Bryczesy

A ja odwołuję moją dobrą opinię o tych bryczesach HKM:
http://www.gnl.pl/bryczesy-jodhpur-pocket-p-55.html
Od razu zaznaczam, że nie kupowałam ich akurat w tym sklepie.
Po niecałych dwóch latach używania (i to na zmianę z 3 innymi parami) przetarły się leje  👿. Za taką kwotę na pewno można znaleźć lepszą alternatywę. 
to i tak nic, ja kiedyś kupiłam bryczesy krórych leje sie po 2 miesiącach przetarły
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 lutego 2009 23:39
Z HKM'ami to różne historie bywają raczej nie pozytywne.
Mojej koleżance strasznie się rozgiągneły a lej w okolicy krocza strasznie się zmechacił (porobiły się kulki)
zaba   żółta żaba żarła żur
03 lutego 2009 23:50
Dla mnie HKM'y są fatalnie skrojone.Leży to na tyłku tak jakoś byle jak!  🤔
Wprawdzie sama takich nie mam, ale kilka osób z okolicy posiada i niestety wyglądają ślicznie póki są w miarę nowe. Im dłużej są użytkowane, tym bardziej spierają się kolory i bryczesy zaczynają być koszmarnie wyblakłe.
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 lutego 2009 08:54
Zgadzam się z Leną, sama nie posiadam ale koleżanka ma szaro-różowe, szary szybko się sprało zrobił się szaro-biały.
deborah   koń by się uśmiał...
04 lutego 2009 09:24
Zgadzam się z Leną, sama nie posiadam ale koleżanka ma szaro-różowe, szary szybko się sprało zrobił się szaro-biały.


mam takie
jedne z pierwszych egzemplarzy tego modelu. szaro różowe i czekoladowo błekitne
sa bardzo fajne, mam je już jakieś 2 lata i trochę się spraly, ale używałam bardzo często..
widać jakość się pogorszyła mocno..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 lutego 2009 22:52
To ja się pochwalę moimi nowiutkimi, z dawna wyczekiwanymi bryczeskami  😜 (co prawda leżą w domu od miesiąca, ale nie miałam jeszcze okazji ani ich obfocić, a ni przetestować...)
Na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, są bardzo elastyczne i wygodne. Jestem mile zaskoczona ich jakością (na pierwszy rzut oka) i wykonaniem. Ciekawa jestem jak będą się sprawowały...

Zdjęcia robione pod dziwnym kątem, bo brat dorwał się do aparatu 🙄

A ja sprawilam sobie bryki Easy rider by Eurostar🙂 jestem zaaaachwycona😉 pelny lej, skora syntetyczna, miesiste, prazkowane, przyczepne🙂
a prezentuja sie tak:



Dzieki ci Boze za MAjeczke😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 lutego 2009 18:46
Ja miałam u Majeczki upatrzone bryczesy Pikeur, ale jakoś kontakt nam się urwał 🙁
faith powinnaś być z nich zadowolona. Miałam bardzo podobne Easy Ridery i służyły mi dzielnie przez 7 lat.
Bardzo mnie to cieszy🙂 niech to bedzie inwestycja na dlugi czas bo z budzetem cienko:P
W sumie wierze we wszystko do zalozenia na pupe co wypuscil eurostar🙂 mam jedne krotkolejowe i tez sa cudne🙂
ja sie jakos nie moge przekonac do dwukolorowych bryczesow 👀 takich jak na zdjeciach Pauli (nie obraz sie bo to absolutnie nie zlosliwie  :kwiatek: )
zawsze mam wrazenie ze mega pogrubiaja i jakos tak hmmm... niezgrabnie sie w nich wyglada

edit. oczywiscie chodzi mi o dwa kolory materialu, a nie o inny kolor leja, bo to akurat b. lubie
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 lutego 2009 20:21
Sigma
Każdy ma prawo do własnego zdania 😉
Miałam dokładnie ten sam dylemat przed kupnem, tym bardziej, że te mają jasny tył...
Z drugiej strony, od zawsze chciałam takie mieć 😉 Jeśli ludzie z boku pomyślą, że wyglądam grubo, trudno, najważniejsze, że mi się podoba  :emota2006092:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 lutego 2009 20:53
Ja niedawno upolowałam takie firmy Shires http://www.shiresequestrian.co.uk/shop/product.php?productid=133&cat=610&page=2  (te po lewej).
Nowe ze pół ceny, niech żyje eBay  😉
Bardzo wygodne, polecam.

A co do EuroStarów - mam jedną parę z pełnym lejem, od 3 lat, i chociaż używane sporo, wciąż są jak nawe  😅
majeczka   Galopem przez życie!
09 lutego 2009 21:03
faith ślicznie na Tobie leżą, bardzo się cieszę że tak dobrze pasują 😀
Euro Stary (Easy Ridery) są super i ze swojego doświadczenia wiem że są najchętniej kupowane podobnie jak cavallo i pikeury
Majeczka ja ci bede po wsze czasy robila teraz reklame, masz marketing u mnie gratis 😀
Bardzo mnie ciesza te pelne leje, bede miala co meczyc tylkiem w zakrzowie od soboty😀
Majeczka,

Da się załatwić te czarne TCHIBO ocieplane rozmiar 36/38?  😎
majeczka   Galopem przez życie!
10 lutego 2009 08:36
Na teraz mam tylko te 42/44 Dramka pamiętam jak tylko będę miała dam Ci znać, może w przyszłym tyg 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:47
halo dziewczyny, jest cos takiego jak PW
Przyszły do mnie 2 pary bryczesów euro stara i są lepsze niż się spodziewałam.Mam nadzieję,że w użytkowaniu będą tak samo rewelacyjne.
D&A pokaż pokaż!!
ja jestem zakochana w georgach schumacherach model cornet lej kaaaaaapitalny!
ale tez stanowczo mowie nie bryczesom z tchibo tym brazowym i czarnym z pseudo  lejem skorzanym- zmechacil sie po 1 jezdzie!!do tego jest tak malo pracujacy i elastyczny, ze szok...ehh a tak ladnie lezaly :/
Postaram się zrobić fotki,ale obawiam się,że moim aparatem to gucio wyjdzie:/ Jedne są jeansowe a drugie brązowe w lekki prążek🙂
kurcze ceikawa jestem dzinsowych- moze w jakims sklepie maja ich zdj.?
Nigdy nie przepadałam za jeansowymi,ale kupiłam je,bo były w pakiecie z tymi drugimi.Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.To chyba te:
http://www.euro-star-shop.de/product_info.php/products_id/855
Te drugie to Benny,ale nigdzie nie znalazłam foty,która by dobrze oddawała wygląd.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 lutego 2009 17:57
Mi się od zawsze marzą dżinsowe bryczesy  😜 , ale ich ceny skutecznie mnie odstraszają...
D&A pochwal się gdzie je kupiłaś  😎
Upolowałam w Niemczech.Cena za dwie pary wyszła mi taka,że nawet jednej w sklepie bym nie kupiła...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 lutego 2009 19:44
D&A, ale cudne  😜
Mierzyłam kiedyś te jeansowe Eurostar, są BARDZO wygodne. Ale jakoś kiepsko w nich wyglądam..oczywiście to nie wina spodni.

Ale teraz pierwszy raz mi sie zdarzyło kupic bryczesy Eurostar model Benny w których nie widać mój brzuszek 😁 Bardzo zgrabnie leżą
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się