Bryczesy

Ciekawa jestem co 😉
E no zakładka przy leju. albo jej szew.  Spróbuj i zeznaj jak efekty.
zdam relacje  😉
Co sądzicie o bryczesach Pfiff? Zakochałam się w modelu Lucy, a nie wiem jak z jakością  👀
hmm jak to ująć..
Gillian   four letter word
04 lutego 2012 12:19
missk, delikatnie ujmując - uważam, że powinnaś przelac swe zainteresowania na jakiś inny obiekt 🙂
Haha, dzięki, a już znalazłam te bryczesy w fajnej cenie.

Normalnie zakochana jestem w Pikeurach, ale cena zwala z nóg...
Jakieś tańsze zamienniki? Promocje?
Gillian   four letter word
04 lutego 2012 13:25
lepiej doskładac na Pikeury albo Eurostary i cieszyc się nimi na lata - serio 🙂 zresztą ceny nie są aż takie straszne, chociażby tu na forum w ogłoszeniach 🙂
W ogłoszeniach nonstop sa wystawiane pikeury w promocji  😉
jesli sugerujesz, ze ty wystawiasz, to uwazaj, zebys sie ostrzezenia za autoreklame nie dorobila  🤬
Szukam porządnych bryczesów, na parę lat,  które dobrze trzymają, za niską cenę. Nie szukam żadnych a'la jeans. Raczej jakieś zwykłe choć bardzo podobają mi się w kratkę 🙂. Może mi ktoś poradzić? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2012 18:49
missk, poszukaj bryczesów furry 😉 to dość niska półka cenowa a sama jedną parę mam już 7 lat! wyblakły. wyrosłam z nich nieco ale są i działają 😉
Fury przez jedno "r". To Pfiif, niezbyt polecany, ale ja też byłam z nich zadowolona.
Bryczesy dziecięce Pfiff "Fury" 225zl  🤔  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2012 20:32
w takim razie za moich czasów były tańsze 🙁 kupowałam jakoś za 150 zł i to już nie były chyba modele dziecięce tylko 'normalne' zdaje się...
Co myślicie o bryczesach Fair Play "Elena"? Ma ktoś może takie ? 🙂 Jakie recenzje ?

Z góry dziękuję za opinię 🙂
Pewnie jak wszystkie fair playe - ładnie wyglądają, trochę się spierają no i jakość leja jak za tą cenę taka sobie. Lepiej polować na przecenę ESów albo czegoś droższego (niż FP).
Chociaż Elena wygląda super i sama miałam na nie chrapkę 🙂 Ale już nie mam 😉
Dostałam softshell-e HKM, niestety mają bardzo ciasne nogawki...
Czy to taki model, czy powinnam szukać męskich dla siebie?
FP "Elena" mam już 4 lata i nic, ale to nic się z nimi nie dzieje 😉
Dostałam ostatnio bawełniaki Mountain horse z materiałowym lejem - model Alison (takie chciałam). Generalnie w nogawkach i na udach są super, mimo standardowego rozmiaru są b. długie - stykaja mi prawie do kostki. Zastanawiam się tylko na jak dużą pupę zostały zrobione  🤔 Rozmiar to 40, w nogach/łydkach szczupłe, ale w pasie to mogę je sobie pod pachy pociągnąć a i tak będę miała worek z przodu i tyłu  🤔  Zostawię je sobie, bo dla mnie długość to podstawa, najwyżej będę jako dresy nosić :P
Powiedzcie, wszystkie MH są takie dziwne? Zastanawiałam się nad innymi, z pełnym lejem, ale boję się, że znów 40-tka będzie dobra w nogach a na pośladkach wór. Te będą dużo droższe a zwrócić nie dam rady, bo to kumpela w Szwecji mi wynajduje.
Przeciez MH ma rozne fasony  🙄 Poprostu ten fason nie pasuje do twojej figury  😉
no pacze właśnie, pacze na stronie MH na te przechadzające się laseczki w różnych modelach bryczków i one wszystkie maja pikne wcięcie w talii i okrągłe pupy i nawet na nich się trochę góra fałduje  😎
Ktoś szczupły wcześniej wstawiał zdjęcie w innych MH i wygląda to podobnie jak u mnie - czyli dużo wolnego materiału na górze a w kończynach gites. Może niski stan byłby lepszy, ale kurka wodna ja nie lubię niskiego stanu, bo jak z bloczka cięta wyglądam wtedy.
Trza pozostać przy pikeurach i nie kombinować. W luganach mi "do tyłka"  😎
Lugany fajnie sie dopasowuje do figury i maja bardzo uniwersalny krój, chociaż ja wolę candela bo są szyte na mnie  💃
Bardzo potrzebuję Waszej pomocy,
rozmiar spodni 76 to wlaściwie odpowiednik czego?
mam w tabeli rozmiarów do wyboru najpierw standardowe 38,40 itd a póżniej 72,76, 80...
normalnie wziłębym 38 i tyle ale jest model, który mnie interesuje i jest tylko rozm 72 i 76. co oznacza?

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lutego 2012 20:01
76 to 38 z przedłużonymi nogawkami.
36 - 72 przedluzane
38 - 76 ..
40 - 80 ..
42 - 84 ..
Super, ogromne dzięki za info 🙂
Pozdr
kolorek .. wiosenny bardzo

nowość fioletowy lej  😎
oo te białe z fioletem czadowe  😜
No nie  😵
piekne te biale, jakiej sa firmy ? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się