Bryczesy

flygirl, dzieki za odpowiedz. Czyli nie ma mojego rozmiaru. Liczyłam, ze może są małe i dam radę w 38. :/


Btw. Makebe? Miał ktoś? Warto?
Czy ktoś widział może bryczesy ocieplane zimowe ale BIAŁE? Potrzebuję czegoś ciepłego na zawody, a wszędzie widzę tylko treningowe tego typu spodnie.


[[a]]https://www.decathlon.pl/p/ciep-e-bryczesy-kipwarm-damskie/_/R-p-310377?mc=8560033&c=Bia%C5%82y[[a]]
Mial ktos bryczesy B vertigo?

W pierwszej parze jestem zakochana pod kazdym wzgledem 😍 ktos wie jak z trwaloscia, zwlaszcza silikonu? Zanim kupie kolejna wolalabym wiedziec, bo najtansze nie sa.
kokosnuss, Matko! To najlepsze bryczesy jakie miałam  😍 Kupiłam jedne białe tak przez przypadek i przepadłam (pod każdym względem) Mam już dwie pary na co dzień też  😁 Najstarsze jakoś 1,5 roku mam i wyglądają jak nowe.
I trafiłam dwie pary takie jak szukałam, z niskim stanem. No rewelka 😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2020 06:30
kokosnuss, mam jedne białe BVertigo ze zwykłym lejem i jedne silikonowe z takiego śliskiego materiału (letnie, ale obecnie jeszcze w nich jeżdżę bo dzięki temu materiałowi, mniej się brudzą 😉 ) - kocham bardzo  😍
Te silikony, o dziwo trzymają mi się, ciorałam je całe lato, prałam bezlitośnie w 40* i z płynem do płukania i żyją :

A z ciekawości trochę, kupiłam jeansowe Horze... Zobaczymy, póki co niemiłosiernie wkuuu... rza mnie fakt, że rozmiarówka Horze jest wybitnie nie na moje giry - w 34 nie wchodzę w biodrach, a 36 jest w biodrach jest git, ale kurna od kolan w dół są luźne  🙄 Wskutek czego, może nie wyglądam, ale czuję się jak 10latka w spodniach po starszej siostrze "bo dorośniesz!"  😵 Póki co, wyprałam je, zobaczymy, jak coś to polecą w świat...  🤔
Puma, dobra, to biere wincyj 😜 😉

Moon, mam wlasnie te sliskie (chyba zimowe? model Meghan) z silikonem i kocham, jak bardzo sa dopasowane i elastyczne, pelen luz i swoboda <3 a przy tym normalnie "spodniowe" a nie jakas cienka szmata na gumce (team #nienawidzelegginsow xd)
Jakie jest lej w Horze Grand Prix Thermo? Taki bardziej lepki, czyli typowy klej na tyłku. Na oku już mam Spooksy ale portfel boli na sam widok ceny  😜
W Horze GP zimowych jest taki klej bardzo czepliwy, błyszczący, przynajmniej w modelu który mierzyłam 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 listopada 2020 11:22
Horze Grand Prix Thermo występują chyba w wersji i z lejem sylikonowym i z lejem "zamszowym".
edit. znalazłam z pełnym lejem
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 listopada 2020 12:21
FerventAxis - mam Horze GP Thermo drugi sezon zdaje się. Lej początkowo jest błyszczący i czepliwy, tak jak napisała kortina, ale po jakimś czasie staje się bardziej matowy i już nie tak klejący.
Aleks, a masz porównanie rozmiaru GP Thermo i zwykłych GP? Czy wybrałabyś ten sam rozmiar obu modeli czy zimowe trzeba rozmiar większy?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 listopada 2020 13:42
epk - radziłabym Ci brać rozmiar mniejsze, niezależnie od modelu jeśli o Horze chodzi. Ja mam kilka różnych modeli Horze, noszę 38 na co dzień, a od nich 36. 38 wypada jak 40. Zwykłych GP nie mam, ale zembria ma. Oglądałam je i gdybym kupowała zwykłe GP też brałabym 36, a nie 38. THermo mam 38 i ... są na mnie za duże. Materiał jest bardzo rozciągliwy, gdybym kupowała je jeszcze raz brałabym 36. Poza tym (rozmiarówką) to bardzo fajne, wygodne i ciepłe bryczesy, które mogę polecić. 
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 listopada 2020 13:43
Potwierdzam, Horze wypadają duże, lepiej wziąć rozmiar mniejsze niż zwykle się nosi, a jak ktoś wypada pomiędzy rozmiarami, to już w ogóle.
Ja wiem, że Horze wypadają duże bo sama mam GP zwykłe, tylko się bałam, że te thermo będą jednak mniej rozciągliwe

A ktoś wie czym się różni Grand prix thermo od grand prix thermo FS? Oba mają lej silikonowy.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 listopada 2020 14:27
epk - bierz mniejsze, nie są mniej rozciągliwe. Ja do nich muszę nosić pasek, są za duże wszędzie, w tyłku, udach i łydkach. Kupiłam je na promce i zostawiłam te 38, liczyłam nie wiem na co, chyba że przytyję po 40tce, ale jakoś nie idzie mi  😜 więc popylam w nich na co dzień do roboty w stajni. Do jazdy są za szerokie i mnie to wkurza, lubię bardziej dopasowane bryczki w siodło.
Na Horze teraz znowu sa promki. Ja ostatnio wyhaczylam fajne jeansowe z silikonem za 30 euro. Mam juz chyba 8 pare tych bryczesow 😉 I mega je lubię, chociaz nie moge powiedziec ze jakosciowo sa szalowe. Te silikony jedbak nie sa jakies mega wytrzymale. Jak sie jezdzi raz w tyg to bardzo ok, ale na wiecej koni  to jednak wypadaja srednio.


KaNie, ja akurat jestem przeszczęśliwa, że te silikony szybko padają. Jeszcze je wykańczam dokładając płyn do płukania do prania. Wiem, że jest wersja z krótkim lejem, ale nie idzie ich upolować to sobie robię domowym sposobem bryczesy bez leja  😀iabeł: 😁
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 listopada 2020 15:37
KaNie - owszem silikon bym powiedziała, że średni. Ja silikonów nie lubię, więc nie zmartwiłam się specjalnie jak stracił na przyczepności 😉 .
Klami, ja również miałam.
Taki przyjemny materiał, elastyczny moim zdaniem. Nosiłam 36, DARJEEN miałam 36.
Polecam bardzo
O a ja tam akurat kocham silikony. Im mocniejszy tym lepszy. Narazie nie do pobicia sa dla mnie KYRONY. Mam je 6 lat. Jezdzilam na nich po 10 koni dziennie z 3 lata. Są zciorane na maksa. Szylam je w kroku nawet bo sie przetarly. A silikon jest tak mocny, ze jak sie latem czlowiek spoci, to jest ciezko sie w siodle ruszyc. Niestety sa brzydkie jak noc, wiec nigdy nie kupilam kolejnej pary  🥂

Swoja droga ktos ma Ariaty?
Ja wiem, że Horze wypadają duże bo sama mam GP zwykłe, tylko się bałam, że te thermo będą jednak mniej rozciągliwe

A ktoś wie czym się różni Grand prix thermo od grand prix thermo FS? Oba mają lej silikonowy.


Przymierzałam te zwykle i FS, wydaje mi się ze miały inny materiał wierzchni. W tych zwykłych się lepiej czułam, w FS jak kiełbaska we flaki  🤣 jakieś takie mało pracujące i no dziwne..

Przy okazji kupiłam właśnie Pikeur Lucinda Grip Corkshell i o Boże co to są za genialne bryczesy, ciepłe i grube na maksa, a przy tym super rozciągliwe, że aż mogę szpagat w nich zrobić  😜
Mam pytanie, jak wypadają softshellowe Pikeury?  👀 Mam jedne letnie 38 i są ok, choć trochę ciasne po kwarantannie :p
Mam legginsy Pikeur 36 i są super, ale zimowe mam 34 leżą ciut lepiej. Zimowe 36 mocno mi wisiały w kolanach
Mam pytanie, jak wypadają softshellowe Pileury?  👀 Mam jedne letnie 38 i są ok, choć trochę ciasne po kwarantannie :p
wychodzą podobnie do innych Pikeura ale możesz brać rozmiar większy i też będzie ok
madzik2626, dzieki za opinie. Niestety potwierdza, ze utopie się w 38, a 36 już nie ma. Za późno je zauważyłam. :/
O a ja tam akurat kocham silikony. Im mocniejszy tym lepszy. Narazie nie do pobicia sa dla mnie KYRONY. Mam je 6 lat. Jezdzilam na nich po 10 koni dziennie z 3 lata. Są zciorane na maksa. Szylam je w kroku nawet bo sie przetarly. A silikon jest tak mocny, ze jak sie latem czlowiek spoci, to jest ciezko sie w siodle ruszyc. Niestety sa brzydkie jak noc, wiec nigdy nie kupilam kolejnej pary  🥂

Swoja droga ktos ma Ariaty?
Ja mam Ariaty i kocham całym sercem. Wygodne ale silikon trochę się starł (nadal mają dobrą przyczepność), idealne kiedy potrzebujesz czegoś co wytrzyma trochę dłużej i będzie porządnie trzymać.
Jak w praktyce wypada rozmiarówka B Vertigo (model Gia)? Bo jak patrzę w ich tabele rozmiarów to według tali powinnam mieć 40, a według bioder 36... Normalnie noszę 36/38 i już zgłupiałam.

Polecicie jakieś inne bryczesy z pełnym, silikonowym lejem, kieszenią na telefon "na nodze", a przy tym elastyczne i wygodne, ale nie typowe leginsy-szmateksy? 🙂
vynter, mam jedna pare Bvertigo i uwazam ze wypadają większe. Mam 38 i spokojnie mogłabym miec 36. Podobnie z Horze.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 listopada 2020 07:50
B Vertigo to marka Horze tylko taka lepsza 😉, rozmiarówka wypada tak samo jak Horze także jeśli chodzi o inne ubrania.
Horze tak ma. Trzeba brać rozmiar mniejsze. Ale każdy model też mają trochę inny. Jak mierzyłam kiedyś z kilka różnych to tylko 2 jako tako mi podpasowały. BVertigo mam jedne konkursowe i są nawet wygodne, fajny materiał. Bielizna nawet nie prześwituje, ale jak chwyciły czarny kolor od siodła tak nie idzie tego niczym doprać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się