Bryczesy

Mi ESy wyblakły po pół roku użytkowania i to jeszcze trochę nierówno, wyglądają jakby się miesiąc na słońcu suszyły. Pikeury trzymają się dużo lepiej. Pewnie kwestia egzemplarza.

Smętna pogoda natchnęła mnie do myślenia o zimie - w tym roku planuję kolejne podejście do zakupu softshelli. Co polecacie? Chętnie rozważę też coś z niższej półki.
pikeur, cavallo, euro-star i Felix Bühler

Ja mam euro-stary z krótkim lejem, zimą do stajni i na miasto mi służą  😁
haha, dzięki 😉
Teraz muszę jeszcze znaleźć miejsce, gdzie można kupić w ludzkiej cenie 😉
Może upolować używane w ogłoszeniach u nas lub na allegro
A jeśli nie softshele, a z niższej półki, to całkiem nieźle spisują się TCM zimowe. Mają od spodu ciepły meszek. Zanim zostałam bogaczem, jeździłam w tych TCM i było naprawdę cieplej niż w zwykłych.  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 września 2013 06:15
ovieha, super oferte zimowych bryczesów na ten sezon ma HKM 😉 szczególnie linia Lauri Garelli jest bdb
A jeśli nie softshele, a z niższej półki, to całkiem nieźle spisują się TCM zimowe. Mają od spodu ciepły meszek. Zanim zostałam bogaczem, jeździłam w tych TCM i było naprawdę cieplej niż w zwykłych.  🙂


Lej tylko się mechaci i ciężko mi było dopasować rozmiar..
Macałam B//VERTIGO Xenius z poniższego zdjęcia. Dla mnie bajer, a poza tą są śliczne 😉
Fajne, chociaż pewnie tylko na modelowej figurze 🙂 Ja szukam możliwie najprostszych, bez ozdobników i napisów, kolor każdy poza czernią (jak słońce świeci to i zimą w czarnych gorąco).

Dworcika, gdzie macałaś? Pytałam w paru sklepach w Warszawie, ale zimowej oferty jeszcze nie mają. Na allegro też ani jednego softshella. Pewnie muszę poczekać, aczkolwiek boję się, że zanim się pojawią wydam odłożoną kasę :P
ovieha, dotarły już do sklepu, w którym pracuję. Będą niedługo w ofercie 🙂
Udało mi się kupić kolejny frak animo  💃 Będę musiała wybrać pomiędzy  😜
Super 😀! Napisz jaki model i kolor (tylko w jeździeckiej rewii mody, nie w bryczesach 😉)
stalowy  😀
Czyli jednak szarości, przekonałaś się do nich, to dobrze 💘. Jeszcze napisz jaki model i kończymy ten 🚫.
A jeśli nie softshele, a z niższej półki, to całkiem nieźle spisują się TCM zimowe. Mają od spodu ciepły meszek. Zanim zostałam bogaczem, jeździłam w tych TCM i było naprawdę cieplej niż w zwykłych.  🙂



Sama mam jedne TCM , są naprawdę super i takie gumowate , bryczesy są naprawdę warte uwagi , schodzą mi od ręki  😉  przez ręce przeszło mi już bardzo dużo bryczesów różnych firm i jednak mam kilka swoich z których nie zrezygnuje , np. TCM ,BUSSE ,RTS, GOLDEN DRESS i FELIX BUHLER . Bryczesy są bardzo fajne materiałowo i jak na razie wytrzymują wszytko .
RTS i Golden Dress bardzo sobie chwale do skoków , lej w nich jest świetny i świetnie trzyma .
Czyli jednak szarości, przekonałaś się do nich, to dobrze 💘. Jeszcze napisz jaki model i kończymy ten 🚫.


Nie przekonałam się tylko nie kupie frak za 1500zł, więc jak trafiła mi się okazja..

Natomiast już wolę ciemniejszy szary niż jaśniejszy.
Rozumiem 😉, ja też bym pewnie tak zrobiła 😉
Dorwałam używki Kentucky - i co ja teraz zrobię??? W jednych portkach będę jeździć? Wszystkie inne odpadły w przedbiegach 🙂
"Uwielbiam to uczucie" gdy nie czuje się na sobie spodni 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 września 2013 20:42
pytanie do posiadaczek bryczesów ES Lorena. jak wrażenia? jesteście zadowolone? czy leje nie farbują itp. itd.
i pytanie odnośnie rozmiarów. upycham swój big as w 38. w 40 nie czuję szczególnej różnicy, za to w pasie odstają nieco. który rozmiar wybrać? mierzyłam Laury i Laurety.
:kwiatek:
sei,  miałam wszystkie trzy wymienione przez Ciebie modele w rozmiarach 36 lub 72. Moje subiektywne odczucia: lorena ma najniższy stan i przez to wydają mi się w pasie ciut ciasne. Laureta mają jakby najwięcej luzu. Natomiast w udach i łydkach lorena są bardzo podobne do laury, laurleta przez elastyczne wstawki  jakby ciut luźniejsze.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 września 2013 21:28
dzięki  :kwiatek: u mnie największy problem jest w pasie. generalnie wolę też wyższe stany, ale te loreny tak mi się podobają  😍
mam jeszcze jedno pytanie. jaka jest różnica długości między 36 a 72? na pewno muszę brać rozmiar przedłużany w standardowych 38 czy 40 jest maaarnie 🙁
niestety nie mam jak przymierzyć żadnych loren. one są dużo niższe w stanie od laury? boję się, że jak zamówię, a nie będą dobre to zostanę z niepasującymi bryczesami (kolejną parą :icon_rolleyes🙂
Sei - Mam Laury i Loreny . Jutro ci pomierzę  🙂. Ja mam 80-tki . Odczucia mam odmienne od anai . Może to zależy  od kształtów ciała  🙄. Mi się wydaje że Loreny są wyższe w stanie, i węższe w pasie , a Laury niższe i szersze w pasie....

edit.

Lorena
pas-38cm
stan--23,5cm
dł. całk. -94cm

Laura
pas-40cm.
stan-25cm (anai miała racje 😉)
dł. całk.94cm.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 września 2013 22:29
ooo dziękuję! bardzo mi pomogłaś  🙇 :kwiatek: teraz nie mam złudzeń raczej, 80 to mój size :P
a masz może jakieś swoje zdjęcia w nich?  😡 w lorenach?

oprócz nich czaję się jeszcze na jedne HKMy. materiał super i nogawki o dziwo nie są krótkie  💘
Nie mam zdjęć niestety i ,raczej nie uda mi się w najbliższym czasie zrobić z przyczyn technicznych  😉 (brak fotografa ).
edit.
Tu masz w Laurach ...http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,217.msg1523170/topicseen.html#msg1523170
W Lorenach mam na drugim kompie daleko... daleko.... za górą ... za rzeką....  😁
Czy jeśli Pikeur Lugana mam w rozmiarze 36 (i są idealne), to Euro-star Collien Flex powinnam mieć w rozmiarze 36 czy 38? Niestety nie mam możliwości przymierzenia.
Też 36 moim zdaniem. W Krakowie możesz przymierzyć w Horse Trade
Czy jeśli Pikeur Lugana mam w rozmiarze 36 (i są idealne), to Euro-star Collien Flex powinnam mieć w rozmiarze 36 czy 38? Niestety nie mam możliwości przymierzenia.


36
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
equi.dream pisałam do Horse-Trade, nie mają na stanie rozmiaru 36 (choć może po prostu wystarczy mierzyć 38 i stwierdzić czy są za duże  😉 )
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2013 17:36
gnl są te collin flex softshell (zimowe) jak coś.

figaro, dzięki  :kwiatek:
biję się z myślami. chciałam te loreny glam z nowej kolekcji szare. będę mierzyła jeszcze jedne HKM. jeśli są tak fajne jak "majestic" to nie wiem czy ich nie wybiorę bo różnica w cenie spora 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się