Dyskusje ignorowanych

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 09:29
Nie wkurza ale doprowadza mnie do szalu ilosc ignorow!!! Bylo 37 spadlo do 30 a teraz mam 39 dlaczego?
Dlatego tylko ze wyrazam swoje zdanie w watku o prezydencie a paniusiom sie to nie podoba skandal...  🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:  :emot4: :emot4: 🤔zczeka:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 kwietnia 2010 09:39
adrianna32, szacunek można mieć ale nie dla głupków ... jak dla mnie wystarczy
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 09:43
Mowisz o sobie rozumiem?  😎
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 kwietnia 2010 09:45
adrianna32, zrozum to jak chcesz ...
adrianna32 - ja widzę 41 ignorów u Ciebie
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 12:23
Cierp1enie teraz to dolaczaja zeby sie popisac to standard, jak tylko wleci taki temat to jak pchly jedna za druga.........  🤔wirek:  😁
halo, w takim razie chodzi mi o dysgrafie.
adrianna32,  bo w watku o prezydenckim samolocie przeszlas sama siebie. i jak zawsze mialam do ciebie duzo cierpliwosci, tak tez mam ochote poczestowac cie ignorem.
A mnie irytuje cała ta szopka o ignory. Co to kogo obchodzi? Na serio tak się przejmujecie, że ktoś nie chce czytać tego, co piszecie? Ten, kto chce przeczyta i tyle.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 kwietnia 2010 13:00
Panna Adrianna pobiła rekord volty 😁
Tego bełkotu po prostu nie da się czytać. Uspokoić się najpierw, przeczytać ze zrozumieniem, sto razy pomyśleć zanim się napisze i dopiero potem,a przed wysłaniem jeszcze raz pomyśleć czy aby napisało się ok =_=
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 13:06
Dlaczego przegielam? Bo powiedzialam co mysle? Moje zdanie? Zauwazam ze tylko mi sie zwraca uwage, tak interesuja mnie ignory bo te dostalam akurat za watek o prezydencie....
Ja przynajmniej nie wyzywalam go od glupich, w ogole go nie wyzywalam i nie napisalam tam nic zlego, a to ze sadze ze to spisek to nie ja jedna, a za to ignory dostaje, trzeba miec nierowno pod kopula.  🤔wirek: Chyba mam do tego prawo, no ale ignor to teraz voltowa moda zalosne..........  :emot4:
kujka   new better life mode: on
15 kwietnia 2010 13:07
adrianna32, ale dlaczego Cie te ignory tak denerwuja? co w nich jest Twoim zdaniem zalosne?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 kwietnia 2010 13:08
adrianna32, Uspokój się. pisz bez emocji, bez wykrzykników i bez tego podniesionego tonu.To ludzie cię zaczną inaczej postrzegać.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2010 13:08
adrianna32 jak ci tak tu źle to może zmień forum?
Ja ignoruję adriannę32 za formę -bo treści najczęściej nie rozumiem.
I nie za ortografię czy dys... tylko za pisanie byle jak.
Pisanie byle jak od czasu do czasu-bo pokazuje,że prawidłowo jak najbardziej też umie.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 13:23
Denerwuje mnie to bo probowalam, dobrze. Chcialam od nowa zaczac, probowalam. Denerwuja mnie te ignory nie te wczesniejsze 30 bo zdaje sobie doskonale sprawe z tego co zrobilam. Ale te nastepne 11 Tylko za watek o prezydencie bo w zadnym innym nie wypowiedzialam sie tak aby ktos sie mogl oburzyc, w tym o prezydencie takze chyba nie, bo nie obrazilam nikogo, tak samo mam prawo myslec i sie wypowiadac. Nie neguje niczyich wypowiedzi, kazdy moze myslec i sie mylic. No ale za to ignory?

Dlaczego to mnie tak wkurza? Moze glupi przyklad ale jedna z zasad Moslowa (potrzeba przynaleznosci) Nikt nie lubi byc calkiem olewany...........
Mysle ze nie jestem idealna, chce byc na tym forum bo bywa fajne, ale czasami strach cokolwiek napisac......  🙇
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 kwietnia 2010 14:11
Szacunek to się powinno mieć do każdego 🙄 Jeżeli ktoś prezydenta nazwał głupkiem powinien spojrzeć na siebie i zastanowić się czym sam przypadkiem głupkiem nie jest...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 14:14
incognito no wlasnie ale na to nikt nie powiedzial, a do mnie to juz dym tylko o to ze ja napisalam co mysle (spisek) Moze sie myle nie jestem pewna, ale tak reagowac?  🙇
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 kwietnia 2010 14:15
Ja bym na Twoim miejscu po prostu zignorowała...
Denerwuje mnie to bo probowalam, dobrze. Chcialam od nowa zaczac, probowalam. Denerwuja mnie te ignory nie te wczesniejsze 30 bo zdaje sobie doskonale sprawe z tego co zrobilam. Ale te nastepne 11 Tylko za watek o prezydencie bo w zadnym innym nie wypowiedzialam sie tak aby ktos sie mogl oburzyc, w tym o prezydencie takze chyba nie, bo nie obrazilam nikogo, tak samo mam prawo myslec i sie wypowiadac. Nie neguje niczyich wypowiedzi, kazdy moze myslec i sie mylic. No ale za to ignory?

Dlaczego to mnie tak wkurza? Moze glupi przyklad ale jedna z zasad Moslowa (potrzeba przynaleznosci) Nikt nie lubi byc calkiem olewany...........
Mysle ze nie jestem idealna, chce byc na tym forum bo bywa fajne, ale czasami strach cokolwiek napisac......  🙇


Strach napisać?
To w takim razie nie pisz, albo naucz się przyjmować krytykę i zdaj sobie sprawę, że niektórzy wiedzą na prawdę więcej niż Ty.
Ja np bardzo bałam się reakcji re-voltowiczów, jak pytałam w wątku o dylematy przy kupnie konia.
Ale wiesz co? re-voltowicze są świetni, tylko okaż im szacunek i zrozumienie!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2010 15:26
wistra wyjęłaś mi to z ust ;] 😉
    Wydaje mi sie ze to wlasnie re-voltowicze czesto maja problem z okazaniem szacunku, a tym bardziej zrozumienia.
Co do Adrianny - wydaje mi sie ze lepiej jak ktos Cie ignoruje, a nie obrzuca blotem przy byle okazji, co tez czeste. Poza za tym mysle ze gdybys zaczela pisac nieco poprawniej i jasniej na pewno efekt sama by cie zaskoczyl  😉
Dajcie dziewczynie spokój 😉
A Ty adrianna wyluzuj. Nie każdy musi każdego lubić i tyle.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 15:45
kelpie 1 linijka to prawdziwa prawda.....
Dworcika probuje, ciezko to przychodzi...  🙄
wkurza mnie ta strona dyskusji, bo widze tylko prawie same 'pokaz wiadomosc' zamiast wiadomosci 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2010 15:52
Jeżeli 10 osób mówi mi że to ze mną jest coś nie tak.. to chyba o czymś świadczy prawda? Drażni  mnie brak samokrytyki, i założenie - jestem biedna nieszczęśliwa kluseczka na która wszyscy się uwzięli i już.... Udowodnij ze tak nie jest, bo wychodzi na to że jesteś cholernie zadufaną w sobie osóbką która nie potrafi spojrzeć na swoje błędy a  tylko użala się jaka to nieszczęśliwa jest.... Jakoś nikt inny ( wyjątki są potwierdzeniem reguły) nie ma tak wielu problemów na forum co ty. Nawet wielce szanowny Pan wrotek , który do tej pory bił rekordy w ignorach  potrafi  bronić swojego zdania SENSOWNIE ( nie dla każdego), a nie wypisywać totalne głupoty ery podstawówki. Sorry ale ja tego nie kapuję... Masz jakieś zdanie? broń go z szacunkiem do innych, kulturalnie  a nie tłumacz się że przez to dostałaś ignory.  Tutaj każdy troll jest nie mile widziany.
I przepraszam za przeciągnięcie soryy wielkie po prostu mnie to juz cholernie irytuje
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 15:58
zabeczka to po pierwsze przeczytaj swoje 1 zdanie do kropki, co z tego roumiesz???? Musialam czytac kilka razy, nie wspomne ze Takich bledow jest masa, ale bynajmniej w watku w ktorym krytykujesz mnie powinnas dac ten przyklad?
Nie uzalam sie nad soba, nie wiem z czego to wnioskujesz, poprostu pisze jak mysle a kazdy z gory mowi ze to glupoty. Dla mnie wiele rzeczy na tym forum to glupoty ale kazdy moze sie pomylic? Ja zadufana?  Znasz definicje tego slowa? Podaj przyklad w ktorym to ja jestem zadufana, tak powaznie.
Nawet wielce szanowny Pan wrotek , który do tej pory bił rekordy w ignorach  potrafi  bronić swojego zdania SENSOWNIE ( nie dla każdego), a nie wypisywać totalne głupoty ery podstawówki.


Dokładnie, mnie posty wrotki strasznie irytują ze względu na formę i nieraz przegina(moim zdaniem, bo jego na pewno nie :hihi🙂 ale przynajmniej ma coś do powiedzenia.
adrianna32, Ty swoimi postami niestety pokazujesz, że nie masz nic do powiedzenia... Dlatego ludzie cię ignorują. Może tak w rzeczywistości poza internetowej do powiedzenia coś masz i chcesz to zrobić, ale nie umiesz - bo nie dbasz o formę, nie dbasz o język; pleciesz coś trzy po trzy przez 10 linijek, zamiast zbudować dwa porządne, zrozumiałe dla każdego zdania. Takie jest wrażenie użytkowników, a nie inne. I teraz zamiast wylewać żale, skup się na tym jak piszesz.

Nie ma ludzi idealnych, kazdy  z użytkowników tu czasem pisze niedbale, niektórzy wręcz nagminnie nie stosują interpunkcji, wypowiadają się agresywnie, itp. ja sama łapię siebie nieraz na pisaniu chaotycznie(zresztą kiedyś sporo osób zwracało mi na to uwagę, teraz albo przywykli, albo pisze składniej, albo ignorują moje posty 😁 ) - ale chodzi oto, że ty piszesz każdego posta chaotycznie, niezrozumiale, bez treści, na poziomie przedszkolaka... sory taki jest mój odbiór. Fakt, był moment kiedy pisałaś jakoś sprawniej, ale znowu wróciłaś do swoich starych obyczajów. Skup się na swoich wypowiedziach i nie dodawaj dziesięciu postów o tym jak to cię użytkownicy krzywdzą, bo dają ignory...
Bo te ignory nie są przypadkowe. Pobiłaś wszelkie rekordy voltopirów.
I jak chcesz olać wszelką krytykę i dalej pisac jak piszesz, to chociaż przestać się wyżalać w tym wątku.

Mam już nawet 3 ignory 😀
Ciekawa jestem za co?😉

No, ale cóż i tak się nie dowiem :P
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 kwietnia 2010 19:14
ja sama łapię siebie nieraz na pisaniu chaotycznie(zresztą kiedyś sporo osób zwracało mi na to uwagę, teraz albo przywykli, albo pisze składniej, albo ignorują moje posty 😁 )
jako osoba, która ci kiedyś zwracała na to uwagę (chyba nawet pamiętam w którym wątku 😉), stanowczo uważam, że to środkowe! 👍 😅
(podkreśliłam, żeby nie było wątpliwości, które mam na myśli 😉)
A ja nikogo nie ignoruje, nawet adrianny, nie chce mi się 😀 omijam po prostu posty 😀D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się