Bryczesy

Chodzi mi o to ze lorena, laura, dorina maja ten sam kroj i material, roznia sie tylko haftami/suwaczkami  😉
Loreny są  , cudne 😍, normalnie w nich chyba do miasta będę chodzić 😁.Dramka - dziękuje :kwiatek:
Zdobyłam w fajnej cenie 😉 śliczne i bardzo dobre gatunkowo,  Mountain Horse z wyprzedaży Avil Horse  na Allegro ,Co ważne  😍 - czerwone  😍!!
http://allegro.pl/awil-horse-wyprzedaz-mh-bryczesy-jeanie-fs-38-i1903108414.html
Fajne też mieli takie tylko granatowe, niestety nie mój rozmiar.
Super koszule ma ta dziewczyna na zdjęciu 💘
Czekam jeszcze na Laury Od Petit.
A teraz frytki do końca miesiąca 😁 Ale czuje się spełniona 😜.
czerwone okropne. poza tym mountatin horse jakoscowo wypadaja jak fairplay  🤔 🤔 lej sie mechaci masakra
Oj, tam ,oj tam... 😁.Marzyły mi się czerwone  ES, a że trudne do zdobycia w okazyjnej cenie 😉 to się MH pocieszyłam. Leżą cudnie 😍,a reszta wyjdzie w praniu 😁
granatowe prezentuja sie super, ale jak pomacalam u kolezanki leje to odechcialo mi sie  🤔
Dramka nie wiesz może czym się różnią ES-y  Laura z kolekcji wiosna-lato a jesień-zima? Kieszonka z przodu inaczej wszyta-to na pewno ,kolor ciemniejszy granat ?
Na pierwszym zdjęciu wiosna-lato, a w linku kolekcja jesień- zima (na zdjęciach na 100% 😉)
http://www.amigo-konie.pl/10-eurostar-bryczesy-laura-flex-z-pelnym-lejem-damskiekolekcja-wiosna-lato-2011.html
piszę z takim zapytaniem
czy ktoś z was używa "ala" bryczesów
typu jakieś fajne leginsy ?? czy coś w tym stylu ??
czy jakieś spodnie które wyglądaja na bryczesy ???
figaro2046 przykro mi, nie wiem  🙁

cudna_11 "ala" bryczesy nadaja sie na miasto
A co powiecie o bryczesach HKM?
Onegdaj kupiłam najprostsze bawełniane HKMy za jakieś 1,5 stówy z pełnym lejem i je tutaj zachwalałam...ale się z tego wycofuję. Wydają mi się dość sztywne, materiał leja - taki se. Źle mi się zaczęło jeździć już po jakichś 2 miesiącach (ciorane codziennie po 10-12h). Do jazdy rekreacyjnej parę godzin w tygodniu - mogą być. Jeżeli w bryczesach spędzasz cały dzień - lepiej wywalić więcej kasy na coś lepszego.

Gdybym nie kupiła innego, droższego modelu innej firmy, pewnie bym na nie nie narzekała  😉
Jak rozmiar jeansowych Pikeur Lavinia ??
Pytam, bo raz nosze 36, innym razem 38 ??
Czy ktoś widział na żywo bryczesy HKM Miss Blink?
Mógłby ktoś coś o nich powiedzieć?
http://www.gnl.pl/bryczesy-miss-blink-p-8571.html?manufacturers_id=4





Wera_013 - mam czarne, nic zlego sie z nimi nie dzieje....ale bardzo wysokie w pasie....na tych zdjęciach w GNLu nie widac, ale z tyłu na kieszonkach sa kryształki oraz z przodu na guzikach (są dwa) również one są......
Moon   #kulistyzajebisty
14 listopada 2011 15:38
Wera_013, widziałam czarne, mają wysoki stan i miękkie (jak dla mnie - aż za miękkie ;-) ) pełne leje. Materiał wydaje się być porządny. Na tylnej kieszeni jest jeszcze naszyty mały herb.

Edit: Tu widać chyba więcej:
Mierze wlasnie bryczesy soft shell  💃

38 ciasne, nie wejda juz rajtuzy. 40 za szerokie w lydkach i udach w dodatku okropnie sie ukladaja  🤔 I pewnie jeszcze przytyje  😵
Mierze wlasnie bryczesy soft shell  💃

38 ciasne, nie wejda juz rajtuzy. 40 za szerokie w lydkach i udach w dodatku okropnie sie ukladaja  🤔 I pewnie jeszcze przytyje  😵


jak to 38 ciasne na ciebie!!! Nie pogrążaj mnie!!!

A w ogóle to sobie postanowiłam, że na wiosnę (jak wrócę do ludzkich a nie hipopotamowych gabarytów) kupuję sobie jakieś mega wypasione bryczki ale takie no dosłownie "lansiarskie dla lansu". No i teraz pytanie jakie, heheh.
Jakie? Laura flex  🤣

Dzisiaj pan w przychodni mi ustapil miejsce bo myslal ze jestem wciazy  🤔  😵

Lepiej jutro przymierze te bryczesy  😁
Mm już jedne grantowe i jedne jeansowe - bardziej więc celuje w jakiś konkretny kolor bo takich nie posiadm, ale to co wstawiłąś fajne.
prawda to ? ze jest cieplej w soft ?

czy musze miec rajtki ? obedzie sie ?
No wlasnie, da sie bez rajstop?
zależy pewnie kto, ja nie cierpię rajstop i jeżdżę w zwykłych bryczesach nieocieplanych bez i jakos specjalnie zimno to mi nie było nawet przy najwiekszych mrozach, ale ja chyba po prostu jestem dziwna 🤔wirek: a softshell ogladałam ostatnio i tak średnio mi się podobały i wydawały mi się mniejsze niż inne tej samej firmy.
Mam soft shelle Cavallo od dwóch lat i jestem w ich zakochana!!! Świetnie się piorą, nie widać brudu, każdą plamkę można wytrzeć wilgotną szmatką. Rajstopy pod spód???? Nigdy nie potrzebowałam i nie próbowałam.
petit na hali czy w terenie?

Jutro przetestuje i dam znac  💃

Soft shell nie wypadaja mniejsze tylko sa mniej rozciagliwe
Dramka na pewno ale wniosek jest taki, ze trzeba (często) wziac rozmiar większe🙂
Nie koniecznie. Nosze 38 pikeur/eurostar/cavallo i soft shell 40 sa za duze, biore 38.
aha no tak, wszystko sprowadza sie do tego ze trzeba mierzyć🙂 ja akurat mierzyłam eurostar 40 softshell i zwykłe i softshell były mniej wygodne, wolałabym większe choć fakt, że rozmiar większe pewnie byłyby za duze
Moje Cavallo sofy shelle mam w tym samym numerze co normalne bryczesy.
Jeździłam w nich w zimę na hali, na padoku i jest na pewno cieplej niż w tradycyjnych bryczesach ;-)
Jeżeli ktoś ma ochotę założyć rajstopy a na to te bryczesy które mają przecież pod spodem polarek to będziemu baaardzo ciepło i moim zdaniem trochę niewygodnie. Może i na dwugodzinny teren stęp-kłus  przy -10 to dobre, ale jakaś aktywna jazda to chyba nie bardzo. Chcoiaż jak wiadomo, jednemu będzie w sam az a drugiemu będzie zimno.
soft shell sa mniej wygodne bo sa grubsze i mniej rozciagliwe, to normalne.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 listopada 2011 20:12
Ja mam soft shelle w tym samym rozmiarze co inne bryczesy i mi tam bardzo wygodnie, a spędzam w nich całe dnie. No i ja zdecydowanie muszę jednak dokłądać coś pod spód na większe mrozy, bo w samych mi zimno. Tyle, że ja w stajni spędzam zwykle cały dzień.
Ok, czyli ja akurat tak tylko trafiłam🙂 W sumie to ja też teraz w stajni spędzam często cały dzień więc możliwe, że zacznie mi być jednak zimno🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się