Oficerki

Dzięki wielkie. Bo szukam. Szukam.i ciężko a wysokość ja max musze mieć 41 i obwód 32
Przy takich wymiarach nogi powinnaś na luzie zmieścić się też w juniorskie Cavallo 😉
Ok dzieki🙂
Mam pytanie do posiadaczy oficerek Petrie.
Co oznaczają te numery?
7.5 49 36 9
pierwszy numer to rozmiar buta... a reszta?
KLIK
 Znowu zdjęcie-gigant
Cobrinha, - 49/36 to wysokość/szerokość, a 9 to po prostu... kategoria? Coś w stylu wąskie/normalne/szerokie, tak mi się wydaje
Dziewczyny jestem w rozpaczy!! Wyśnione cudowne Parlanti Miami... Strasznie mnie cisną... Dopinam spoko... Ale jest efekt lateksowych butów z sex shopu... Narazie siedzę w nich w pracy... I sie martwię... Czy one sie rozciągną o te milimetry?? Bo się boje, ze dostane martwicy...  🤔wirek:
Poszukuję wygodnych i dobrze wykonanych oficerek/kompletu sztyblety+sztylpy do 400zł, może ciut więcej. Ktoś zna coś ciekawego? :>
Windziakowa polecam komplet sztyblety+sztylpy Pascuello. Mam dwa komplety i parę sztybletów ocieplanych, bardzo mi odpowiadają. Kupowałam na allegro. Pytałam też o możliwość wykonania w kolorze innym niż dostępne (czarne, brązowe) i okazało się, że można.
Windziakowa, - komplet sztyblety+czapsy od p. Łągiewki z Cwału. Poza brązową wersją sztylpów mam już wszystkie kombinacje od nich i wielbię - ocieplane i zwykłe, czarne licowe i brązowe zamszaki. Jakość rewelka, wygodne, mają wersje kobiecą sztybletów, która jest węższa i zgrabniejsza. Szycie sztylpów na miarę w cenie. W części chodzę na codzień, nie mam problemów pomykać w nich cały dzień 🙂 Wytrzymują pare ładnych lat codziennego męczenia.

Dobrych oficerek do 400zł raczej nie znajdziesz 🙁
Ma ktoś oficerki Tredstep może?? Jak się spisują?
kozdanda ja mam - model Raphael - bardzo jestem zadowolona - pierwszy raz w życiu mam oficerki dopasowane w kostce, a jednocześnie nic nie obciera i nie ciśnie, i to od samego początku  🙂

Pisałam o nich ja, i czeggra1, i jeszcze parę innych wpisów w wątku było....
kozdanda, ja też mam Tredstepy Raphael i moje, tak jak Dziewierz,  również są super wygodne, świetnie leżą, nie było potrzeby rozjeżdżania. Super jakość za dobrą cenę.
A to Tredstepowe nowości, model Medici Field i Dress:





Zachorowałam na te brązowe 😁
czeggra1, - mrau. Piękne są te pierwsze 💘
czeggra1 właśnie jakoś użyłam wyszukiwarki i mi nie wyskoczyło nic po za sztybletami.
A czy wiesz może, czy model Dress to ujeżdżeniowy czy wszechstronny? Wygląda na wszechstronny ale wole się upewnić. W niedziele jadę na mierzenie w takim razie
Moje Tredstepy Raphael są akurat w wersji dress i są one raczej wszechstronne. Mają wysoki łuk, nie są sznurowane, ale zamek mają z tyłu i nie mają sztywnika.  Takie akurat mi pasują do pingwinienia i jeżdżę w nich po płaskim. Nie przepadam za typowo ujeżdżeniowymi z listwą.
Super, znalazłam super promo, jak w niedziele obejrzę to udostępnię linka żeby mi nikt nie ukradł wcześniej 😀
A gdzieś w PL mozna kupić oficerki tej firmy ?
dominoxs, np w GNL jest model Donatello. W brytyjskim Hope Valley jest dostępny spory asortyment Tredstepa. Sklep ten ma dostępną przesyłkę do PL i często są tam też bardzo dobre ceny. Np teraz oficerki Da Vinci (miałam, były bardzo wygodne, zgrabnie wyglądały na nodze i były trudne do zjechania - nie udało mi się 😉) są w cenie £149, Raphael £133.99, a Donatello Dress £99.99.
Dziękuję Ci bardzo  Czeggra - w tym sklepie z UK widzę akurat takie,  jak bym ewentualnie chciała - Donatello Dress, w super cenie ; tylko kurczę , w moim rozmiarze 38 cm  jest dostępna  wersja slim,  33 cm w łydce . Mam dokładnie 33 cm bez zadnego zapasu i jakiś 1 cm mi brakuje do większej  pewności , że but będzie pasować 🙁
dominoxs, ale tam jest guma z tyłu, prawda?
No jest , Halo, też właśnie dumam ... bo przecież jeszcze bryczesy... i skarpecisko zimą  🤔wirek:
Bo cena zachęcająca 🙂
Ile zajmuje rozjeżdżenie ujeżdzeniowych DeNiro? Mam skokowy model i nie musiałam rozjeżdżać ich wcale, od razu idealnie pasowały, ale przypuszczam że dresażowe to inna bajka  😉

Przy okazji wstawiam moje Caprice, kolor brandy  🙂
A więc wróciłam z przymiaret Tredstep'ów... i wielkie rozczarowanie, po 1 nie mają gumy z tyłu, żadne z modeli. Są tragicznie sztywne w cholewce i są po prostu.. brzydkie. HKM przy nich wyglądały jak mercedes vs tico.
Ariaty również mierzyłam.. nie wiem nad czym tak się zachwycają ale niestety bez szału.
Dały mi do mierzenia również jeszcze jeden model oficerek, nie pamiętam firmy ale ktoś bardzo mądrze je zaprojektował - zamek po wewnętrznej stronie jak w zwykłych kozakach  🤔wirek:
kozdanda, ale po wewnętrznej dużo oficerek ma zamek - głównie modele ujeżdżeniowe. Bo z tyłu mają sztywnik.
jaskierkowa ja swoje parlanti chyba z 2 miesiące rozchadzałam 🙁 strasznie niewygodne i ciasne na początku. W skarpetkach nie mogłam dopiąć 😀 Polecam je codziennie smarować smarem do siodła, skóra ładnie robi się miękka i są wygodniejsze 🙂
Kozdanda - no a co w tym dziwnego? Tak jak mowi epk, duzo modeli z wysokiej polki ma zamki od wewmatrz, ujezdzeniowe wlasnie szczegolnie.
Czy to oznacza, że w takich zwykłych kozakach mogę wsiąść na konia? 👀
Wydawało mi się zawsze, że taki zamek wewnątrz obetrze końskie boki.
Też mi się tak wydawało, że to mało wygodne dla konia a i zwłaszcza dla mnie skoro nawet bryczesy nie mają szwów wewnętrznych a tutaj taki zamek... no ale człowiek codziennie się uczy czegoś nowego 🙂 Aleeeee... takich bym nie kupiła, właściwie żadnych nie kupiłam, a tak chciałam sobię humor poprawić czymś nowym 🙁
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2016 20:09
Tylko ten zamek nie jest tak całkiem wewnątrz-wewnątrz 😉 On jest od strony wewnętrznej buta, ale jakby z przodu przy podbiciu, z tego co wiem - wtedy nie przeszkadza w ogóle w jeździe i jak się daje łydkę, to go nie czuć.
Aaa no to ja mierzyłam takie z wewnątrz-wewnątrz dlatego takie zdziwienie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się