Bryczesy

taaak
One są takie prawie białe, kratka jest szaro/brązowo błękitna lub coś w ten deseń 🙂. Lej jest ciemniejszy, nawet widać na zdjęciu trochę.

To chyba Lugana, ale głowy nie dam bo nie przywiązywałam wagi to nazyw modelu kupując
Lugana na bank 😉 Miałam takie.

Ale zupełnie ta kratka nie przypadła mi do gustu  🙄
Mam pytanie  :kwiatek:

Czy ktoś próbował zwężyć za duże bryczesy z boku po całej długości  ❓
Ja zwęziłam (i dopasowałam) sobie nieszczęsne "ferotti", ale nie na całej długości (w pasie były dobre) tylko od bioder/kieszeni do łydki.
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 listopada 2009 16:48
Ja również jednak krawcowi to nie bardzo wyszło.
Zwęził bardzo ładnie, dobrze leżały jednak zapinanie nie było na środku tylko lekko przesunęło się na bok.
Niby niewiele ale na tyle by mnie drażniło i sprzedałam je.
Ja dlatego sobie odpuszczę. Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
czy wszystkie ferotti są delikatnie mówiąc - śmiesznie szyte? Miałam, kombinowałam jak to to przeszyć bo mi krok "odstawał", stan był wysoki i generalnie jakoś tak się czułam niewygodnie... Myślałam, że dostałam po postu męski krój a tu się okazuje - unisex! Jeżu...
ostatnio zakupiłam białe hkm z pełnym, czarnym lejem. Lej nieco sztywnawy, ale myślę, ze sie wyrobi, same bryczesy zdały egzamin w siodle. Wygodne to to, mam nadzieję, że leje nie będą bardzo barwić... Zobaczym po praniu.😉
Bryczesy unisex  😵

Ja ostatnio miałam FEROTI i były szyte normalnie, więc zależy jaką parę trafisz. Lej też wydawał się ok.

Ja przeprowadziłam 3-dniowe testowanie nowych bryczesow cavallo (od Dramki  :kwiatek🙂 i muszę powiedzieć, że cavallo rulez!! a dodatkowo dzięki doskonałym radom Dramki dot rozmiaru są wprost stworzone dla mnie 🙂 moge nie zsiadać z konia 🙂
Dramka, no poważnie, rozmiar wpisany na metce - unisex. Chyba to to było szyte dla jakichś "wyrośniętych" dzieci w wieku lat 10-12, kiedy chłopczyk od dziewczynki się jeszcze aż tak bardzo nie różni budową ciała. Szkoda, bo materiał był przyjemny, taka bawełna, lej mięciutki, milutki i w ogóle.
Sankarita Wierze Ci  😉

Szecherezada Nawet nie wierz jak się cieszę  😅
Ktoś posiada bryczesy USG? Zimowe?

Jakość porównywalna do PIKEUR?
Dramka a gdzie je widziałaś? i jak wypadają cenowo?
Forta Na allegro  😀 

http://www.allegro.pl/item777499906_nowe_bryczesy_usg_czarne_pelny_lej_na_polarze.html

Nie mam pojęcia ile nowe kosztują w sklepie, pewnie ok. 300zł

Ja dzisiaj pod swoje PIKEUR założyłam legginsy termoaktywne i było mi cieplutko i wygodnie.
wiecie gdzie kupić bryki z pełnymi lejami w rozsądnej cenie? takie na codzień🙂 mam bryki pikeura za prawie 7 stów i szkoda mi ich na codzień...
horze za 210 widziałam, bardzo fajne, ja mam rok, ciurane co dzień i są w ok stanie 🙂
Liderbud Ja jak wczoraj założyłam swoje nowe pikeur za 900zł do stajni to miałam serce na ramieniu że zaraz zaczepie i porwie..

Ale nie potrafie chodzić ani jeździć w tych tańszych  🤔wirek:

Jaki masz rozmiar?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 listopada 2009 13:38
A ja kupiłam używane pikury (te które jako nowe kosztuje 800  🤔wirek: ) za 180 zł.  😅
Wiesz co Dramka, nie dziwie ci się, że w tych tańszych nie umiesz jeździć, ja sama chyba tez sie oduczę  😜
180?! Udało Ci się  😉

Jak już raz na tyłku masz miodzio to ciężko przejść na gorsze.
😍 😍 😍
co to za model?

śliczne widziałam w nowym katalogu eskadron/pikeur, właśnie trochę do Twoich podobne
BALISSA  😍 Są w Mustangu

Nie powalają mnie wyglądem ale chyba jedyne co na mnie dobrze leżą a to trudna sztuka jak ktoś nie ma talii  😵
Liderbud Ja jak wczoraj założyłam swoje nowe pikeur za 900zł do stajni to miałam serce na ramieniu że zaraz zaczepie i porwie..

Ale nie potrafie chodzić ani jeździć w tych tańszych  🤔wirek:

Jaki masz rozmiar?


i tu jest problem, bo waże 42kg.... i nie mogę przytyć... wszystkie bryczesy są za duże, a dziecięce za krótkie🙂 Te moje pikeury są prawie dobre, trochę wiszą na tyłku, ale przynajmniej nie spadają🙂 Z kolei kupowanie spodni za kilka ładnych stów i zwężanie ich to też nie jest chyba dobry pomysł.

Jutro albo pojutrze pojade do interapi do milanówka, mają duży wybór, więc może uda mi się jakieś "w miarę" kupić...
Ogólnie noszę rozmiar 34, ale zazwyczaj wszystko i tak jest za duże.
A za mną od dłuższego czasu chodzą granatowe Bryczesy Denim ROPING Jacsona
( http://www.horsehouse.pl/Katalog/Promocje/?pa=2 )
Ale póki co znaleźć 100 zł na bryczesy nie mogę, co tu mówić o 245  👿
Dramka a jaka jest różnica w tych bryczesach za 900 zł, a takich za 400-500?? Mówię o Pikeurze czu Eurostarach, naprawdę jeździ się lepiej?
Ja czuje różnice pomiędzy Horką, czy Fair Play, ale czy mam Pikeury za te 350zł, a mam takie i za 600 to nie.
Wykonane z materiału Micro 2000 Plus - tak jak wszystkie.

Chyba płaci się głównie za napis z cyrkoni (który mi się nie podoba) 😉 i nie podoba mi się ta naszywka z tyłu. Ogólnie nie lubie wiochy.  🙄

Kupiłam te bryczesy ponieważ mam duży problem z dopasowanie do siebie bryczesów (nie mam talii) a te wyjątkowo dobrze leżą. Tylko te trzy guziki uwierają mnie. Nigdy nie miałam bryczesy z wysokiem stanem..ponieważ nigdy na mnie nie pasowały  😁

Ktoś wie co to znaczy: Meryl Actisystem

M Jaki masz wzrost?
172cm.
Myślałam,że po urodzeniu dziecka trochę mi zostanie " ciałka", w efekcie waże mniej niz przed ciążą...

Te cyrkoniowe napisy PIKEUR są troche tandetne, dlatego już są usunięte z moich bryczesów🙂
Mierzyłaś przedłużane CAVALLO 34? Cavallo są troche mniejsze niz PIKEUR.

Swoją drogą jeżeli robią przedłużane bryczesy (LONG) dlaczego nie robią wersję SHORT?
mierzyłam chyba setki bryczesów w rozmiarze 34. Nie mam zazwyczaj problemu z długością, tylko z ich szerokością, a jak wiadomo w wiszących bryczesach jeździ i chodzi się niezbyt przyjemnie.
Nie pamiętam czy mierzyłam bryczesy firmy Cavallo, w tym tygodniu przejadę się do sklepu jeździeckiego i przymierze, jeżeli będą.

Napewno lepiej jeżeli są trochę mniejsze od Pikeura, bo Pikeury wiszą na mnie jak na wieszaku.

To rzeczywiście masz problem bo nie ma mniejszego rozmiaru niż 34. Chyba że trafie na takie mega szczupłe.
mierzyłam chyba setki bryczesów w rozmiarze 34. Nie mam zazwyczaj problemu z długością, tylko z ich szerokością, a jak wiadomo w wiszących bryczesach jeździ i chodzi się niezbyt przyjemnie.
Nie pamiętam czy mierzyłam bryczesy firmy Cavallo, w tym tygodniu przejadę się do sklepu jeździeckiego i przymierze, jeżeli będą.

Napewno lepiej jeżeli są trochę mniejsze od Pikeura, bo Pikeury wiszą na mnie jak na wieszaku.



a może w drugą stronę? Poszukaj bryczesów rozszerzanych na biodrach? Nie pamiętam jak to się nazywa. Takie jak kiedyś były.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się