Bryczesy

Dramka Meryl Actisystem - materiał najnowszej generacji zapewniający trwałą bakteriostatyczność niezależnie od intensywności i czasu trwania wysiłku fizycznego na skórze utrzymuje się naturalny poziom flory bakteryjnej bakteriostatyczne własności włókien Meryl Actisystem nie ulegają zmianie nawet po wielokrotnym praniu materiał posiada własności oddychające, szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz, a przy tym jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku
Wiem że bielizna termoaktywna jest z tego wykonana
Fantazja  :kwiatek:

żużka Przecież m ma problem że są za szerokie w biodrach  ❗  🙄
właśnie dlatego usiłowałam kupić dziecięce/młodzieżowe, ale były za krótkie🙂

mam bryczesy z krótkim lejem, które są w miarę dobre (trochę wiszą na udach, pasek obowiązkowy, jak we wszystkich spodniach z resztą)- napewno mniejsze niż te moje Pikeury, ale wole jednak jeździć w bryczesach z pełnym lejem.

Bardzo dziękuje Ci za pomoc🙂 napewno przymierze te z Cavallo🙂
ja mam pikeury 34 i naprawde są małe, jestem bardzo szczupła a są na mnie juz przyciasnawe
Fantazja  :kwiatek:

żużka Przecież m ma problem że są za szerokie w biodrach  ❗  🙄

wiem, ale nie specjalnie. A są takie kroje bryczesów, które są specjalnie sporo luźniejsze w udach i biodrach. Nie pamiętam jak się nazwywają. znalazłam tylko taki obrazek, z tym, że to nie bryczesy z zwykłe spodnie ale ostatnio w naszym szmateksie z bryczesamy było strasznie dużo takich właśnie bryczesów Pikeura, dlatego naszło mi na myśl.
korsik widać m jest wyjątkowo "chuda"

żużka Powiedz mi proszę po co m bryczesy poszerzane w biodrach i udach jeżeli jest bardzo szczupła i chce jak najbardziej proste młodzieżowe bez tego wycięcia w talii i poszerzenie w biodrach???
Pewno po to, że jeśli już ma jej coś wisieć wokół bioder i ud, to niech wisi fachowo.
Tyle, że nie sądzę, by "m" podobał się ten pomysł.  😀
już mi wszystko jedno czy będą z wycięciem w talii czy nie, aby były przylegające do ciała i nie wisiały mi na dupie🙂

Korsik,
moje Pikeury w rozmiarze 34 wiszą mi na dupie, więc zgodnie z radami Dramki przymierze bryczesy z Cavallo, bo są trochę mniejsze.
m A jeżeli bryczesy mają szew boczny nie możesz zwężyć? Ja tak ostatnio zwężyłam swoje PIKEUR w łydkach. Bo CAVALLO nie posiadają szwa bocznego.

Albo kup sobie takie i nikt nie zauważy że są za lużne  😁
teoretycznie mogę, tylko boje się, że wyjdzie jakaś kicha z tego🙂🙂 jeżeli Cavallo będą w miarę dobre, to super, jak nie to zacznę kombinacje alpejsie ze zwężaniem🙂
jak kupowałam moje ostatnie pikeury, przy pierwszym mierzeniu były prawie dobre, troche wisiały, ale ogólnie były ok, po dwóch jazdach się rozciągnęły i wiszą jak na wieszaku.
Jeżeli mają szew z boku i masz dobrą krafcową nie powinno być problemu. Jak Ja teraz zwężyłam moje nowe PIKEUR to się trzęsłam że wyjdą za wąskie np.
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
12 listopada 2009 02:52
m,  a brałaś pod uwagę uszycie sobie bryczesów na miarę? Moja znajoma ma Master-Jangi szyte na miarę i choć to nie Pikeur, to wyglądają naprawde bardzo fajnie  😉
zastanawiałam się, ale nie wiem, gdzie coś takiego załatwić...
No właśnie firma Master Jang szyje na zamówienie. Piszą, że uszyją każdy z oferowanych przez siebie model bryczesów na zamówienie. Powodzenia. 🙂

http://www.masterjang.pl/sklep/
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 listopada 2009 19:04
No więc wymienilam mije Pikeury na Euro-stary, moze w troszke gorszym stanie, ale za to w obledna kratkę  😜
tylko czy bylo warto? Czy moze wrocic do moich Pikeurow (jeszcze ma taka szanse)?
arvile ja juz pisałam ze Pikeury mam tylko ze względy na kolor. Jak dla mnie te bryczesy nie są warte swojej ceny w porównaniu do ES, ale nie mówię tu o takich co kupiła Dramka za SPORĄ kasę,.
Dla mnie mistrzostwo to EuroStary i już nigdy innych nie kupię.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 listopada 2009 20:08
Te pikeury tez pierwotnie kosztowaly dużą kase, dlatego się zastanawiam, ale zostaną ES'y, są boskie  😅
może jak mi stuknie troche kasy, to kupie sobie jeszcze jedne?  🏇
ARIVLE Wstaw fotkę  :kwiatek: Czy te euro-star w kratkę były na allegro wystawione?

Ja bym nie szyła w master-jang, materiał mają kiepskiej jakości..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 listopada 2009 08:38
a ja mam beznadziejną fotkę moich eurostarów jeansowych (Dramko  :kwiatek🙂,kocham je miłościa wielką...pasuja idealnie,nigdzie mnie nie ciągną...ale zaczyna robić się chłodno i przesiądę sięw sztruksowe eurostary 😂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 listopada 2009 09:51
nie było ich na allegro, bo kupowalam prywatnie od znajomej, a ona chyba nawet konta nie ma... wstawie foty jak tylko je zrobiem, moze nawet za chwile, obu par  😁
Spotykam takie osoby które nie chcą bryczesy z pełnym lejem bo się "ciągną"?

I dopiero jak kupiłam bryczesy Tattini zrozumiałam co to znaczy. Nie mogę usiąść normalnie w siodle bo lej sie zatrzymuje w kroku  🙄 Porażka 😤

Dlatego tylko PIKEUR EURO-STAR CAVALLO  💃

http://www.hooks.se/product.aspx?productid=100527&deptid=27&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
A co myślicie o tych? Myslicie, że można w takich startować czy się przyczepią?
Fiu fiu..myślę że to tak samo jak frak w prążki. Nie rzuca się w oczy.

Zimowe pikeur soft shell:

http://www.allegro.pl/item815639455_bryczesy_zimowe_pikeur_lugana_soft_shell_rozm_40.html
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
14 listopada 2009 05:06
hmm a może DeZtim? Chyba też uszyją na miarę? Ale jak z jakością ja nie mam pojęcia 😉
Tutaj też szyją na miarę

http://www.rts-factory.com/

można podobno zamawiać przez sklep albo bezpośrednio.
moj najnowszy nabytek  😁
nie wierze ze to zrobilam  😵
[img]http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/808/67/55/808675501[/img]
3 pary kupiłaś?
tak  😁
😵 oszalałaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się