontakt 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 października 2010 08:53
edytuj posty i powiedz, gdzie jest Rybno 🙂
Rybno Wielkie znajduje się koło Kiszkowa. Jak wpiszecie na zumi to na pewno się pojawi. Krótko mówiąc jest między Poznaniem, a Gnieznem. Od centrum Poznania około 40km, ale dojechać można szybko i sprawnie🙂 Szczególnie jeśli ktoś mieszka z tamtej strony Poznania. Jeśli ktoś mieszka z zachodniej strony (tak jak ja) to nie trzeba przebijać się przez centrum. Z resztą myślę, że każdy sam znajdzie swoją drogę do nas 😀
Jako, że chcemy stworzyć tam coś oryginalnego i nie jest to stajnia na 100 koni chcemy dopasować się do każdego klienta w miarę naszych możliwości🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 października 2010 14:09
Fajna okolica, wiem, bywalam, a Karczewku zwlaszcza 😉. Ciekawe tylko jak utrzymanie tych 15 km drog wiejskich od Pobiedzisk w czasie nadchodzacej zimy tysiaclecia....My mamy 2 km od starej dwojki, ale i tak dawaly sie we znaki zeszlej zimy...
Właściwie co masz na myśli, że 'zmienił się zarząd' ? 🙂
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że rzadko kiedy zimą nie dało się dojechać.
bo nie było zimy stulecia
🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta (nie po raz pierwszy)
😅 💃 💃 💃 😅

Będziemy mieć podłoże!
Dzisiaj na Woli rozpoczęły się prace nad wymianą. Tylko nie wiem na co... ale wszystko jest lepsze niż beton 🙄

Jaaak sie ciesze!
a ktoś coś wie o kryzysie w stajni w zbierkowie????
Ludzie kochani!

Ja naprawdę mam dosyć pisania publicznie o sprawach rozwodowych mojego męża, o Robercie Sydowie, Katarzynie etc. To są naprawdę nasze PRYWANTE sprawy, nie mają nic wspólnego z pensjonatami w Poznaniu. Demonek449, znasz wiele szczegółów (nie do końca prawdziwych, milionów na koncie to my nie mamy), może więc się przedstawisz? To jest naprawdę żenujące, sprawa o podział majątku nadal się toczy a takimi postami niestety narobisz więcej szkody niż pożytku.

Chcę kategorycznie odżegnać się od jakiegokolwiek związku z użytkownikiem demonek449, wyciąganie publicznie brudów z poprzedniego małżeństwa mojego męża naprawdę mnie nie bawi.

Aczkolwiek może mój mąż zechce się wypowiedzieć w tym wątku, dałam mu info o tym poście.
zen, nie zauważyłaś, że ten post pozostał bez odpowiedzi. Myślę, że większość użytkowników foru się zgadza, że to nie nasza sprawa.
Ogurek,ja musze kategorycznie zaprzeczac powiazaniom z takimi wypowiedziami,o jakie niewatpliwie zaraz mnie Katarzyna oskarzy. I tyle.
Czy mogę prosić o informacje i wasze zdanie na temat stajni "U Foltyna" w Daszewicach?
Szukam pensjonatu dla mojego konia i mam już jeden na oku, ale jeszcze chcę się dowiedzieć wszystkiego o Daszewicach, bo do tego miejsca miałaby najbliżej osoba, która się będzie moim koniem opiekować.
Chyba, że jeszcze jakieś inne propozycje dla osoby, która nie jest zmotoryzowana i mieszka w północnej części Poznania.
Nie mam dużych wymagań, ważne jest dla mnie, żeby koń był dobrze karmiony, miał czysto w boksie, żeby był codziennie wypuszczany i fajnie jakby okolice stajni sprzyjały wyjazdom w teren, bo to koń prawie wyłącznie terenowy. Hale, myjki, czy karuzele nie są konieczne.
Z góry dzięki!

<edit>
A "Ranczo Leśne" i "Stajnia Morasko" w Morasku? Co wiecie, co sądzicie?
Bo to tych stajni miałaby najbliżej z uczelni.
A to ja Ci mogę co nieco powiedzieć o stajni Foltyna.
Z czystym sumieniem gorąco polecam. Duże, jasne, przestronne i czyste boksy. Codziennie wyrzucają kupy, poza niedzielą. Konie na padokach też codziennie, chyba że właściciel nie chce żeby mu konia wypuszczać z jakiegoś powodu. Karmione są bardzo dobrze, owies z własnych upraw, samodzielnie robiona sianokiszonka dla koni, zjadana przez nie bardzo chętnie. Do jazdy całkiem fajne tereny, nadleśnictwo nie robi problemów, a i ludzie w stajni są bardzo przyjaźni. Siodlarnia czysta, wygodne zaplecze socjalne, pokoik z tv, lodóweczką, czajnikiem i kominkiem.
I żeby nie było nie stoję tam z moimi końmi, bo mam swoją stajnię, ale gdybym miała postawić konie w okolicy Poznania to tylko u Foltyna.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to na PW.
Dziękuję belle  :kwiatek:
Czekam na opinie innych. Kurcze, muszę podjąć tą ważną decyzję w kilka dni, zdając się na Was. Pomóżcie pliiiis  🙇
Julie, Rancho lesne to chyba u Skubka? A w tej drugiej stajni nasze forumowe Cenciakos i Gopi maja swoje sierściuchy. Pisz do nich to bedziesz miała relacje z pierwszej ręki 🙂

Belle U Foltyna jeszcze jest ten mętlik z padokami?
armaquesse  nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc "mętlik z padokami"
jest piaszczysty maneż, a dalej wybiegi trawiaste
konie wychodzą głównie na trawę, czasem na ten piaszczysty padok, ale z tego co wiem nie ma problemu z jazdą, bo popołudniami nie ma tam koni
z resztą u Foltyna stoi głównie terenowe towarzystwo i z tego co Julie pisze, jej też chodzi głównie o tereny
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się