Bryczesy

Nie wiem czy było pytanie, niestety nie mam czasu przejrzeć całego wątku. Jak wypada rozmiarówka bryczesów euro-stara?
No i czytałam, że euro-stary laura flex są raczej przez Was zachwalane? Jak z materiałem? To są raczej biodrówki czy z wyższym stanem? Rozciągliwe bardzo, czy raczej nie? 😉
Z nizszym stanem niz standard ale nie biodrowki. Rozciagliwe, materiał przyjemny. Rozmiar wypada standardowo.
Zastanawiam sie czy soft shell z krotkim lejem nie bede cieplejesze od pelnego  🤔
Dramka, będą! Ja kupowałam swoje soft shelle jak było zimno. Przymierzyłam z długim lejem i od razu poczułam zimno tam, gdzie leje i miłe ciepełko tam, gdzie soft shell. Kupiłam z krótkim mimo że generalnie lubię z długim.

Jestem zmarźluch, ale nie wkładam nic pod soft shelle i jest mi ciepło. Dodam, że hali brak, jeżdżę tylko na świeżym i zimnym powietrzu.
No wlasnie. Jak kiedys mialam sztuksowe to czulam zimno tam gdzie pelny lej  🤔
Ja od dłuższego czasu szukam po prostu czarnych CZARNCH (czyli nie grafitowych i innych  🍴 ) bryczesó, najchętniej pikeurków ale chętnie też rozważę euro stary, choć nigdy nie miałam i nie wiem nawet gdzie ich szukać. Cavallo odpadają, miałam dwie pary to mają leje gruuuube jakby skórę z krowy ściągnąć i naszyć - po praniu są tak sztywne że brrr..
co polecicie? znajde jakieś pikeury czarne z czarnym lejem ? nosze rozmiar 40, ale bryczesy pikeura właśnie mam 42 meredith.
Emuu- ja kupiłam czarne jak noc pikeur od Dramki, więc dawaj do niej na pw.
Czyli czarne Euro-Stary 38 raczej odpadają?
Eurostary beda male

Dzisiaj mialam w terenie swoje ocieplane Lugana (nie soft shell) bez rajstop i nawet nie zmarzlam  🤔

Proponuje Lugany z obnizonym stanem  😎
Mam soft shele ( dzięki Dramka) JA PIERDYKAM JAKIE CIASNE.  🤔 Nie dam rady się rozkraczyć swobodnie.
I tym sposobem chyba znów mam motywację do odchudzania.
Do bryczków z materiału micro, swego czasu doszłam, to i do soft sheli chyba dojdę.
Swoją drogą.....kurczę..jakie ciepłe!  😲
ps- i pogrubiające niestety  😉
No niestety duzo im brakuje co rozciagliwosci w micro  🙁

Dziewczyny poluje na soft shell z krotki lejem, sa na allegro ale za 500zl  🤔wirek:
a do mnie dzisiaj przyszły czarne ES Dorina od Dramki  :kwiatek: i są super😉 materiał bardzo fajny rozciagliwy taki troche śliski, wiec nie powinien łapać brudu, no idealne są🙂
Właśnie na tych nowych modelach brudu nie widać  😀

Stan ok?
Tak bardzo fajny krój mają🙂
No widzisz...super  😀

Maja obnizony stan, ale nie biodrowki  😉 Chociaz ja wole stan wyzszy  😍
Tak są takie w sam raz, nawet bałam się, ze będą niższe a są idealne🙂
Magdziora można prosić zdjęcia na modelce? 😉 :kwiatek:
szukam bryczesy eurostar soft shell z krotkim lejem  👀  :kwiatek:

ten fason:
Mały off,
mówiłam kiedyś o białych bryczesach z brązowym lejem i zupełnie przypadkiem wygrzebałam na starym dysku:
Przyznawać się czyj to dywan i kto miał takie do sprzedania !  😁 bo na pewno były wystawione gdzieś w PL

Dzisiaj pękłam i zalozylam rajtuzy pod bryczesy, masakra  😵
To nie dywan,tylko narzuta na łóżko ;-)

Bryczeski wystawiałam ja 😎
na allegro i re-volcie, ale ich niekt nie chciał 😕
Tak więc "niestety" zostały u mnie i wiernie służyły mi kilka razy podczas startów ;-)

Potrzebuje pomocy z rozmiarem, Dramka ?? Ty jestes zorientowana w tych sprawach ??
Wiekszość modeli Pikeur nosze 38, aczkolwiek niektóre mniejsze, bo 36 (Evita na przykład). Jaki powinnam wybrac włoski rozmiar bryczesów Animo ??
D38  😀 a jaki model masz na oku?
Dramka, a włoski ?? 42 ?? Nie mam żadnych innych podanych rozmiarów. Rozmiarówka mi sie tu zaczyna od 40 dopiero ??
A co do modelu to któreś (jeszcze nie wiem które) z tymi dziwnymi lejami i wzorkami. Z tego co widze to Noley, Navajo,
Kochana nie mam pewnosci. Podam ci wymiary tych co mam w domu.

Na metce I-40 D-34

W pasie maja 36cm bez naciagniecia  🤔

Weź pod uwage ze pas maja obnizony, cos w stylu eurostar laura
42I to 36D

44 to 38
Animo wypadaja mniejsze. Kingsland mam wrazenie ze wieksze.
Potrzebuję pomocy w zidentyfikowaniu modelu bryczesów męskich Pikeur. Są czymś pomiędzy Pikeur Jupiter i Pikeur Volturo, ale Jupiter mają krótki lej, z kolei volturno mają kieszonkę z tyłu. Te, które mam w domu mają pełny lej aż do końca nogawki, ale nie mają żadnej kieszeni z tyłu. Nie zgadza się też skład materiału: w w.w modelach jest to 64% bawełna, 29% poliamid, 7% elastan, a w moich 65% bawełna, 27% poliamid, 8% elastan  Ma ktoś jakiś pomysł?

edit: co to za rozmiar w męskich? GB24/US26/D38
mały ten rozmiar bardzo. US 26 to około 26 cali w pasie, rozmiary "brzmią" raczej jak damskie, ale może ktoś bardziej zorientowany się wypowie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się