Bryczesy

Dobra, Passion-y przetestowane na zawodach . I są genialne 🙂. Lej super przyczepny, wygodne (nigdzie nic się nie ciągnie), fajny materiał. Kolejne też kupuję takie... Albo RTS, jeśli jeszcze gdzieś dorwę  😀iabeł:
Ma ktoś może Kyrony z pełnym lejem? Jak tak to jak się sprawują? Dostałam pod choinkę i cały czas nie wiem czy zostawić sobie czy sprzedać... 😉
epk- a które passiony dokładnie brałaś?
Te z wysokim stanem: http://www.shop.yourpassion.eu/category/bryczesy-wysoki-pas  - brałam specjalnie takie, bo mam dość krótką koszulę konkursową i ciągle mi wyłaziła z bryczesów starych. Z tym, że ten wysoki pas w Passionach nie jest wcale taki wysoki - no taki akurat, mi bardzo pasuje.
Mają normalny wysoki stan i wyglądają na prześwitujące
Dramka, nie mają normalnego wysokiego stanu - to jak wyglądają na zdjęciu to jedno, a to jakie są w rzeczywistości to drugie. Miałam bryczesy z wysokim stanem - np, fair play i były wyższe w pasie. Nie są prześwitujące. Pod białymi miałam dziś granatowe gacie (głupota swoją szosą) i nic nie było widać.
Jaki jest ten lej? Jak w bryczesach pikeur?
Jak w RTS - przed chwilą poszłam pomacać i porównać Passion i RTS -praktycznie to samo, tylko Passiony mają ten lej grubszy. Zresztą to Passion szył wszystkie bryczesy dla RTS. Myślę, że tylko nazwę materiału zmienili.
Szukam takie ale za mniej niz 600zł  😤
ooo lorena+laura w jednym  😁
Dramka skąd to foto ? nowa kolekcja? zapodaj linka 😀
Fairplay  😉 chcesz nadal linka?  😀iabeł:
zartujesz?
dawaj linka 😀
Mam taką dziwną fantazję  😎 Szykuję się latem na dłuższy rajd turystyczny (ponad 10 dni) i marzą mi się w tym celu jodhpury, ale żeby nie były z pełnym lejem, tylko takim od nad kolana po kostkę. Kiedyś takie cuda produkowali  🙂 Wiecie może gdzie jeszcze takie cuś można dostać? teraz tylko pełny lej i pełny lej, a mi pełny lej, niezaleznie jakiej firmy, latem zwyczajnie tyłek odparza już po 2 h w siodle.
Ewentualnie szukam jakichś fajnych bryczesów z krótkim lejem, ale długich do kostki, co jest niełatwe bo mam 178 cm wzrostu i długie kończyny dolne. Pikeury noszę 80 lub 84, a i tak nie stykają do końca  😂
Czy długonożni mogą podsunąć jakiś pomysł? Czy mam szyć na zamówienie  🙄
Dava   kiss kiss bang bang
01 lutego 2012 10:33
Ma ktoś może Kyrony z pełnym lejem? Jak tak to jak się sprawują? Dostałam pod choinkę i cały czas nie wiem czy zostawić sobie czy sprzedać... 😉


Ja mam i są naprawdę ok  🙂 Jakościowo i trwałościowo jak Pikeury. Szczerze polecam za taką cenę  :kwiatek: Najlepsze są of kors Euro Stary  🙂
Dramka z bliska tracą na uroku ... 😉
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaki to model Pikeur? Lej jest z tego samego materiału co reszta.


miss_misery wiem o jakie ci chodzi  😀

http://allegro.pl/pikeur-bryczesy-spodnie-r-38-szare-meskie-i1986316809.html

dava Nie powiedziałabym że jakość kyrona dorównuje pikeur  😉

ankers najbardziej podobne do modelu "judy"
miss_misery wiem o jakie ci chodzi  😀

Tak, właśnie coś w ten deseń! Znalazłam jodhpury z Mountain Horse takie, ale brzydkie jak noc  😉
Generalnie to ja chyba zacznę męskich bryczesów szukać na siebie. Tyłek płaski, talii nie mam, wzrost słuszny. Jeździłam kiedyś w męskich eurostarach z lumpa i były ekstra. Przynajmniej krótki lej nie kończył mi się tuż pod kolanem  😎
Potrzebujesz po prostu przedłużane, ale jeżeli meskie pasują, czemu nie  😉

Czy ktoś skracał bryczesy? Musze skrócić i zwęzić i myślę że problem będzie ze zwężeniem ponieważ nie maja po boku szwu.
Dramka a nie wystarczy po prostu skrócić i nie zwężać tyko zrobić dłuższe rozcięcie i wszyć rzep? Wtedy one i tak pójdą w dół, naciągną się i będą automatycznie węższe w łydce.
Bo skoro nie mają szwu po zewnętrznej to ze zwężaniem rzeczywiście chyba lipa.
Nie będą na pewno na tyle węższe żeby mnie nie wkurzać.  🤔wirek: Mam ten problem z każdymi bryczesami  👿 Z bryczesami które maja szew nie ma problemu  🙁
Dava   kiss kiss bang bang
01 lutego 2012 18:06
Dramka a ja bym powiedziała, bo mam i takie i takie. Nie musisz wszystkich przekonywać o wyższości Pikeurów nad innymi, bo jest kilka firm, które biją je na głowe (szczególnie uwielbiany model Lugana, który owszem wygodny ale przeciera się okropnie).
Euro Stary są rewelacyjne i nie do zdarcia  😀
biją kyrony na głowę
Dramka było nie kupować takich bez szwów  😀iabeł: Do zwężenia, trzeba by było prawdopodobnie wypruć kawałek leja i stamtąd ściągnąć materiał skoro nie ma szwu z zewnątrz. Albo zwęzić od kolana w dół od, niejako tworząc ten szew z zewnątrz. Mogę rozrysować w paincie jak nie rozumiesz  🤣. Myślę że to byłoby wygodne a krawiec sobie z tym poradzi, ale wtedy pojawi się szew więc i wyglądać będą trochę inaczej. Ale łydka i tak jest w oficerce więc nie powinno być problemu z estetyką😉
Ale marszczą się nad oficerkami i mnie to drażni  🤔wirek:

Lej jest szyty specjalny over-lock, nie da rady, przerabiałam już  😉

Ja te bryczesy nawet nie dla siebie kupiłam, dopiero teraz odkryłam ze leżą na mnie dobrze (góra) a mam z tym ogromny problem, dlatego nosze jeden model pikeur który na mnie leży dobrze.
Aha jeszcze nad kolanem? No to chyba ciężko coś wygodnie przerobić. No własnie, wszywanie do wszycia leju nie wystarczy stębnówka...
moze zrobic zakladke przy leju
Myśle że Ci to bedzie przeszkadzać. Albo obcierać w kolano albo sprawiać dyskomfort. I nie estetycznie wyglądać. Ale ja jestem taka krawcowa aspirująca dopiero, jakiś fachowiec może coś wymyśli 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się