Oficerki

Perlica- mi oficerki (koenigs komet) opadały około dwóch tygodni.Podpiętki baaardzo się przydają  😉, i profilaktycznie na dzień dobry plasterki na ścięgna w zgięciu pod kolanami  😀.
Ja swoje rozjeżdżałam tak - http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,211.msg1141989.html#msg1141989
Powodzenia  :kwiatek:
Figaro bardzo ci dziękuję-mam nadzieję będą jutro 😉
A w sobotę mam zawody - zależnie jak będzie to albo w nich pojadę albo nie ...
Pod piętki już kupiłam 😉
Załóż i pochodz najpierw po domu. Ja na początku dwa ,trzy dni w ogóle nie mogłam wejść po schodach, ani usiąść na krześle  😁,jakby co wydłuż puśliska o jedną-dwie dziurki.
hanoverka ja bym brała 1cm-2 max, w 3cm ryzykujesz że nie będziesz mogła ich używać  😁

Wezmę 2 cm, to jest model skokowy, ma bardzo miękką skórę więc myślę, że będzie ok. Boję się, że mi siądą i będą za krótkie, a wtedy szlag mnie jasny trafi!
hanowerka - 2cm. Jak weżmiesz więcej to mogą brzydko nienaturalnie siąść i się  brzydko pomarszczyć, pofałdować.
Figaro nie umiem na tyle jeździć żeby wydłużać puśliska 😁 bo leszcz ze mnie  😉
Ale zobaczymy-liczę  że jak dojdą jutro to cały czwartek i piątek będę w nich zasuwać, może na sobotę się uda...
Zdam relację.
Dobra zatem biorę 2 cm, dzięki dziewczyny :kwiatek: już się nie mogę doczekać! 😜
Ja mam cavallo i petrie anky. Cavallo na codzień a anky na zawody. sprawdzają się super.
Perlica zaloz z podpietkami raz lub dwa na trening, zebys sie przyzwyczaila i odzyskala czucie w lydkach, to i zawodych w nich pojechac mozesz. 🙂 Ja raz pojechalam zawody w calkiem nowych oficerkach i umarlam  😁
to tez jest kryptoreklama.
Oficerki są piękne 😉
Wczoraj założyłam i mało nie umarłam-nie dałam rady jeździć, ale nawet nie z powodu tego że piją pod kolanem 😍 tylko lewy jest rozciągnięty  a prawy miażdży mi śródstopie 🤣 w podbiciu.
Masakra 😉
Oznacza to że lewy był mierzony a prawy nie. Wnioskuję że prawy dogoni lewy ale pytanie czy do tego czasu mi nie amputują nogi  ❓ 🤣
Anka zawody w sobotę więc nie zdążę ich "opaść" ani rozciągnąć, ale są super.
Na zawody czapsy założę oficerkowe a butki oddam do szewca żeby rozbił trochę.
Chyba że ma ktoś pomysł co można zrobić po domowemu?nie mam doświadczenia bo nigdy nie miałam oficerek...

Agaleon piękne! Co to za firma i jaka cena?
perlica, witam w klubie szczesliwych posiadaczy favoritow😉 kocham je miloscia wielka😀
Ja na razie ich nie kocham na pewno 😁
no, bo ja trafilam z glupia frant z drugiej reki, z lekka rozchodzone, ale tak, jakbym wlasciwie sama w nich jezdzila  😁
ale, pocierpisz i pokochasz, zobaczysz😉
szczęściara 😉
Perlica
to jest pierwsze ostrzezenie. nastepne to bedzie moderowana na bardzo dlugo.
Zapraszam do składania zamówień :P
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum
brak cen, rozmiarówki itp 😕
Agaleon, zdecydowanie te po lewej. Bardziej kobiece 😉
W wersjo wiązanej ?
igdy nie miałam gładkich i nie wiem jak będą leżeć,a czy z wiązaniem nie zniszczy to ich uroku. . .
Ponia   Szefowa forever.
16 listopada 2011 09:25
Agaleon,  ja jestem za wiązanymi po prawej  😉
Ponia nie pomagasz mi xp
ash   Sukces jest koloru blond....
16 listopada 2011 09:36
gładkie ładniejsze 🏇
Ponia   Szefowa forever.
16 listopada 2011 11:46
Nie podoba mi się ta świecąca cholewka 😉 i generalnie wolę wiązane 😉
Te po prawej  😍 !!!
Perlica zaloz je w domu, pojezdzij rowerem, pojezdzij na koniu, to siada. Tylko wkladki i plastry sobie pozalatwiaj 😉
Anka nie da się jeździć bo prawa noga niedokrwiona 😂 i to na poważnie...
A zawody mam pierwsze moje i mojej młodej kobyłki 4 letniej więc nie będę wydziwiać już, bo nawet bym na nią z ziemi nie wsiadła na zawodach w tych oficerkach 😂
Ale się pytałam i u szewca rozbiją je bez problemu ponoć, więc  będą na kolejne zawody 😉
doszły moje konigsy, są cudowne  💘
tylko męczy mnie fakt, że jedną stopę mam z wyższym podbiciem niż drugą i ciężko mi zdjąć jednego buta bez niczyjej pomocy  😵
to się wyrobi  pokaż zdjęcia :P
haha, założyłam, żeby zrobić kilka fot i zeszły zdecydowanie szybciej  😀iabeł:
zdjęcia niestety komórkowe, więc paskudne jakościowo i kontrastowo  😵
zastanawiam się czy barć je jutro do stajni, bo zaczęłam jeździć w termooficerkach i myślę czy jest warto je  męczyć w tym sezonie  🤔, druga sprawa to ile powinnam w nich chodzić w domu, żeby zrobiły się bardziej 'ludzkie'  😁
up 😉
oficerki przeszły crash testy i jestem z nich bardzo zadowolona. mniej podoba mi się fakt, że nie mogę zgiąć nogi kiedy chodzę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się