Bryczesy

Ja kupiłam zimowe Cavalliero Ancelle i powiem, że są rewelacyjne. Ale one są w trzech kolorach : czarnym,  stalowo-niebieskim lub brąz. Białych nie widziałam.


Potwierdzam 😉 W ogóle ostatnie 2 pary Cavalliero jakie miałam sprawdzały się w 100%.

Natomiast strasznie mnie rozczarowały białe HKMy Basic Belmtex: http://konik.com.pl/bryczesy-hkm-basic-belmtex
Po stosunkowo krótkim użytkowaniu (parę razy na zawodach) lej zaczął odpruwać się na kolanach, a materiał przeciera się właściwie gdzie tylko się da. No porażka  😵
Czy ktoś ma porównanie pikeurow Softshell z York freezy?
Wiem że to nie ta półka cenowa ale nie chciałabym się przekonać po zakupie tych tańszych że albo w nich zamarzne albo zaczną się puszczać na szwach jak Horze.
Czy dostępna jest wersja przedłużana?
Może mógłby mi ktoś zmierzyć nogawke w rozm 40?
Nie ma już York freezy w rozmiarze 40. Sama szukałam.  Nawet jak były na stronie,  to potem dostawałam wiadomość, że nie będą już dostępne.
A one wypadają standardowo jeśli chodzi o rozmiar?
Pikeury noszę 84 (przedłużanie 42) ale oni mają założona numeracje
Bedziesz zadowolona z yorkow, tyram je 3ci sezon i wygladaja jak nowe a w tylek cieplo🙂
Jak dostanę swój rozmiar haha
Brałaś taki rozmiar jak nosisz na codzień?
Tak 🙂
Cobrinha, ja również brałam Yorki w rozmiarze 42, Pikeura noszę 42 🙂
Z tym, że Yorki mam tylko 1 : jeansowe, nie wiem czy wszystkie modele trzymają rozmiarowkę
Wielkie dzieki Gaga
[quote author=elita17 link=topic=217.msg2614633#msg2614633 date=1478978322]
Ja kupiłam zimowe Cavalliero Ancelle i powiem, że są rewelacyjne. Ale one są w trzech kolorach : czarnym,  stalowo-niebieskim lub brąz. Białych nie widziałam.


Potwierdzam 😉 W ogóle ostatnie 2 pary Cavalliero jakie miałam sprawdzały się w 100%.

Natomiast strasznie mnie rozczarowały białe HKMy Basic Belmtex: http://konik.com.pl/bryczesy-hkm-basic-belmtex
Po stosunkowo krótkim użytkowaniu (parę razy na zawodach) lej zaczął odpruwać się na kolanach, a materiał przeciera się właściwie gdzie tylko się da. No porażka  😵

[/quote]

Ja takie bryczesy mam juz 3 rok i są ok, nic mi się nie odpruwa, a po kazdych zawodach piore w wybielaczach, bo niestety zawsze sie ubrudzę :/
Jaka to firma, ktoś wie  :kwiatek:
Czy ktoś ma bryczesy BR? Jeśli tak, to jaka jest ich jakość i jak się sprawują?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2016 08:51
monia podobny znaczek ma FIOR DA LISO
Mam pytanie natknął się ktoś na bryczesy pełnym silikonowym lejem, ale chodzi mi o takie bez skórzanego leja plus na niego silikon tylko sam silikon na materiale.
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.
Patrzyłaś w sklepie bergo? Zdaje się, że mają pełne silikonowe leje
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2016 13:07
Sucha może np. Pikeur Lucinda Grip i Equiline Marilin X-Grip ? Animo też ma takie.
Sucha, a to nie jest tak, że wszystkie silikonowe leje są na materiale?
Pikeury mają na materiale normalnie te kropki...
Właśnie praktycznie wszystkie jak sprawdzałam to mają lej ze skóry i na nie był naniesiony silikon.
Ale może nie dość dobrze szukałam.
Kolanowy lej silikonowy jest bez leju skórzanego pod spodem, ale te z pełnym lejem jak widziałam mają własnie jakby podwójnie lej z syntetycznej plus lej silikonowy.
Właśnie praktycznie wszystkie jak sprawdzałam to mają lej ze skóry i na nie był naniesiony silikon.
Ale może nie dość dobrze szukałam.
Kolanowy lej silikonowy jest bez leju skórzanego pod spodem, ale te z pełnym lejem jak widziałam mają własnie jakby podwójnie lej z syntetycznej plus lej silikonowy.


Sucha, Pikeury, HV Polo, Felix Buhler mają silikonowe kropki na materiale. Gdyby były na materiale pełne leje silikonowe to po pierwsze koszt po drugie chyba szansa na ugotowany tyłek. Ja w każdym razie nie widziałam pełnych silikonów na materiale a jedynie kropki.
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2016 15:28
DanceGirl ale jak pełnych silikonów? Że jest "nalany" po prostu silikon na materiał? Animo ma np. silikonowe pasy, moje koleżanki mają i nie narzekają, żeby tyłek się gotował. Nie widziałam bryczesów z większą ilością silikonu.
DanceGirl ale jak pełnych silikonów? Że jest "nalany" po prostu silikon na materiał? Animo ma np. silikonowe pasy, moje koleżanki mają i nie narzekają, żeby tyłek się gotował. Nie widziałam bryczesów z większą ilością silikonu.


mils, pełnych dla mnie znaczy zalanych silikonem 100% powierzchni leja a nie kropki czy paski.
takich chyba nie ma
Chodzi mi o to ze lej jest cały w kropki i lub kreski z silikonu a nie tylko w miejscu gdzie normalnie jest lej kolanowy. 
W każdym razie udało znaleźć takie o które mi chodziło z R.C. Champions. Szukam tez dalej.
Sucha możesz dać link do bryczesów, gdzie silikon jest na leju zamszowym? Pierwsze słyszę o czymś takim  🤔
Chodzi mi o to ze lej jest cały w kropki i lub kreski z silikonu a nie tylko w miejscu gdzie normalnie jest lej kolanowy. 
W każdym razie udało znaleźć takie o które mi chodziło z R.C. Champions. Szukam tez dalej.


Pikeur Full grip
https://www.amazon.de/PIKEUR-Vollbesatz-Reithose-LUCINDA-nachtblau/dp/B00JPK831O/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480972723&sr=8-2&keywords=pikeur+grip+lucinda

HV Polo full grip
https://www.kraemer.de/Fullgrip-Reithose-Bonny.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=810367&ci=247343

FB full grip
https://www.kraemer.de/Full-Grip-Softshellreithose-Carolina.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=810368&ci=247346

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 grudnia 2016 22:28
Właśnie praktycznie wszystkie jak sprawdzałam to mają lej ze skóry i na nie był naniesiony silikon.

Żadne bryczesy nie mają skórzanego leja z naniesionym silikonem...
Znalazłam, jest taka marka - Tredstep ma silikon w leju zamszowym:
Sucha jak patrzysz na tanie, kiepskie marki, to znajdujesz kiepskie spodnie.
Chcesz porządnych bryczesów z silikonem to patrz na Pikeur, EuroStar, Cavallo, Animo, Equiline, Cavalleria Toscana, Kingsland, Spooks itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się