Bryczesy

majeczka   Galopem przez życie!
01 grudnia 2011 17:20
Mam 2 pary Felix Buhler, fajne są ale wole jednak Golden Dress soft shell
palemka,  ja głównie pomykam w skarpetkach i jeździ mi się fantastycznie, szczególnie latem, jak bym miała przy tej ilości koni ubierać w +40 oficerki albo sztylpy to dziękuję 😉
mi to się coś się stało w ogóle-pomykam w skarpetach non stop
( tylko na zawodach nie :wysmiewa🙂
majeczka Ja mam sztruksowe GD i powiem ze jakosciowo lej w felix bruhler jest o niebo lepszy
majeczka   Galopem przez życie!
01 grudnia 2011 19:05
ja piszę tylko o soft shell, mam chyba wybitnie udany egzemplarz GD bo teraz będzie ich 3-cia zima a wyglądają jak nóweczki, a co do innych GD to średnio raz są fajne raz nie
Felix mam tylko soft shell sztuk dwie absolutnie nie mam im nic do zarzucenia, cieplutkie, nic się z nimi nie dzieje po praniu, lej bardzo fajny, może mam taki sentyment do tych GD bo są jodhpurami i kojarzą mi się z niesamowitą wygodą;-)
Kurcze musze wyprobowac te jodhpury..tak chwalicie, moze cos w tym jest  😉

Ja tez mam takie wrazenie majeczka ze GP, GP nie rowne.

Ja narazie jezdze w swoich ocieplanych lugana bez rajstop, jak zrobi sie zimno wyprobuje soft shell felixa i zdam relacje.
w Felixah jest całkiem przyjemny lej 🙂
No wlasnie  😀 Ten lej jest jak w bryczesach pikeur, eurostar, cavallo..dopasowuje sie do ciała, nie ciagnie, nie mechaci.
Dramka, szczerze radzę, spróbuj. Tym bardziej, że wiele z nich bardzo fajnie się prezentuje.
Jakos mnie nei przekonuja te nogawki  🤔 Poza tym mam termooficerki..
To właśnie nogawki są fajne! A o oficerkach faktycznie w tym przypadku zapomnij - za to łatwiej założyć pod nie "ocieplenie" plus pasuje każdy krótszy but  😉.
Musiałabym dokupic krotkie buty, a dopiero kupilam oficerki  😵
no dobra, jestem cholernym farciarzem, wylicytowalam sobie na allegro Lugany za 32zl  💃
wlasnie dotarly, okazalao sie ze to softshelle, stan idealny  😍
Nie wierze..daj link 😉
http://allegro.pl/bryczesy-pikeur-roz-gb-22-i1967211409.html

chyba ze sa jakies inne z czegos sliskiego podszywanego polarem od spodu?😀
o, 28zl dalam, sorry😀
Farciara  :emot4:
przyznaje bez bicia, bralam w nieswiadomosci  😅
moja prababcia byla podobno znana w okolicy ze zdobyczy na bazarach, chyba geny sie pokazaly  😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2011 18:36
Jak z jakością bryczków Elt?  👀 Warto sobie zawracać głowę?
Chodzi mi o te z załącznika  😉
Chyba gorsze od fair-play
majeczka   Galopem przez życie!
02 grudnia 2011 21:25
faith, pożycz Babcię, bo gram w tego lotka i nic, przydałaby mi się szczęśliwa Babcia;-)
Fajowskie spodenki będziesz zadowolona na bank
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 grudnia 2011 22:18
Dramka serio? To niedobrze... Strasznie mi sie podobają, ale szajsu nie chcę kupować  👀
majeczka za tak pieniadze  😵

Nasturcja-Renata Zalezy do jakiej jakosci jestem przyzwyczajona.  😉
majeczka, cholerka, na lotka slabo dziala, tez testuje  😁
A ja nadal szukam bryczesów jeansowych dla siebie  😵
Wyszperałam gdzieś w wątku, że model Candela dla osób z wcięciem w talii nie bardzo- więc odpada 🙁
Myślałam o modelu Judy, ale ma kieszenie; Daphne i Lavinia są trochę za jasne.
Może coś komuś przychodzi do głowy? 
Kampari, ostatnio dorwałam Euro Stary - musiałabyś spytać forumowej Croopie co to za model, ale są genialne i fajnie ciemne 🙂
Hej, szukam w necie bryczesów Pikeura model Lucinda z materiału Softshell, widział ktoś gdzieś może?  👀
Wiem na bank, że mój rozmiar jest w Końskim Świecie,ale nie jestem pewna czy kupując je tam, nie przepłacę...
A to ja mam takie pytanie 🙂

czy bryczesy męskie różnią się bardzo od damskich? szukam dla taty bryczesów, tata dopiero zaczyna przygodę z jazdą i troche szkoda nam wydać 250 zł na nowe. w używanych też wielkiego wyboru nie ma, a więc zastanawiam się czy jest to znaczna różnica między męskimi a damskimi? oczywiście pod warunkiem, że znalazłby się odpowiedni rozmiar tych damskich.
Jest to na tej samej zasadzie jak przy kupnie jeansów.Jest inny krój. Na pewno będzie różnica w tej części spodni przy pasie, będzie więcj materiału w okolicach rozporka.
Wiecej materialu w okolicach rozporka?  🤔

rico Kup dla taty unisex w decathlon  😉
epk, już wiem  😀 ES Laura Jeans 🙂 Rzeczywiście wyglądają fajnie, jak z jakością? Wygodne są?
No, stestowalam Lugany softshell, nie na koniu, ale na dworzu, uroczo cieplo w pupke  😜
Madzia Eurostary ogolnie jakosciowo sa boskie, ja je wole od pikusiow i cavallo🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się