Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Tak jak już pisałam. Biały Jednorożec to nie stajnia sama w sobie, babeczka wynajmuje tylko teren od właściciela stajni pod swoją szkółkę...

Odnośnie info o zawodach:
TOWARZYSKIE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
W
STAJNIACH ŁOPUCHOWSKICH
7.09.2013
Organizator: Stajnie Łopchowskie, Łopuchowo 3, 62-095 Murowana Goślina, www.lopuchowo.pl
Kontakt: Magdalena Nowaczyk-Karpińska 500113878, magdalena.nowaczyk@lopuchowo.pl, Dobrosława Bugajna-Bielecka 501108380
Miejsce: Łopuchowo k/Murowanej Gośliny
Pomoc medyczne: Obecna
Termin zgłoszeń: 3.09.2013
Zgłoszenia kierować na adresy mailowe:
magda.nowaczyk@lopuchowo.pl, dobrochna.bugajna@gmail.com
Wstępne listy startowezamieszczone będą na stronie Facebook- Stajnie Łopuchowskie, 4.09.2013
Program zawodów:
10😲0 rozpoczęcie zawodów
10:15 KONKURS 1: Klasa mini LL, 60 cm, dokładności z norma czasu
11:30 KONKURS 2: Klasa LL, 90 cm, dokładności z normą czasu
13😲0 KONKURS 3: Klasa L, 100 cm, dokładności z rozgrywką
14:30 KONKURS 4: Klasa P, 110 cm, dokładności z rozgrywką
OPŁATY STARTOWE: 30 ZŁ/START
NAGRODY: Flot’s dla pierwszych 10 koni w każdym konkursie oraz nagrody niespodzianki dla zdobywców miejsc na podium.
Zawody będą przeprowadzone zgodnie z wytycznymi i uchwałą PZJ z dnia 06.02.2013r
Pomiar czasu za pomocą fotokomórki.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
1. Wymagana dokumentacja: -aktualne badania lekarskie, aktualne szczepienia konia, zgoda rodziców osób niepełnoletnich
2. Zawody rozgrywane na podłożu piaszczystym, rozprężalnia podłoże piaszczyste lub trawiaste
3. Zgłoszenie po wyznaczonym terminie oraz wszelkie zmiany (nie dotyczy skreśleń z listy) dodatkowo 20 zł.
4. Dostępne będą boksy dla koni startujących- na czas zawodów 35 zł, na dzień poprzedzający i dzień zawodów 50 zł. Zamówienie na boksy można składać pod numerem 501108380. Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
5. Komitet organizacyjny nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków i zachorować trenera , zawodników, luzaków i koni. Jak również w przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów i innych wydarzeń. Dlatego zalecane jest zawarcie stosownego pełnego ubezpieczenia siebie i konia na czas udziału w zawodach.
6. Organizator zastrzega sobie pełne prawo do zmiany w programie zawodów.
7. Na terenie zawodów będzie dostępne zaopatrzenie cateringowe.
8. Wstęp dla publiczności wolny.
amazonka1993 - mogła by mi napisać coś więcej o Białym jednorożcu jak tam jazdy wyglądają typowo ujeżdżeniowe?
Witam  😉

Szukam jakiejs fajnej szkolki jezdzieckej w Kiciniu lub okolicach. Boje się duzych koni i wolałabym jakieś średniaki. Kucykolandia odpada. I chciałabym jeździć ujeżdżeniowo, ponieważ bardziej mnie to interesuje, a skoków mam juz dość.

Pozdrawiam  🏇
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Witam  😉

Szukam jakiejs fajnej szkolki jezdzieckej w Kiciniu lub okolicach. Boje się duzych koni i wolałabym jakieś średniaki. Kucykolandia odpada. I chciałabym jeździć ujeżdżeniowo, ponieważ bardziej mnie to interesuje, a skoków mam juz dość.

Pozdrawiam  🏇


To w Dominancie już ruszyła szkółka z tego co wiem! Mają sporo kucyków, a co do dyscypliny myślę, że będzie to kwestia dogadania się 😉 Jak chcesz namiary na Panią prowadzącą tam jazdy to pw 🙂
a ktos wie czy nowi dzierzawcy dominanty tez prowadza pensjonat i ile kosztuje ? mam kontakt tylko do starej trenerki a str internetowej chyba nie posiadaja
Tak prowadzi, prześlę Ci numer Karoliny- nowej dzierżawczyni na pw, ok ? 😉
super, a koniska jakie są? babka spoko? bo z tego co słyszalam na środowisku to jest nie za ciekawa.

Tylko kucyki mnie nie interesują, chodzi mi o średniaki.

Pzdr.  konik
Stajnia pasja? a co to za stajnia? jaka tam atmosfera? pensjonat? jaka cena? rodzice chcą mi konia kupic i wolalabym jąkaś cicha stajnie, bez tłumu ludzi i dzieciaków bez obrazy ale chce by był tam spokój. Jezdził ktoś już w tym Zębowie?? wiecie co i jak? i gdzie to dokładnie jest??

Z góry dzięki za informacje ! 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
.Gallop. - szukasz szkółki czy pensjonatu?  🤔
Witam  😉

Szukam jakiejs fajnej szkolki jezdzieckej w Kiciniu lub okolicach. Boje się duzych koni i wolałabym jakieś średniaki. Kucykolandia odpada. I chciałabym jeździć ujeżdżeniowo, ponieważ bardziej mnie to interesuje, a skoków mam juz dość.

Pozdrawiam  🏇


A Podkowa w Gruszczynie? Nie jest tak daleko od Kicina.
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 sierpnia 2013 13:13
.Gallop. - szukasz szkółki czy pensjonatu?  🤔

Zainteresowania ;-) .
Zebowo niedaleko Lwowka, w Pniewach w lewo na Swiecko i potem z trasy w prawo, sa drogowskazy. Jakies 50 km od Poznania, moze troche wiecej. Grzybne lasy ;-) .
Chodzi o to że rodzice chcą kupić mi średniaka, myslałam o koniku polskim.. ale warunek jest taki że mam znaleźć fajną stajnie gdzie konisia będę mogła postawić.. a do tego czasu jak konia mieć nie będę chcę jeździć na innych i ujeżdżeniowo, bo skakać raczej na polaku nie będę. Rodzice chcą by to była jakaś fajna stajnia z dala od miasta by mogli odpocząć, nie koniecznie agro bo dojechać możemy. o Dominacie i o Pasji możecie mi coś napisać więcej? czy ktoś już tam jeździł?  🏇
ja bardzo chetnie ten numer do dominanty poprosze o ile to bylo do mnie bo nie wiem czy chodzilo o moje pyt czy o tą rekreacje. 😉

jakies inne stajnie na obrzeżach polecacie ? pytalam wczesniej ale wymieniacie same daleko za poznaniem. potrzebuje czegos blisko i szybko z dojazdem bo nie mam auta ani czasu
wygląda interesująco..ale jeszcze ta pasja mnie ciekawi, bo z tego co słyszałam to w dominacie 900 zł. chcą.. a tu z tego co wyczytałam 500 i te pastwiska pod lasem.. ale szukam osoby która tam jeździła czy nadal jeździ żeby nakreślić mi jaka jest atmosfera itd. bo co z tego ze miejsce fajne jak ludzie mogą być nie normalni  🙂
Tak prowadzi, prześlę Ci numer Karoliny- nowej dzierżawczyni na pw, ok ? 😉




https://www.facebook.com/dominanta.kicin  🏇
[quote author=Marti^^ link=topic=208.msg1851925#msg1851925 date=1376680947]
ja bardzo chetnie ten numer do dominanty poprosze o ile to bylo do mnie bo nie wiem czy chodzilo o moje pyt czy o tą rekreacje. 😉

jakies inne stajnie na obrzeżach polecacie ? pytalam wczesniej ale wymieniacie same daleko za poznaniem. potrzebuje czegos blisko i szybko z dojazdem bo nie mam auta ani czasu
[/quote]
Stajnia Corcel jest w Poznaniu i ma dobre połączenie 🙂
Czy w stajni Corcel prowadza jazdy czy jest tam tylko pensjonat?
a ta stajnia corcel ma jakąś stronę internetową? znalazłam tylko ogłoszenie ich
Czy ktoś zna stajnie ujezdzeniowe w poznaniu?
albo trenerow? żeby zajmowali się glownie ujezdzeniem ale skokai tez
Czy ktoś zna stajnie ujezdzeniowe w poznaniu?
albo trenerow? żeby zajmowali się glownie ujezdzeniem ale skokai tez
Szkoła jazdy konnej Chagall. Ma swoją stronę internetową i jest na Facebook. Jazdy na koniu wysokiej klasy w ujezdzeniu i skokach.
[quote author=julka177 link=topic=208.msg1859169#msg1859169 date=1377510647]
Czy ktoś zna stajnie ujezdzeniowe w poznaniu?
albo trenerow? żeby zajmowali się glownie ujezdzeniem ale skokai tez
Szkoła jazdy konnej Chagall. Ma swoją stronę internetową i jest na Facebook. Jazdy na koniu wysokiej klasy w ujezdzeniu i skokach.
[/quote]

To szkółka Pani Krajewskiej o ile się nie mylę?  😎
[quote author=goja link=topic=208.msg1859262#msg1859262 date=1377518058]
[quote author=julka177 link=topic=208.msg1859169#msg1859169 date=1377510647]
Czy ktoś zna stajnie ujezdzeniowe w poznaniu?
albo trenerow? żeby zajmowali się glownie ujezdzeniem ale skokai tez
Szkoła jazdy konnej Chagall. Ma swoją stronę internetową i jest na Facebook. Jazdy na koniu wysokiej klasy w ujezdzeniu i skokach.
[/quote]

To szkółka Pani Krajewskiej o ile się nie mylę?  😎
[/quote]

Nie mylisz się Thymos 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 sierpnia 2013 18:28
wybieram sie w Wasze strony w poszukiwania konia. podpowie ktos cos? mam pare typow ale chce zobaczyc jak najwiecej sie da.
wybieram sie w Wasze strony w poszukiwania konia. podpowie ktos cos? mam pare typow ale chce zobaczyc jak najwiecej sie da.


Poszło pw 😉
wybieram sie w Wasze strony w poszukiwania konia. podpowie ktos cos? mam pare typow ale chce zobaczyc jak najwiecej sie da.


może nie Poznań  tylko okolice Leszna ale szczerze polecam: http://www.konsportowy.pl/
Co myślicie o stajni Cwał w Luboniu (Kotowo)?
julka, jesli chodzi o pensjonat to powiem Ci za miesiac bo wstawiam tam konia.
Jezdziłam kiedys tam w rekreacji, fajny trener i fajne konie, zazwyczaj po karierze sportowej wiec super do nauki skokow i pierwszych startow.
Dla mnie ogromny plus ze mam 5 minut drogi autem lub 20 autobusem wiec moge sprawdzac jak sie ma moj kopytny nawet kilka razy dziennie.
Gdzie w Poznaniu są małe kucyki?  🏇
Rozglądam się za stajnią, która jest nastawiona na naukę jazdy konnej dzieci. Bez siodeł westernowych 😎
Czy ktoś z was jeździ/jeźdźił do Kociałkowej Górki, Podkowy Gruszczyn? Co polecicie, jakie wrażenia, opinie?

:kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 września 2013 10:48
W Podkowie jezdza dzieci forumowej Any, spytaj 🙂.
Gdzie w Poznaniu są małe kucyki?  🏇
Rozglądam się za stajnią, która jest nastawiona na naukę jazdy konnej dzieci. Bez siodeł westernowych 😎
Czy ktoś z was jeździ/jeźdźił do Kociałkowej Górki, Podkowy Gruszczyn? Co polecicie, jakie wrażenia, opinie?

:kwiatek:

W Stajni Corcel jest kucyk Gucio który cierpliwie uczy dzieci czyszczenia, siodlania i oczywiście jazdy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się