Zagor odchodzi z Largo

Wg moich wiadomości właściciel Largo zamierza zupełnie zrezygnować z działalności jeździeckiej stricte sportowej. Pensjonat i konie w takiej formie zostają.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lutego 2009 11:33
no właśnie. to jakby tłumaczyło nagłe ogłaszanie się Largo z pensjonatem.

O ile to się okaże być prawdą to ciekawe co jest powodem takiej decyzji .
Pewnie ekonomia, wiemy jaka jest sytuacja. Są to tylko moje domysły.
Kryzys nie kryzys, przeciez wiadomo, ze to sie po prostu nie oplaca... przynajmniej nie w PL i nie w takiej formie.
Oczywiście, że się nie opłaca, ale póki kasy jest dużo, to się na ten aspekt jakby mniej zwraca uwagę...
Jak kasy duzo, albo pojecie nikle. Lub i jedno i drugie 🙂
asior   -nothing but eventing-
06 lutego 2009 19:39
Magellan - wez wyluzuj co? Bo zaplulas zapewne swoj monitor  🤔
Pisze o wkkwistach, bo im jest ZAWSZE trudniej, stajnie skokowe stworzone przez sponsorow w PL istnieja, a wkkwowskich nie ma. I nie bedzie.

Po prostu dziwi mnie fakt, ze akurat J. Zagorem zajal sie SK. A dlaczego nie np. Kubiakiem, ktory badz co badz, ma wieksze sukcesy niz Zagor?

Let`s go - szczerze mowiac, to mnie jajco obchodzi, co mowi jeden trener niemiecki o naszych skoczkach. Na podstawie jednej opinii wnioskujesz, ze cale Niemcy tak o nas mysla? Hm.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 lutego 2009 20:16
Let's go, mnie wiele osób które w skokach siedzą od lat powtarzało, że stylowo to można jeździć ujeżdżenie, a skoczek ma być przede wszystkim skuteczny. I bez przesady, że Zagor taki "wiejski jeździec", najłatwiej krytykować.

asior, nic dodać nic ująć. WkkW jest u nas mało znaną dyscypliną, do tego cholernie drogą i trudną, więc trudno się dziwić, że potencjalni sponsorzy się nie palą do tego  🙁
portal swiat koni jest portalem prywatnym prawda? wlasciciel i redaktorzy moga publikowac materialy, ktore im przypadna do gustu prawda? nie musi sie to podobac wszystkim- mi sie nie podoba np. to co oferuja konie i rumaki innym serwis volty itp. Nikt z Was nie wpadl na to, ze moze Zagor sam wyszedl z iniciatywa tego newsa. Wpadl ktos na to? tylko narzekacie, ze tamtym gorzej ( czy ja wiem czy gorzej? jak sie policzy ilu jezdzcow wkkw w stosunku do ilosci skoczkow jezdzi na panstwowych koniach to ZAWSZE wychodzi ze jednak dostep do koni za free maja jednak Ci pierwsi- i to nie tylko "miszczowie" ale i mizerni jezdzcy- asior wiesz o kim pisze😉 i reszta wkkwistow takze) moja propozycja do tych co znalezli sie w adekwatnej sytuacji- napiszcie do redakcji czy to sk, czy kp, nawet tych rumow i koniakow -na pewno rozwaza chec publikacji czy to na necie czy na papierze
Magellan - wez wyluzuj co? Bo zaplulas zapewne swoj monitor  🤔


Asior
litości !!!!!
Chcesz mnie wykastrować czy może zafundować operację zmiany płci 😂
Czy tak trudno spojrzeć w profil swojego interlokutora  🤔

PS
Sprawdziłem monitor. Czysty jak pupa noworodka po kąpieli 🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2009 08:32
[quote author=Karla🙂 link=topic=2097.msg168291#msg168291 date=1233962053]
jak sie policzy ilu jezdzcow wkkw w stosunku do ilosci skoczkow jezdzi na panstwowych koniach to ZAWSZE wychodzi ze jednak dostep do koni za free maja jednak Ci pierwsi- i to nie tylko "miszczowie" ale i mizerni jezdzcy- asior wiesz o kim pisze😉 [/quote] i tu Karla się z Tobą nie zgodzę...pamiętasz wątek z Volty o dziewczynkach ze Starogardu?nawet LLki jeździ się na państwowych koniach hurtem - jeżeli są to skoki...skoki na państwowych koniach jeździ zdecydowanie wiecej rajtrów (lepszych,gorszych i mizernych) niż WKKW,choćby dlatego,że więcej ludzi jeździ skoki niż wkkw...ranking krajowy w WKKW wygląda ilościowo jak lista startowa LL czy L na regionalnych zawodach w skokach. Statystyka Karlo jest bezlitosna.
z państwowych ośrodków WKKW został BB,Walewice,Białka i 1 czy 2 konie udostępnione "prywatnym"zawodnikom...ile jest tych koni?20?

Magellan - bardzo rzeczowa odpowiedź...na prawdę godna redaktora.
Ktoś- ja nie mówię o koniach w stadzie i "firmowych" jeźdźcach klasy LL czy  klubowiczach w stadninach państwowych, ktore na koniach profesorach sie ucza (sama tak zaczynalam na slynnym Viaczyku)  i stadach tylko o wolnej dzierzawie. I nie mowie tu o jezdzcach  tego typu, o ktorych Ty piszesz ktosinko- bo  jesli o te niskie loty to masz racje- ale chodzi mi o analogi Zagora,Kubiaka itp. czyli czolowych  lub troszke mniej, ale jednak takich co proboja na poziomie ogolnopolskim startowac- i tak jak piszesz tu statystyki sa bezlitosne.Mam nadzieje, ze teraz jasniej sie wyrazilam. I nie tylko te placowki, ktore wspomnialas daja konie w dzierzawe- Autorytet byl wlasnosci Ksiaza, Paryz chyba z Sierakowa - te stada tez daja w dzierzawe koniska🙂

a co do wypowiedzi Magellana- racja, ale odp. adekwatna do poziomu i tonu wypowiedzi poprzedniej
asior   -nothing but eventing-
07 lutego 2009 15:53
Karla - ze niby Magellan dostosowal poziom swojej odp, do mojego posta? 🤔
Ty zazartowalas z pluciem -On zazartowal z kapiela niemowlecej pupki  😉
asior   -nothing but eventing-
07 lutego 2009 17:54
Nie wydaje mi sie, zeby poziom tych wypowiedzi byl taki sam, ale spoko.

Poza tym, byl(a) juz jeden(jedna) "Magellan" na volcie i to mnie zmylilo.
[quote author=Ktoś link=topic=2097.msg168372#msg168372 date=1233995560]
Magellan - bardzo rzeczowa odpowiedź...na prawdę godna redaktora.
[/quote]

Ktoś – jaką rzeczową odpowiedź proponujesz na pierwsze zdanie postu Asior?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w tej kwestii.
Na kolejne zdania z wypowiedzi Asior rzeczowe odpowiedzi są w mojej wcześniejszej wymianie z Grzegorzem, która dostępna jest dla każdego.
Może więc rozwiniesz swoją myśl nieco bardziej?

Asior, zarówno na volcie jak i tutaj Megellan to ciągle ten sam Magellan, który w swoim profilu nie ukrywa swojej płci. Co więc Cię zmyliło?

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2009 15:58


Ktoś – jaką rzeczową odpowiedź proponujesz na pierwsze zdanie postu Asior?

dorosły i rozsądny człowiek odpowiedziałby, że nie jest zdenerwowany, jak zasugerowała Asior i w związku z tym nie ma powodu zapluć monitor. co do "płciowości", to takie zacietrzewienie z powodu błędu w rozpoznaniu, sugeruje że albo masz z tym problem, albo dokonujesz ataku ad personam, w celu skierowania wątku na inne, mało istotne tory.
ps ciekawe czy kwestie, ostatnio gorąco komentowane w wątku sopockim, znajdą równie duże zainteresowanie SK, jak troska o dalszą karierę Jacka-warto zabierać czas takimi "drobiazgami" Szanownej Redakcji, czy jest Ona zainteresowana tylko personalnymi sprawami?
Ktoś warto! pisz do redakcji, podaj szczegóły- interwencyjne tematy nie są im przecież obce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się