Oficerki

Precelek, Anky mają bambusowy sztywnik z tyłu - to usztywnia mocniej niż jakieś inne wstawki skórzane itp.
I Anky są z duuuuuuuuuuużo lepszej skóry. Generalnie nie ma porównania w jakości skóry - szczególnie dół buta bardzo się różni. Jeśli możesz dorobić zamek w Anky to się nawet nie zastanawiaj!
epk dziękuję bardzo!!!!
to bardzo pomocne info!!!
tak właśnie wydawało mi się że olympici są "papierowe", dużo mniej sztywne i z gorszej skóry
wiesz może czy rozmiarówka jest standardowa czy też wypadają mniejsze/węższe niż cavallo i konigi?  👀


nie rzucił sie komuś w oczy katalog kolorów oficerek Petrie>? 👀
Precelek, hmm, ja i z Petrie i z Cavallo mam 5 - czyli długość stopy wydaje się podobna. Choć mam wrażenie, że Cavallo mają trochę dłuższe czubki co powoduje, że w przypadku bardzo wąskiej stopy która ma tendencje do tego, żeby wpadać do samego końca buta to Cavallo warto brać pół rozmiaru mniejsze. Ale to tylko jak masz bardzo wąską stopę.
epk a jak to wygląda z szerokością łydki?  :kwiatek:  :kwiatek:
Precelek, tzn? Szerokość łydki to szerkość łydki 🙂. Zawsze taka sama. Może tylko wypadać ta szerokość łydki w innym miejscu - ale to zależy też od wysokości 😉
hmm niektore oficery 38 ktore mierzylam byly za ciasne w łydkach, inne wchodziły idealnie 🙁 pewnie to kwestia wyprofilowania buta (weltmeistery są np. tak dziwacznie wyprofilowane, że ciężko wchodzą 😉 )
dzięki!
Precelek, dokładnie - to zależy w którym miejscu buta wypada Ci najszersze miejsce na łydkę. Może się z twoją nogą nie zgodzić 😉.
z pewnością odradzam zakupu ofierek  Cavallo Junior Jump . . .    mam je hmmm od marca a już poszły oba zamki ;/
a normalnie są użytkowane, nie zapinałam ich nigdy na siłę.
oddaj do naprawy gwarancyjnej  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
07 października 2011 12:18
Dziś przyszły moje oficerki Cavallo Allround.
Są bardzo ładne, takie jak chciałam. Trochę są za luźne w kostce....ale może tak być powinno...nie wiem! To moje pierwsze oficerki.
ash to wstaw foty 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
07 października 2011 12:55
wieczorem zrobię fotki real już z bryczesami. Teraz na szybko przymierzyłam je w pracy 😡
Orientuje się ktoś, gdzie w Trójmieście wymienią mi ładnie zamki w oficerkach ? Bo umre chyba zaraz z nimi ;/
a jak z funkcjonalnością tych oficerek? Miał ktoś, ma?
http://www.gnl.pl/oficerki-syntetyczne-pfiff-p-6682.html
KarolHeliowa, ash dokonałam już identyfikacji butków z poprzedniej strony za pomocą sklepu sprzedającego buty petrie
kolor na 100% nazywa się bordo  😉
i nie ma nic wspólnego z konikakowymi butkami (koniaki są bardziej pomarańczowe) te to prawdziwy burgund
ale dzięki za pomoc  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
13 października 2011 07:37
no proszę 😲

:kwiatek:
foto jest komórkowe więc kolor może być ciut przekłamany

chodzi o butki w środku tu dobrze widać różnicę kolorów:
[[a]]http://petrie.nl/fotoalbum/libraries/thumb.display.php?max=757&q=80&img=galleries/Dressage/7%20Elegance%206022.jpg[[a]]
ash   Sukces jest koloru blond....
13 października 2011 07:51
FAKTYCZNIE!!! ale różnica!  🤔
KarolHeliowa, ash dokonałam już identyfikacji butków z poprzedniej strony za pomocą sklepu sprzedającego buty petrie
kolor na 100% nazywa się bordo  😉
i nie ma nic wspólnego z konikakowymi butkami (koniaki są bardziej pomarańczowe) te to prawdziwy burgund
ale dzięki za pomoc  :kwiatek:

Precelek ja miałam te Petrie środkowe, były typowo bordowe, zdjecie ponizej.


Tam ta raram, upolowane i wywalczone Koenigsy favorit, moje pierwsze oficerki 😀
Chyba jestem farciara, bo nie bardzo wskazywalo na to, ze beda pasowac  😜
A mi się dziś śniło, że Cavallo, na które czekam przyszły za szerokie, i mogę włożyć 2 a nawet 3 łydki, a pan mi na moją reklamację mówi, że teraz taka moda jest i tak robią wszystkie...
faith
ile dałas i gdzie kupiłas?  😉
199zl  😎 allegro, z drugiej reki, ale sa cudne  😁  ale w sumie od uzytkowniczki z revolty, Tanrim  :kwiatek:
fajnie  😀 mi sie nigdy nie udaje ustrzelic oficerek na allegro , zawsze nie moj rozmiar  🙄

laski !

oficerki hippica , jakie im wymiary dokladnie podac ? powiekszyc troche niz moj obwód ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 października 2011 20:27
A mi się dziś śniło, że Cavallo, na które czekam przyszły za szerokie, i mogę włożyć 2 a nawet 3 łydki, a pan mi na moją reklamację mówi, że teraz taka moda jest i tak robią wszystkie...

ja jezdze w niedopietym na prawej nodze. robione na miare😉 tez cavallo
Do mnie dotarły po spontanicznym zakupie http://www.okser.pl/hkm-oficerki-skorzane-wysokie-p-4130.html i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Pierwszego dnia trochę uwierały, ale następnym razem już było ekstra 🙂
epk- ja miałam koszmar, że moje oficerki siadły jakies 10cm  😵 mierzyłam tak jak napisane na calevo i są na styk bo okazało się ze wysokość którą ja podaje to wysokość z obcasem  🙄 tyle kasy dałam za oficerki i okazuje sie, ze nie są takie jak być powinny, a że były robione na miarę, to calevo nie przyjmuje zwrotu...
LOVELY, a jakiej marki? Ja to wiem, że Petrie są mierzone z obcasem, pomimo, że wszyscy się tego zapierają. Pisałam o tym już kilkukrotnie.
koenigsy
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 października 2011 14:34
czym smarujecie swoje oficerki, zeby wspomoc ich rozchodzenie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się