Oficerki

deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 10:37
mi za 100 zł wymienili zamki i podeszwy. buty wyglądały jak nowe tylko zrobiły się za małe 😉
mi za 100 zł wymienili zamki i podeszwy. buty wyglądały jak nowe tylko zrobiły się za małe 😉


Ja miałam z kolei taki problem,że po zimie łydka mi "przytyła" i ledwo dopinałam oficerka,teraz żałuję,że nie dodałam kilku cm w obwodzie łydki,lepiej miec z 2cm  😉
Ja miałam sztylpy i czapsy hippiki, i bez problemu wymienili mi zamki. Nic nie płaciłam i zrobili to szybciutko 🙂
A czy gwarancja obejmuje takie rzeczy jak zepsuty zamek,bo mi sprzedawczyni powiedziała,że nie,a gwarancję na oficerki jeszcze mam.
Jasne ze tak. Pani widocznie się nie chciało załatwiać...
deborah   koń by się uśmiał...
04 kwietnia 2012 07:40
A czy gwarancja obejmuje takie rzeczy jak zepsuty zamek,bo mi sprzedawczyni powiedziała,że nie,a gwarancję na oficerki jeszcze mam.


bezwzględnie tak! nie odpuszczaj i domagaj się swojego.
Są obecnie jakieś promocje na oficerki (dobre), ktoś coś słyszał?
Są obecnie jakieś promocje na oficerki (dobre), ktoś coś słyszał?


wolę już sama wysłać, widać jak zależy im na klientach
ja chciałam zapytać czy ktos może posiada oficerki z ekoskóry np te:
http://www.gnl.pl/oficerki-equi-theme-p-2415.html
lub
http://www.okser.pl/hkm-oficerki-ekoskory-manhatan-p-8473.html

jak się sprawują, czy się w ogóle sprawdzają?
z góry dziękiiii  :kwiatek:

słuchajcie właśnie przyszły do mnie Komety Konigsa , wszystko ładnie pięknie gdyby nie były za wysokie do tego stopnia że nie mogę w nich usiąść oraz swobodnie chodzić 😉
Oficery są nówki sztuki nie śmigane ,  na oko za wysokie są o jakieś 6 cm .

Ile nowe oficery "siądą" w dół ? Czy opłaca się wkładać jakąś centymetrowa wkładkę w buta ? Czy skracać je od góry u szewca / kaletnika ? Jak tak to z jaką rezerwą  ? Czy po prostu puścić w świat je przy takiej różnicy ?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 kwietnia 2012 11:00
Szuwar, ja w moich oficerkach tez nie moglam swobodnie usiąść czy chodzić, a schody były dla mnie przeszkodą nie do pokonania, ale ladnie siadły i teraz są idealne. Ale u mnie nie było to raczej 6 cm, najwyżej coś koło 4...
arivle  :kwiatek: długo tak chodziłaś zanim sie dostosowały ?


Będę chodzić jak na szczudłach chwilowo, zakombinuję z wkładką jakąś gumową podwyższającą do wewnątrz i zobaczymy  😉 Imo szkoda takich oficerek ciąć , ale chodzić na prostych nogach też nie zamierzam stale 🙂

edit lit
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 kwietnia 2012 12:02
Hm... Nie wiem dokładnie, bo poprostu przestałam rejestrować, jak przestały mi się wbijać. Ale jakiś tydzień miałam siniaki pod kolanami na pewno. Z tym, że starałam się jak najwięcej w nich chodzić + dwa konie do jazdy codziennie
miałam taki sam problem,mi dość szybko "siadły" a miałam je na nogach ok 6 godzin dziennie.
szuwar dawaj fotkę,chwal się 😀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
05 kwietnia 2012 14:06
szuwar,
no właśnie, koniecznie dokumentacja foto 🙂
szuwar zamontuj sobie w butach korki pod piete (sa nawet 2cm) i bedzie ci duzo wygodniej  😉
Misia oo bardzo dziękuję 🙂  Nie wiedziałam jak to nazwać , teraz zauważyłam że to też można znaleźć jako - podpiętki 🙂 Do tego skombinuje jeszcze grubą wkładkę jakąś .

Edy , ms_konik jutro zrobię jakieś zdjęcia komórkowe , bo aparatu brak w tej chwili 🙂

edit : "zdjęcia"







Na zdjęciach w butach mam już zamontowaną podpiętkę 2 cm i dodatkowo wkładkę ortopedyczną . O niebo lepiej , nadal czuję dyskomfort jak siedzę , ale siedzę! i mogę przynajmnej na siłę bo na siłę ale ugiąć nogę  🙂

edit 2 : zmiana serwera do zdjęć
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 kwietnia 2012 19:21
szuwar,
składam zażalenie- nie widać zdjęć 🙁 🙁 🙁

Ktoś użytkuje Favority z zameczkiem?
ms_konik już wrzuciłam na inna strone , mam nadzieje że teraz widać .
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 kwietnia 2012 19:55
szuwar,
no teraz to kultura 🙂
Bardzo gustowne!
szuwar mam ten sam model, moje ostatecznie siadły z 3-4cm po ok 2-2,5 miesiąca, użytkowane 4-5x w tygodniu na trening, na początku jest ciężko, ale z jazdy na jazdę są coraz wygodniejsze 😉
ms_konik, ja mam Favority z zamkiem  i muszę je uruchomić właśnie bo są nie siądnięte 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 kwietnia 2012 21:08
Perlica,
gdybyś dysponowała fotką nanożną to byłabym bardzo dźwięczna 🙂

Natknęłam się też na fotkę Anki, zupełnie fajnie sie prezentują 🙂
uu ciężko bo na razie nie mogę ich zapiąć bo kończą się w połowie kolana,ale natchnęłaś mnie i zaczynam jeździć od jutra w nich i chodzić żeby siadły 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 kwietnia 2012 21:15
Dobra, zgadzam się 😉
a jak się już dopną to będzie fotka 😀
Wtedy obowiązkowo-na koniu, obok konia, z koniem  😂
ms_konik, ja tez mam Favority z zamkiem🙂

juz wstawiam fotke.



i na koniu :

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
07 kwietnia 2012 10:08
faith,
dzięki za fotki 🙂
A możesz jeszcze napisać jaką miały pierwotną wysokość i ile Ci siadły?
tego nie wiem niestety, bo kupilam z 2giej reki juz siadniete🙂
ale polecam z calego serca bo sa mega wygodne🙂
mam pytanko , czy ktoś z was miał styczność z oficerkami Johnego Manna?  Nieznalazłam nigdzie nic o nich . byłabym wdzieczna :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się