Bryczesy

Ha! Dziel się "wrażeniami" ale mi szybciutko! 🏇
Narazie tylko siedze w nich przed komp  😁

Narazie tylko siedze w nich przed komp  😁




jaki mają tył??
Bez kieszeni  💃
ciekawe z tył... ale za wysokie coś wg. mnie, zależy chyba od budowy i potrzeb
ja czekam na swoje autorskie
Bo mają wysoki stan  😀

Wiem że nie każdy lubi wysoki stan. Mnie szczypią te 3 guziczki od wewnątrz, musze nosic bluzke w pasie. Jeszcze jedna fotka tyłu
Miałam te bryczesy ale sprzedałam jakiś czas temu. Fakt że super wyglądają na tyłku, świetny jeans, świetny lej tylko jak się potem okazało tak wysoki stan mi osobiście przeszkadza w jeździe konnej. Niestety bryczesy nie każdemu pasują, ja miałam je za szerokie w pasie bo mam mocne wcięcie w talii i nie było siły żeby mi bluzka nie wylazła podczas jazdy, chyba że bym miała taką a'la body to może nic by się nie działo, no ale przyjemność z jazdy konnej byłaby wtedy wątpliwa.... To są bryczesy raczej do lansu niż do jazdy konnej i w tej roli sprawdzają się w 100%, one tak fajnie wyglądają w wersji jeans, że można w nich chodzić nawet po "cywilnemu".
adriena Ty masz mocno wcięcie w talii a Ja nie mam talii więc na mnie leżą idealnie.  💃 No i planuje w nich chodzic po "cywilnemu", dlaczego nie?  🤔

W swoich czarnych lugana chodzą całą zimą po "cywilnego" do kozaków.  😁
Dramka zakochałam się w tych Pikeurach z wysokim stanem!! Ja chce takie ale rozmiar 40!!!!!! i brązowe!! Jezu ślinię się przez Ciebie przed kompem "D"D
Dramka są super🙂 Ja też nie mam wcięcia w talii więc pewnie by mi dobrze leżały🙂 piękne są😉
xxagaxx Mam czarne z brązowym lejem, twój rozmiar 😉 śliczne  😍

Jeansowe bryczesy sa bardziej chłodne czy ciepłe?

z uwagi na coraz liczniejsze zgloszenia uzytkownikow, prosimy, abys nie zachwalala sprzedawanych przez siebie produktow w watkach dyskusyjnych. zwraca na to uwage coraz wieksza grupa uzytkownikow forum.
xxagaxx Mam czarne z brązowym lejem, twój rozmiar 😉 śliczne  😍



szkoda że nie na odwrót.. ;/ ale i tak jestem aktualnie bez kasy ;/;/ więc do wiosny pozostaje mi tylko ślinienie ;/;/
Dodam jeszcze że ten model wyszczupla brzuszek  💃 stworzone dla mnie  😁

😂 http://allegro.pl/bryczesy-pikeur-latina-nowe-i1407226773.html   🤔wirek:
Jeansowe bryczesy sa bardziej chłodne czy ciepłe?
Raczej chłodne.
Zdjęcia w Candelach, trochę widać jak mi się z przodu marszczą,


i z tyłu
Adriena Na fotkach nie widać marszczenia. Bryczesy kupiłas nowe czy noszone? Często kupując bryczesy nie zdajemy sobie sprawe że się rozejdą. Sama popełniam ten błąd. Przy miarce są idealne a jak pochodzę zaczyną marszczyć się i wisieć.
Adriena Na fotkach nie widać marszczenia. Bryczesy kupiłas nowe czy noszone? Często kupując bryczesy nie zdajemy sobie sprawe że się rozejdą. Sama popełniam ten błąd. Przy miarce są idealne a jak pochodzę zaczyną marszczyć się i wisieć.

Kupiłam nowe. Candele mocno mi się zwijały z przodu na wysokości zamka, natomiast z tyłu, na tyłku leżały ok, jednak jeżdżąc, z przodu wszystko mi się zwijało i podchodziło do góry.
Nie moge sobie tego wyobrazić..zrób fotke  :kwiatek:

Mi np czesto lugany się marszczą z przodu przy udach.

Może to poprostu nie model dla ciebie.  😉
takie pytania prosze dramce zadawac na pw.
Dobre pytanie 😉

a odpowiedzi takich rowniez prosze udzielac na pw.
Nie moge sobie tego wyobrazić..zrób fotke  :kwiatek:
Fotki poglądowe, mam nadzieję ze więcej widać
http://re-volta.pl/galeria/foto/26503
http://re-volta.pl/galeria/foto/26504

Może to poprostu nie model dla ciebie.  😉

Ten model zdecydowanie nie dla mnie ani dla osób z dość mocnym wcięciem w talii, ale bryczesy z niższym stanem to jak najbardziej (te co masz w ogłoszeniach chyba by mi pasowały)
adriena A jakby były o rozmiar mniejsze?

Model dla ciebie z jeansowych to Daphne i Judy Jeans  🤣
adriena A jakby były o rozmiar mniejsze?

Model dla ciebie z jeansowych to Daphne i Judy Jeans  🤣

Możliwe że byłyby lepsze bo mają niższy stan i w wersji przedłużanej, bo normalna 36 byłaby za krótka jeśli chodzi o nogawki. Jeansowe bryczesy trzeba kupować mniejsze bo się trochę rozciągają (teraz to wiem..), czyli zaczynam szukać dla siebie Judy Jeans i chyba 36 w wersji przedłużanej.
Wszystkie bryczesy się rozciągają  😉

Najmniej sztruksowe i soft shell  🤣
Soft shell'e też się dość mocno naciągają, ale z uwagi na "zwykły" fason tych bryczesów to nie przeszkadza.
NIE ROZCIAGAJA SIE MOCNO.

Często tzeba brać o rozmiar większe.
Mi się softshele nie rozciagają.

Hmm z jeansowymi bryczkami to chyba jest tak jak z jeansowymi spodniami- zimą grzeją latem chłodzą bo nie przylegają tak do skóry.

Te z wstawionych fot się marszczą bo są moim zdaniem za wysokie w stanie - one nie maja już gdzie do góry podejść żeby się wyprostować.
Moim zdaniem nie ma co przesadzać - każde spodnie się marszczą jak się siedzi a dobrze wyglądają jak się stoi.
Mam dwie pary Soft shell'i Pikeur'owych i mi się naciągają, po praniu są przylegające, po 1 jeździe już luźne.
Mi się Lugany rozciągnęły może odrobinę ale naprawde prawie niezauważalnie, po praniu wracają do pierwotnego stanu.

A tak się zastanawiam duża jest różnica pomiędzy rozmiarami w Pikeur? Bo w sumie te obecne mam dobre, ale w pasie mogłyby być odrobinę węższe i ciekawe czy w mniejsze bym się wcisnęła czy już nie.
kotbury

A mi sie zdaje ze sa o rozmiar za duze. Moje sie nie marszcza bo są dopasowane.

Możliwe Dramka, ale ja zboczona jestem bo ja nie lubię za obcisłych ciuchów i np. wchodze w pikeurowe 36 cindy a wolę 38. To samo mam z cabvallo- wejde w 38... ale lepiej się czuje w 40.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się