Oficerki

pomozcie gdzie znajde tabele rozmiarow konigsow ? szukam szukam i nic...
Czy ma/miał ktoś brązowe oficerki Hippica Las Vegas?  👀
Google mi nic nie wypluło, a zależy mi, żeby zobaczyc jaki to jest brąz, bo nie chciałabym miec niemiłej niespodzianki...  😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
25 marca 2012 11:43
Nekanowa,
crazy wstawiała swoje brązy hippicowe (tylko nie pamietam jaki model)
i Koniczka chyba z brązem zaszalała.
Rzuć okiem do galerii a crazy wstawiała w tym wątku fotkę jakoś na jesieni chyba.


EDIT:
znalazłam, oczywiście nie na jesieni  😵
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,211.msg1289027.html#msg1289027
ms_konik, dzięki  :kwiatek:
Miał ktoś  może oficerki firmy Elt Paris model Hunting o takie: http://www.gnl.pl/oficerki-paris-hunting-p-2750.html

cena bardzo przystępna, plus kusi mnie ta wstawka elastyczna z tyłu łydki. Wydaje mi się dobrym rozwiązaniem np zimą, gdy się ubiera i grubsze bryczesy i grubsze skarpetki, wówczas obwód łydki w oficerku by się dopasował. Ja bynajmniej z moimi obecnymi tattini miałam w zimie mały problem bo przy kilku warstwach robiły się ciu przyciasne...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 marca 2012 20:17
Ja mam czekoladowe 🙂 Model Hanower.

kujka   new better life mode: on
25 marca 2012 21:32
Koniczka, ojej, one maja takie odbarwienia, czy tak wyszly na zdjeciu?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 marca 2012 21:37
Wiesz co to na tych zdjęciach tak wyszło. Masz tu parę na koniu, chyba nie wyglądają na odbarwione 😉 Ja tam je uwielbiam.

Cześć,

Zwracam się z prośbę do Was o pomoc w wyborze oficerek.
Wiem że było już kilka takich pytań, ale nie odpowiedziały one w pełni na mój problem z wyborem.

Mogę na nie przeznaczyć 1000 zł.

Z tego co się dowiedziałem z wcześniejszych postów, polecane są Hippiki, ale znalazłem również w tej cenie Tattini.
I teraz mam dylemat które wybrać ?
Albo miałybyście coś innego do polecenia w tej cenie ?

Z góry dziękuje za pomoc  😉
Hihi...Kuba z góry założył, że odpowiedzą mu kobiety ;-p
Ja Ci niestety nie pomogę, bo nigdy nie miałam i nie widziałam.
koniczka te zamki są z przodu? Piękny kolor.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 marca 2012 22:05
Tak zamki są z przodu bo to model "ujeżdżeniowy". Mi osobiście te zamki sprawdzają się lepiej, są wygodniejsze w noszeniu niż z zamkami z tyłu (potrafiły uwierać jak się źle zagiął but) i na razie wygląda, że są dużo mniej awaryjne  po tym  czasie w Hippicach z zamkami z tyłu już bym je wysyłała, albo już by widać było, że zamek się rozwala. A tu nic się nie dzieje (tfu tfu!).
zamek nie dotyka siodła?
a skąd zamawiałaś? 😀 bo kolor mega!!!!!!!!!!!!!!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 marca 2012 22:08
Nie. Nie wiem jak bym musiała nogę obkręcić, żeby dotykał 😉 Zresztą jest to sposób umieszczania zamka standardowy w oficerkach ujeżdżeniowych.

Zamawiałam bezpośrednio w Hippice.
Ja robię takie wygibasy..że chyba dałabym radę  😁
Ja tez mam brazowe hipiki, i kocham je miloscia wielka! sa super!
Dziewczyny gdzie zweze oficerki o jakis 1,5 cm w momencie gdy nie maja zamkow.. WYSYLKOWO ? 😉
Konigi

Kto zrobi to sensownie ? 

Poradzcie  🙇
allegro? 😀
halo na allegro zwez mi oficerki i wstawia zamki ?  😉  :emota2006092:
Nie, jeśli chcesz wstawić zamki, rzecz jest do zrobienia. Zrozumiałam, że bez zamków, a wtedy tylko sprzedaż-kupno.
zwężanie oficerek???? 🤔
to chyba niemożliwe... da się tylko przeciąć, usunąć kilka cm skóry wstawić zamek, no ale właśnie co wtedy z tym miejscem w którym skóra została wycięta. zamek będzie miał 4 cm szerokości?  😁
raz jeszcze bo chyba malo zrozumiale wyjasnilam 😉

Oficerki sa bez zamkow a ja chcialabym je zwezic o jakis 1cm PLUS wstawic zamek  😉

zamieszalam sie wczesniej

czy to wykonalne ? ktos kiedys pisal ze wstawial zamek ale czy da sie jeszcze zwezic o ten 1 cm w cholewie ?
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Buty/Oficerki/?price_from=&price_to=&od=price_ASC&x=1&y=8
czy ktos ma te oficerki i mógłby mi podać wymiary łydki??  :kwiatek:
Dramka - jestem za! Do ogłoszeń!
do ogłoszeń!! 😤 🚫
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 kwietnia 2012 14:48
moje robione na wymiar cavallo za gruba kase pojechaly do cavallo na reklamacje... z lewym wszystko jest ok pieknie ladnie, a prawy... zeby dopiac ostatanie 5 cm zamka musze sie nieeeeeeeezle nasilowac, a jak juz to zrobie to krew mi nie dopywa do nogi 🙄 🙄
Wątek jest obszerny,wiec zapytam pewnie nie jako pierwsza,otóż mam oficerki firmy hippica, w których rozwalił mi się zamek, dałam je do sklepu za pośrednictwem którego zakupiłam je,tam powiedziano mi,ze hippica takich szkód jak zamki nie naprawia,czy to prawda? Oficerki maja gwarancje do września, nie chce ich oddawac do jakiegos szewca,bo jednak co firma zrobi to pewniejsza sprawa.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 kwietnia 2012 07:36
Mi tam Hippica bez problemu zamki nowe wkładała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się