Bryczesy

Nuna, nie wiem czy nie są droższe, ale koleżanka jako "robocze" bryczesy chwali sobie horze. Że wyglądają, że materiał miękki, że trwałe.
Nuna, nie wiem czy nie są droższe, ale koleżanka jako "robocze" bryczesy chwali sobie horze. Że wyglądają, że materiał miękki, że trwałe.

Też mam Horze i całkiem je lubię 🙂. Ale aktualnie moimi faworytami są Jacsony, o których już kiedyś tutaj wspominałam 🙂.
Co do horze miałam 2 pary i mi pasowały, ale koleżanka miała horze grand prix gdzie lej na kolanie przetarł się do wielkiej dziury..
Ja z horze mam jedne bryczesy i generalnie jestem zadowolona, bo są bardzo wygodne i stosunkowo miękkie, nawet po praniu. Jedyną rzeczą do jakiej mogę się przyczepić to, to że mi kolor trochę wyblakł 🙂 Więc mogę polecić.
Nuna, a nie lepiej dopłacić 50 zł i mieć u Dramki Pikeury lub Euro-Stary? 😀
Myślałam nad tym, tylko nie jestem pewna czy rodzice będą w stanie zapłacić aż tyle za bryczesy,
dlatego szukam na razie jakichś innych.
Chciałabym tez mieć jakieś rozeznanie.

A jakie bryczesy szare ma Pikeur i Euro-star?
Bo zastanawiam się coraz mocniej czy jednak nie zainwestować, sama nie wiem...
Czy wiecie gdzie można taniej kupić te bryczesy - w zimowej wersji softshell?
Pikeur Lucinda Softshell

Moon   #kulistyzajebisty
19 listopada 2012 13:22
No moje grand prixy horze, przy całej swej piękności, niestety już się powypychały przy kolanach i tam gdzie materiał jest najbardziej naprężony zaczęły się wycierać.  🙁

Te Pikeury wstawione przez Almikę piękne!  😜
Apropos Horze i Softshellu:
http://trzyfoule.pl/pl/p/Horze-thermobryczesy-damskie-Grand-Prix/1374

Ktoś ma? Opłaca się?

Bo te niby też zimowe, a cena już bardziej przyjemna:
http://trzyfoule.pl/pl/p/Horze-cieple-damskie-bryczesy-Frost/1375
Nuna

Dramka a Lucinda Softshell jesteś w stanie zorganizować 🤣 ?
Wiecie jak z jakością bryczesów USG ? Oraz może ktoś wie gdzie kupię taniej białe bryczesy Euro Stara z nowych kolekcji (wiem, że są jakieś o nazwie chyba Star Collection). Kiedyś widziałam jak dziewczyna miała takie ładne białe Euro Stary z ciemnym lejem i ładnymi wzorkami na tyłku... Ale nie wiem nawet co to za kolekcja🙁
Hmm nie wiem czy białe euro-stary z nowej kolekcje (z flex) są robione z szarym lejem  🤔
ma/miał ktoś takie bryczesy api sara? lej jest faktycznie z zamszu? na foto wygląda jak materiałowy, ale może to złudzenie. bardziej mnie interesuje rozmiarówka. piszą, że to młodzieżowe, tabelka u góry nie wiele mi pomogła. mam inne api rozm. 36 i nie wiem, czy brać taki sam, czy większy.
" z zamszu syntetycznego"
Ma ktoś może zdjęcia bryczesów pikeur lugana anthrazit w świetle dziennym?

http://www.amigo-konie.pl/d09-stallion-bryczesy-dafne-bawelniane-elastyczne-damskie-z-pelnym-lejem-popielate.html
Jeździł ktos w tych bryczesach? Albo cokolwiek może o nich powiedzieć?

Ja dziś wciągnęłam na tyłek ostatnio kupione Pikeur Lucindy i stwierdzam, że są fenomenalne.  😍
A ja mam Horze z pełnym lejem, jedne po niecałym roku, drugie 1,5 roku. Uwielbiam w nich jeździć, ale przy kolanach mam dziury (teraz właściwie łaty naszyte),drogne w materiale, a w tych starszych lej mi się wytarł od dosiadu chyba 😂. No i straciły kolor. Ale są bardzo wygodne.
biały vanich niestety nic nie zdziałał z moimi bryczesami kingslanda  🙁 🙁
Czy ktoś mi powie gdzie w warszawie czy okolicach można najwięcej bryczesów pomacać i podotykać ??
który sklep odwiedzić najlepiej - nie wirtualnie??
Mustang
Także polecam Mustanga- na pewno bardzo dużo bryczesów Pikeura, Euro Stara, ale też Fair Playa i tańszych firm. Bardzo blisko Mustanga jest Pasi Konik, gdzie jest dużo spodni Horze i tych ze średniej półki. Tak więc w jednej lokalizacji pomacasz drogie i tańsze spodnie.
Jaki krój/model bryczesów ES albo Pikeur będzie najlepszy dla osoby z okrągłymi udami i odstającym tyłkiem, ale płaskim brzuchem? Bo mi wszystkie spodnie albo opinają tylny zderzak, albo masakrycznie wiszą w pasie.
Dramka ja białe bryczesy w tym piorę . Ewentualnie w domolu z Rossmana
Altiria wszystkie esy z flexem
bryczesy soft shell lepiej prać na prawą czy lewą stronę?

Kupiłam nawet specjalny płyn, do kurtek narciarskich - takich właśnie rzeczy przeciwdeszczowych, oddychających
" z zamszu syntetycznego"

dzięki, chociaż to akurat sama doczytałam 😉 miałam tylko wątpliwości co do zdjęcia. bardziej mnie zastanawia rozmiarówka. nikt takich nie miał?
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
28 listopada 2012 21:27
Epikea każde bryczesy ze względu na lej (chyba że jest bawełniany) polecam prać na lewej stronie - bryczesy soft shell również. 🙂
Ja tam nie odwracam na lewą i wszystko moje mają się dobrze  😉
Passion Dramka to żeby było po równo to tylko jedną nogawkę wywlekę na lewo  😎
Dobry pomysł  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się