Olsztyńscy voltowicze

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 16:49
akzzi a z kim masz? z gościem w ciemnych okularach? bo ja niestety tak 👿
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 17:21
chodzi ci o dr T.? on nie jest taki zły :p
egzamin z łowieczek to był najłatwiejszy egzamin na 3 roku, no może jeszcze drób i zestaw marzeń xD
Baaaardzo przyjemny byl ten egzamin z łowiec 😀 Drob jeszcze przede mna, troche sie dygam bo jakos nie przepadam za drobiem ;p
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 17:45
ja miałam szczęście trafić do Pana prof. Jankowskiego.  Bezstresowe i bezproblemowe xD
miałam zestaw z ekologicznym chowem i chyba coś o klatkowym.
Mało ludzi nie zaliczyło w pierwszym terminie.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 17:47
Miyako tak dokładnie, mam nadzieję, że niepotrzebnie się stresuje i będzie tak jak mówicie  😉 egzaminy za 2tyg i bydło do napisania i oby na tym semestr się skończył  😎 chociaż ten jeden w terminie 😜
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 17:51
Ja 10 mam obronę, dodatkowo cudowną komisję to może będzie mniej stresu 🙂
ja tez mam u prof. Jankowskiego 🙂

Miyako - a jaki masz temat pracy ? 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 17:55
W takim razie będę trzymać kciuki! 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 17:56
geny umaszczenia u koni - maści rozjaśnione.  Inżynierka nie magisterka, więc pytań do pracy nie ma :P
powinnam napisać egz inżynierski a nie obrona :P
Dostaliśmy pytania w listopadzie, komisję znamy od tygodnia.  Koniarze od paru lat mają bydło, trzodę i oczywiście konie.  😍
łoo matko, mialam to ostatnio na zajeciach :P to powodzenia 🙂 W ogole, kiedy wybieraliscie tematy i promotorow ? U nas jeszcze ani widu ani slychu zadnych informacji...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 18:04
Zgaduję, że u dr. Strychalskiego?  👀
Angeel my mamy wybrać do końca sesji a Wy podobno do końca letniego semestru, zapytajcie p.Agnieszki 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 18:07
hehe zgadłaś :P
w zasadzie kartę oddać można do października.  Promotora najlepiej sobie ustalić wcześniej, w trakcie sesji albo zaraz po.
to dr Strychalski jest Twoim promotorem ? 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 18:37
tak 🙂
Studiujecie hodowlę koni i jeździectwo?  😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 20:12
tak 🙂
Szkoda tylko, że wcześniej nie wprowadzili nowej specjalności. 🙁
ja bym chciala zrobic jako dodatkowy kierunek ta druga specjalnosc. Ciekawe tylko czy mi sie to uda ;p
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 stycznia 2012 20:17
koleżanka z roku robiła dwie specjalności końską i amatorską 🙂
Ja chcialam zaczac ta druga, nowa, na ostatnim semestrze hodowli koni, ale bede miala jeszcze egzamin z biochemii (bez komentarza :P) wiec mi to raczej nie wyjdzie i bede musiala to odpuscic i zaczac rok pozniej niz chcialam.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 20:26
A na zaocznych jest jedna "specjalizacja" - ogólna  👿
no co Ty? myslalam ze normalnie jest hodowla koni
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
31 stycznia 2012 20:44
Może i by była gdyby połowa grupy chciała ale, że jest nas 21 osób na roku to lipa  🙁
dziewczyny czy to wątek o studiach? 🚫
Hej

dziewczyny szukam siodła używanego wszechstronnego dobrej marki z okolic Olsztyna. Czy wiecie może coś o osobach chętnych coś takiego sprzedać?
dziewczyny czy to wątek o studiach? 🚫

zielona33 , brawo!
Wątek o studiach, o ile się nie mylę jest tu http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,518.10080.html Z całym szacunkiem, ale co kogo obchodzą Wasze studia?! Odechciewa się przez to do wątku zaglądać. Oczywiście nawiązując do tematów, o których kiedyś rozmawiali inni, a Wam się nie podobały. Teraz robicie to samo.
Ircia   Olsztyn Różnowo
01 lutego 2012 12:55
zielona33 i kosteczka popieram  👍
Ale chyba jestesmy z Olsztyna, prawda ? Skoro mozna sie tu bylo umawiac na imprezy, kawki itd to chyba mozna porozmawiac tez o UWMie 😉 I tak nic sie tu nie dzieje, niewiele osob sie udziela, to czemu nie mozna pogadac o wspolnym kierunku studiow ? Jak temat "Olsztynscy voltowicze" to juz mozna tylko o koniach rozmawiac i o tym gdzie oddac buty do szewca, czy jakim autobusem dojechac na dworzec ? Tolerancji troche prosze 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
01 lutego 2012 13:54
Tak wszyscy jesteśmy z Olsztyna, tylko wydaje mi się że nie wszyscy są równo traktowani  👀
Angeel wejdź na stronę 124- 125 i poczytaj, tam jest to o czym napisała kosteczka  😉 
😁 To musiałaś się nagrzebać, żeby dojść do tego, na których to stronach, ja dopiero co skończyłam poszukiwania.
Po co ma wchodzić, akurat znalazłam i sobie zacytuję:
dziewczyny a ja mam ogromna prosbe! tylko nie badzcie na mnie zle...nie wiem czy to tylko moje odczucia czy moze komus tez sie to nie podoba ale czy moglybyscie takie prywatne rozmowy zostawic miedzy soba? na prawde nie odbierzcie tego zle tylko musze przyznac ze dosc nudno czyta sie pogawedki miedzy dwoma osobami na tematy o ktorych pozostala czesc ludzi siedzacych na forum nie ma pojecia  😉  :kwiatek:

Taką zje*kę dostały osoby z Olsztyna rozmawiające sobie na tym forum o wszystkim. Nie wiem, może to dlatego, że osoby te nie należą do kółka wzajemnej adoracji, które mam wrażenie, się tu utworzyło.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
01 lutego 2012 14:23
kosteczka są 2 kółka hehe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się