Oficerki

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 września 2011 09:30
nie mam pojęcia:

są lakierowane na noskach i na mankietach 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2011 09:36
wychodzi, że to model Augusto. który też mnie się podoba 🙂 ale one chyba nie mają podpórki na ostrogi? nie zsuwają ci się one z butów w czasie jazdy?
bo chyba jestem gotowa odkładać na takie buty. jeszcze mają taki wybór kolorów skór  😜 a ja kocham brązy.
po raz kolejny piszę że są piękne 😜 wręcz obłędne
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 września 2011 11:04
wychodzi, że to model Augusto. który też mnie się podoba 🙂 ale one chyba nie mają podpórki na ostrogi? nie zsuwają ci się one z butów w czasie jazdy?
bo chyba jestem gotowa odkładać na takie buty. jeszcze mają taki wybór kolorów skór  😜 a ja kocham brązy.

mają własnie podpórkę na ostrogi - na kartonie są jakieś dziwne oznaczenia,możliwe,że to jest model,którego już nie ma,bo jest coś w stylu "TOE Quadra" ,kolor shiny blue,a potem coś o podeszwie,że vibram i takie tam... tu na zdjęicu nie mój model,ale widac podpórki dość dobrze:
te jakieś "kosmiczne" nie ładne 🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 września 2011 11:07
oj mają swój urok,na nodze mogłyby wyglądac dużo lepiej...

niestety z pracy nie wejdę na photobucketa,a tam mam chyba "normalne" zdjęcia moich oficerek....
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
29 września 2011 11:19
możecie polecić mi kogoś kto wymieni ładnie (!) i porządnie zamki w oficerkach? w warszawie i okolicy
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 września 2011 11:21
Perlica, te linkowane przez Ciebie nie mają lakierowanych nosków i podpórek na ostrogi...

Mons, - cofnij się stronę wcześniej...
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
29 września 2011 11:31
co ślepemu po oczach  🙄 przeglądałam poprzednią stronę i nie zauważyłam..  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 września 2011 17:31
moje wracaja na reklamacje. lewy jest super kocham go  😍


a prawy... no coz da sie jezdzic ale jak sie nie dopnie zamka tak z 5cm  🙄 jak zapne ( chociaz ciezko idzie) to mi noga dretwieje 🙄 🙄 🙄
dziewczyny, ile moze kosztowac przesylka oficerek z niemiec do polski?🙂 15, 20 Euro?
faith Ja za przesyłkę z Austrii płaciłam dokładnie 15.50 euro.
tak przypuszczalam w tych granicach, bardzo dziekuje  :kwiatek:
pytanie do znawców Petrie  :kwiatek:
co to za model i kolor?
Został opisany jako burgund ale niestety nie jestem pewna na 100% czy to nazwa katalogowa.
Jak można go zamówić? W sklepach widzę dostępne trzy opcje kolorystyczne butków: czekolada/camel(jasny brąz?)/czarny  🙁
p.s zdjęcie dobrze oddaje kolor butków


p.s może ktoś znalazł jakieś namiary na tańsze Petrie (może być nie w PL? ) ja znalazłam taką opcję, ale w Holadnii (mega droga przesyłka-szukam tańszej opcji)
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2011 09:17
Precelek jak się zdecydujesz na te z Holandii to mogę spróbować pomóc Ci z dostawą do PL. Mam tam koleżankę, która często jest w Wawie.
Ten kolor to cogmac
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2011 09:24
też mi się wydaje, że to cognac 🤣
czy ktos moglby mnie oswiecic...
jako iz moje sztyblety+sztylpy dogorywaja ze starosci, stwierdzilam, ze zasluzylam sobie na oficerki.
niestety, za bogata to ja nie jestem, ale tak sobie patrze ze teraz sklepy bezproblemowo rozkladaja taki zakup na raty🙂 na co moge sobie pozwolic🙂
mam na oku cavallo junior jump.
niby jezdze z lekka ujezdzeniowo, ale zdarza mi sie podkakiwac, nie chcialabym wiec typowo ujezdzeniowych oficerek, tzn chcialabym, ale 2,5 tys to nie mam na zbyciu😉 czym wlasciwie roznia sie w uzytkowaniu modele skokowe od ujezdzeniowych?
no i pytanie glowne: jak zmierzyc wysokosc oficerek, w tym wypadku rzeczonych cavallo? w linii prostej od obcasa do gory? bez obcasa? po zamku?🙂 do wyniku dodac 1/2cm na opadniecie?🙂
faith, cavallo mają inny sposób mierzenia wysokości - od pięty do kości kolanowej, po skosie. Zadzwoń do Lamri, oni Ci wytłumaczą. Albo poszukaj na ich stronie - przy któryś skokowych oficerkach jest schemat.
:kwiatek:  bardzo dzikuje, juz znalazlam🙂😉))
ash  :kwiatek: będę pamiętać!

KarolaHeliowa dzięki !
jeszcze tylko muszę znaleźć miejsce w którym złapię je w ludzkiej cenie ;P
jakie firmy szyja oficerki na miare i spokojnie moge zamowic i kupic je w polsce? moga byc polskie firmy. buty maja byc porzadne, ale nie musza byc ekskluzywne. podpowiecie cos?
hippika jest na miare, kupisz we Wroclawskim oxerze. ja zamowilam sobie wiosna i jestem zadowolona mocno ale to moje pierwsze i nie mam porownania



katija, jeśli nie zależy Ci na modelu jakimś konkretnym to zobacz skokowe Petrie - w tundrze się dogadasz z ceną - a widziałam je, nawet te tanie modele są całkiem przyjemne.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
05 października 2011 19:34
Mam pytanie, jak oczyszczacie oficerki przed pastowaniem? Ja swoje zlewam wodą (czasami większe błoto oczyszczę szczoteczką), ale strona oficerek która przylega do siodła, jakby tą wodę wchłania. 🙁 Ktoś wie jak temu wchłanianiu wody zapobiec?
Abeba, dzieki, ale hippica ma tylko skokowe modele z zamkiem.
epk, ja potrzebuje na fakture 😉
dla wszystkich zainteresowanych- znalazlam dwa namiary na panow szewcow robiacych oficerki dla wojska. u obydwu cena to 1330zl z tym, ze u jednego z prawidlami a u drugiego bez. moge dac namiary jakby ktos chcial.
i jeden z panow zwrocil uwage na ciekawa rzecz- oficerek nie powinno sie podkuwac podkowkami, a zabkami. podkowka moze pokaleczyc konia.
katija, a nie ma problemu, ale ponegcjować zawsze można
proszę o radę  :kwiatek:

które ujeżdżeniowe oficerki kupić:

-petrie anky + dodatkowy suwak

czy
-petrie olympic (suwak jest już w standardzie)


czym one właściwie się różnią?
Patrząc po zdjęciu odnoszę wrażenie że petrie anky są ciut sztywniejsze?
Wybierając spośród tych dwóch- który model wybrać?  :kwiatek:  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się