Oficerki

Klami - tak to MH , model interceptor..... są w fajnej cenie w Horse-House.... i mają długa cholewkę (49 cm) więc zamówiłam .... ale szukam opinii bo w necie tylko superlatywy producenta 😉
Hej, zastanawiam się z jakiej firmy zamówić oficerki. Dodam, że byłyby to moje pierwsze więc jestem totalnie zielona w firmach i tym, na co zwracać uwagę. Nawet nie do końca wiem jak zmierzyć wysokość łydki... 😵 Czy znalazłaby się jakaś życzliwa duszyczka, która podpowiedziałaby mi coś odnośnie firmy itd? :kwiatek:
ekuss   Töltem przez życie
26 kwietnia 2014 14:22
Mial ktos moze takie oficerki? Calkiem fajnie wygladaja.

http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/obuwie/oficerki/oficerki-skorzane-hkm-verona-standart.html
warta2009, zależy ile chcesz na te oficerki przeznaczyć.
Klami, znajoma miala oficerki robione za 600zl, tez bym chciala cos w tych granicach, bo fundusze niestety mocno ograniczone...
W tych granicach to pozostaje tylko cos jak HKM, USG itp., ale czy coś z nich można polecić to pojęcia nie mam.
Klami, znajoma miala oficerki robione za 600zl, tez bym chciala cos w tych granicach, bo fundusze niestety mocno ograniczone...

To może Tattini? Ja nie słyszałam złych opinii, sama się zastanawiam nad nimi, ale na razie mam ważniejsze wydatki.
Tu masz linki: Bracco i Breton
Klami, agnesix, dzięki wielkie za pomoc :kwiatek:
Gdzie znajdę sklep który dobrze pomierzy mi nogę do petrie? Śląsk najchętniej, Kraków, ale jak będzie potrzeba to pojadę i do Wawy
JSBach, mnie dobrze pomierzyli w Karinie w Wawie, innych miejsc nie znam, bo mi do Wawy najbliżej było.
JSBach, słyszałam pozytywne opinie o Horse-Trade w Krakowie. Tylko trzeba się wcześniej umówić na mierzenie, bo nie każdy tam się tym zajmuje.
warta2009 -ja moge polecic oficerki Elt - eleganckie, wygodne, z zamkiem, skora dobrej jakosci, ladnie wykonane-ale to ponad 800 PLN...

http://www.gnl.pl/oficerki-elt-paris-grand-prix.html
http://www.gnl.pl/oficerki-elt-paris-hunting.html

Ja mam model Grand Prix (od dwoch lat) i jestem bardzo zadowolona.
Warta2009, ja też mam elt paris tylko model hunting. Jestem z nich mega zadowolona. Jeżdżę w nich prawie 2 lata dzień w dzień, wyglądają jak nowe 😀
Wielkie dzięki, chyba tam właśnie się wybiorę 😉
Dzięki Dziewczyny, ale ja kurczę chyba potrzebuję oficerek na zamówienie, bo żadne rozmiarowo nie pasują... 😵
Moje nowe Petrie  💘
Piękne !
Miał ktos doczynienia z oficerkami B Vertigo ?? Warto, czy nie warto ?
Takie cos mi własnie w oko wpadło: [[a]]http://www.horze.com/boots/b-vertigo-jessie-croco-%26-glossy-boots/39044.html[[a]]


edit.... drugie pytanko. Gdzieś od kogoś słyszałam, że można sobie zamówić oficerki Hippicy w modelu zmodyfikowanym wedle swojej inwencji. Prawda to ?
Jaka firma, oprócz Hippiki, robi oficerki na miarę?
Karmelita, Petrie, De Niro, Cavallo chyba też.
Spotkał się ktoś ze skracaniem oficerek? Stopa ok, łydka ok tylko pare cm za długie ,a sa absolutnie piękne i upolowałam je bardzo okazyjnie 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2014 07:08
drabcio, zalezy ile to te "pare centymetrow". Ja bym na poczatek sprobowala inaczej - kup sobie wkladki pod piety (takie kliny) i zobacz jak wtedy bedzie sie ukladac noga. Moze to wystarczy i nie trzeba bedzie skracac?
Ja, jak kupilam swoje oficerki, mialam je tak wysokie, ze bylam natawiona na skrocenie o jakis centymetr, jak juz siada w kostce. Cale szczescie,ze tego nie zrobilam! Teraz leza dobrze, a na poczatku nie szlo chodzic, bo probowaly podnosic mi rzepke 😉
wszędzie są absolutnie okej ale za długie jakieś.. 4/5 cm 🙁
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2014 12:52
Uuuu... to dużo. Ja bym jednak mimo wszystko spróbowała z tym klinem. Jak je skrócisz o taką długość, to może wyjść lipnie - jak wypada Ci to wybrzuszenie na łydce? Możesz zrobić zdjęcie jak wyglądają na nodze?
Parę zdjęć w porównaniu ze starymi , wybrzuszenie wypada w.. dobrym miejscu 😀 chyba wybiorę się na jakieś wydłużanie nóg czy co 😉
drabcio, oficerki z zamkiem skróci dobry szewc/kaletnik.
Mam taką nadzieję więc pytam czy ktoś już przeprowadzał taką operację osobiście 🙂
Przeprowadzałam, ale w tanich. I... gdyby był trzeźwy 😉 - zrobiłby lepiej, ale ujdzie.
Czy ktos z Was wymieniał suwak w gumowych oficerkach ? Pytałam jednego szewca i niestety odmówił, może do krawca powinnam z tym się zwrócić ?
jagoda1966, rzecz w tym, że po wypruciu suwaka tworzywo może być poprzerywane - i nie będzie jak wszyć nowego. Nie bardzo też jest jak wszyć maszynowo - bo nowe dziurki bardzo osłabią, a ręcznie - nieopłacalna, żmudna robota. Krawiec odpada na pewno, bo trzeba mieć maszynę "sięgającą w piętę".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się