Bryczesy

anai, bo naprawdę to jest promocja!! Kusi mnie jeszcze pasek do spodni, ale kurcze co to za rozmiar M i L? Trudno napisać ile ma cm??


Dajcie link  😅
Dramka, masz na pierwszej stronie GNLa promocję, a pasek jest tu:

http://www.gnl.pl/pasek-euro-star-double-color.html
O bryczesy mi chodziło 😉
A mi ktoś coś poradzi? :kwiatek:
(post z poprzedniej strony)
Nie linczujcie od razu:P Nie mam czasu czytac poprzednich postow, bo półroczne dziecię domaga się uwagi wiec pytanie na szybko: jakie polecacie bryczesy (z doswiadczenia), takie, zeby byly elastyczne, nie zsuwaly sie z tylka, dopasowywaly sie do ciala i byly WYGODNE? Bo te co teraz mam sa fatalne. Wyłącznie pełny lej i sciagacze na nogawkach. Z góry wielkie dzieki
Ja mam fajne bryczesy z krótkim lejem co prawda ale robią też z pełnym, firmy PARKUR. 🙂
Parkury srednio maja flexy😉 dainese moze? Dla mnie super.
Orientujecie się ile może kosztować wszycie leja w bryczesy przez krawcową? Znalazłam strasznie ładne bryczki, ale leje w kroku zupełnie zniszczone, za to reszta materiału prawie jak nowa.
faith a flexy too? 🙂 Dobrze myślę, że te ściągacze?  🙂
Tak, elastyczne wstawki w nogawce zamiast rzepow 🙂
:kwiatek:
Jakiego materiału szukać na zmianę leja? Na mój gust to jest jakiś sztuczny zamsz, może jakiś materiał obiciowy, to ma nazwę?  🙄 Jak taki materiał się nazywa?  :kwiatek:
Ja kupuję bryczesy tylko w ciucholandzie. Mam taki, w którym są zawsze. Wiadomo, że nie są najnowszym krzykiem mody :P ale często trafiają się nówki. W zeszłym roku kupiłam cavallo z podwyższonym stanem brązowe z pełnym lejem beżowym i jest jakoś dziwnie wszyty lej, czasem obetrą mi kolano 🙁 Drugi kupiłam takie a la jeansowe, bardzo fajnie, jedynie suwaczek był zepsuty w kieszeni na tyłku. I to wszystko po 30 zł 🙂

Ale chciałam głównie napisać, że warto inwestować w firmę. Mam sztruksowe ES'y już jakieś 13 lat. Co prawda jeżdżę w nich tylko w zimno, ale nie mam na zimno innych, więc są w użytku non stop późną jesienią, zimą i wczesną wiosną. Można spokojnie pod nie włożyć getry i też jest wygodnie. A ciągle wyglądają, jak nówki.

Takie nie do zajechania mam błekitne USG, prążkowane.
marysia550 nie chwal się, bo zaraz re-voltowicze załatwią Ci robotę- szukanie bryczków w twoim lumpie  🏇
Chociaż ja bym nie pogardziła parą o rozmiarze 36  😀
Zachorowałam na Pikeur Lucindy  😵  szukam i szukam i nigdzie nie ma, a zamarzyły mi się granatowe z czarnym lejem, ktoś może gdzieś widział jakąś promocję? Rozmiar 36/38/76/ a nawet 176 będzie super 🙂 Będę baaaardzo wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:

Jak na razie widziałam tylko turkusowe kontrast za 499zł, r.36, ale mimo, że ładne to nie chcę jasnych, ani kontrastów z jasnym lejem 🙁

piekne  😍 natomiast ciężko spotkać ten kolor
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 stycznia 2015 11:11
okunka
takie moga być?  😉 niestety rozmiar 40
Mój granat  😍 niestety to chodzi konkretnie o lucindy, materiał inny, krój i nogawki flex 😉 ale fajna okazja jak ktoś szuka 😀 za 245zł pikeury😀
okunka, za bryczesy z pół lejem to żadna okazja.
O tych pół lejach to już nie doczytałam 🤣
żadna
okunka- zerknij w arcusie, bo nie wiem czy mają możliwość ściągnięcia wszystkich co mają wymienione ale próbować warto.


http://arcus-konie.pl/bryczesy-pikeur-lucinda-softshell-81-p-3519.html

http://arcus-konie.pl/bryczesy-pikeur-lucinda-softshell-kontrast-81-p-3520.html
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 stycznia 2015 06:17
to znajdzcie mi nowe Pikeury (w sklepie) za 245 zł  👀 nawet z lejem kolanowym  😉
okunka, mamy granatowe Lucindy z materiału corkshell. Mogę sprawdzić dostępne rozmiary, chociaż na promocję się spoźniłaś...
okunka, ja Lucindy kupiłam z miesiąc temu w wersji softshell, młodzieżowej (170, noszę 36) w Mustangu, w tym kolorze właśnie. Nie mieli na stanie, ale były u mnie w tydzień. Kosztowały 550 i są genialne 🙂
klapcio89   Walczący z cieniem...
19 stycznia 2015 15:27
Miał ktoś do czynienia z bryczesami  Horze ADA? :-)
Jak się sprawują? :-) 
okunka- czy to nie są te Piekury , których szukasz? http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/sale-kolekcja-jesien-zima-2013-14/pikeur-bryczes-lucinda-contrast-detail.html  zorientuj się czy mają na stanie 🙂
Właśnie z wersji kontrast nie za bardzo bo zależymi na czarnym leju 😉 mam jedne pikeury z jasnym lejem i niestety są mało praktyczne 😉 ale dziękuję  :kwiatek:

W wielu sklepach są lucindy nawet za 440zł ale albo nie ma rozmiaru albo kolor nie ten :p ja to mam szczęście
okunka, skontaktuj się ze sklepem, którzy ma w swojej ofercie pikeura - nie powinni mieć problemu z zamówieniem bryczesów specjalnie dla Ciebie, o ile to nie są jakieś "kolekcyjne", ale nie wyglądają, więc powinno się udać....
Jakiś czas temu zamówiłam softshellowe bryczesy Cavallino Marino. Nie pomyślałam, że softshelle warto wziąć większe, jak przyszły, okazało się, że muszę wymienić rozmiar. Przyszły, mierzę... Hm, nie no, ciągną się trochę, w pasie mogłyby być szersze... myślę sobie - w zasadzie to mam inne softshelle, te to był tylko kaprys, koń potrzebuje derki, eee, odsyłam. Ale tak jakoś mi nie po drodze było na pocztę, kończył się termin na zwrot, w końcu się zebrałam, napisałam maila do sklepu, że odsyłam... ale stwierdziłam, że może je przymierzę jeszcze raz dla świętego spokoju (żeby mi na pewno nie było szkoda, że odesłałam, bo poprzednio mierzyłam tuż po tym, jak zjadłam obiad - porządny). No i kurczę... dobrze leżą. I zostają... A ja ich naprawdę nie powinnam kupować. 😵
Pora sobie zablokować wątek z promocjami...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się