Bryczesy

Arivle

Eurostar nie posiada tylko jeden model jeansowych. Może nie trafiłaś na swoje. Ogólnie to bardzo wytrzymałe spodenki.

Marzą mi się CANDELA  😍 Nigdy nie moge zdobyć swojego rozmiaru..
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 stycznia 2011 17:57
Dramka, szczerze mówiąc nie pamiętam jaki model mierzylam, wiem że bardzo się zawiodłam bo uwielbiam ES'y dużo bardziej niż Pikeury. Candela są cudowne, ale chyba nie dałabym ceny sklepowej za nie  😁
Ja wole lej w pikeur. Mam wrażenie że jest cienszy i lepiej sie układa do ciała.
ja mierzyłam jeansowe Pikeury ale mi się kolor jeansu nie podobał, chociaż odszycie miały ładne, ale krój na mnie też nie leży - bo mam bardzo kobiecą budowę - duże wcięcie w talii a wydaje mi sie że Pikeury są dla wąsko-biodrzatych
dlatego wybrałam inne - też jeansowe,
Dodofon Jaki model mierzyłaś?? Na twoja budowe pewnie by daphne pasowały.
Dodofon Jaki model mierzyłaś?? Na twoja budowe pewnie by daphne pasowały.


wiesz, że nie wiem, ja sie nie wgłębiam w modele, trendy i innd. Miały kieszenie z tył, a ja chciałam gładkie
W takim razie nie daphne ponieważ nie posiadają z tyłu kieszeni.

I prosze nie piszcie "jeansowe pikeur" ponieważ jeansowych modeli jest pare  🙄

Moje faworyt CANDELA  😍 Może kiedyś trafie w rozmiarze 36
Ja miałam na tyłku dwa modele jeansowych pikeur jedne były super i całe gładkie ale niestety ciut małe, a drugie były z jasnego jeansu, bardzo rozciągliwe i nie za wygodne.
Te Daphne wyglądają zjawiskowo!
Niestety krój daphne nie ma moją figure chłopięcą  😡

Fotka tyłu Daphne  :kwiatek:

Burza pewnie mierzyłas model LAVINIA
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
03 stycznia 2011 09:08
czy mógłby mi ktoś zmierzyć szerokość w pasie w bryczesach pikeur rozm 36?
33,5 cm bez rozciągnięcia w modelu Lugana
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
03 stycznia 2011 10:39
Dramka, dziękuje ci bardzo  :kwiatek:
one się bardzo rozciągają po noszeniu i po praniu?
Rozciagają się, ale ciężko mi określić ile. Masz/miałaś fair-play?
Dramka czy ja własnie się stałam posiadaczką modelu Dafne od Ciebie?
Powinny być wiec idealne na mój instrumentalny tyłek! (pisząc instrumntalny mam na myśli to, że ma kształt kontrabasu a nie to, że wydaje dźwięki).
Tak chciałam dobre jansowe bryczki, że nawet nie patrzyłam co to za model - po prostu na fotce wyglądały fajnie.
Zdam wam więc relację jak już je naciągnę na siebie i stestuję na koniu!
Tak daphne. Dzisiaj nawet naciągnełam na tyłek żeby klientce odpisać jak leżą w porównaniu do Lugana, więc czasem robie za świnke doświadczalną. Nie gniewasz się?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 stycznia 2011 08:43
Dramka, fair play nie miałam, natomiast mam euro star i jedne się mega rozciągają a są z materiału prążkowanego natomiast drugie z innego materiału gładkiego się bardzo mało sie rozciągały prawie w cale. co do fair play to koleżanka ma i średnio z nich zadowolona materiał jest podobno sredni i beznadziejnie sa zrobione szwy bo od wewnetrznej strony przy kolanie tak że obcieraja
Pytałam o Fair-play ponieważ PIKEUR wypadaja o rozmiar mniejsze.

Np. Jeżeli nosisz FAIR-PLAY 36, musisz kupić 38 PIKEUR  😉
. Nie gniewasz się?


No co ty! Wiedzę (na temat produktów) trzeba zdobywać i na forum się dzielić! Ja już od ciebie kupiłam tyle rzeczy i ze wszystkich zadowolona jestem więc luz.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 stycznia 2011 18:38
a dostanę gdzieś pikeury w rozmiarze 34 z przedłużana nogawką czy tak owych nie produkują? lub czy 34 mają dużo krótsza nogawkę od 36?
mam problem bo po wakacjach wracam do swojej wagi i zastanawiam się czy 36 nie będą ciut luźne?
Solina poproszę koleżankę bo wiem, że ona nosi 34 żby zmierzyła.
Wydaje mi się, ze produkują 34 przedłużoane czyli 68.. a może ty musisz mieć rozmiary młodizeżowe - one zazwyczaj są dla ozób do 168 cm wzrostu ale szczuplejszych.
Obczytaj sobie tabele rozmiarowe na stronie pikeura ( w sensie na ich stronie netowej sklepu)  to się dowiesz, które modele w jakich rozmiarach produkują.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 stycznia 2011 21:18
kotbury, dotychczasowe bryczesy mam młodzieżowe tylko że w niektórych nogawki są kilka cm za krótkie a mam jedynie 164cm wzrostu
popatrze sobie na tabele rozmiarów bo to chyba najlepsze rozwiązanie 🙂
Solina Niestety nie istnieją przedłużane 34. Po co ci przedłużane 34 na 164 wzrostu??

Na twój wzrost proponuje młodzieżowe 170.


A do mnie przyszły bryczki daphne- jeans od Dramiki i już wam daję recenzję:
Otóż są super i śmiem przewidywać, że moga to być moje no1. bryczki w przyszłości.
To jest prawdziwy, gęsty gruby jeans  - dlatego jak ktoś rozważa to brać rozmiar idealnie na siebie, nie za duży, nie za mały.
Za duży będzie wisiał, bo materiał sztwniejszy się nie ułoży, a takie na styk moga być w odczuci mało wygodne- bo jednak ten materiał jest sztywniejszy trochę.

Fason bardzo fajny - to nie są biodórki ale są delikanie niższe stanem - po nerch nie wieje.
Kolor- naprawdę fajny- typowow jeasowy granat.
Jutro testuję w siodle!

I kurde są tak fajne, z emnie korci do nich na brązowe buty i dodtki- tak ja na zdjęicach katalogowych bo dobrze to mogłby wyglądać.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
07 stycznia 2011 18:08
Dramka, ja jestem jakaś dziwna bo wydaje mi się ze te 170 młodzieżowe mogły by być ciut dłuższe tak o 3-4cm
poza tym nie wiem czemu ale młodzieżowe mają wąskie nogawki w łydkach a w udach szersze zawsze wydawało mi się ze są przeznaczone dla dzieci i młodzieży i chyba proporcja powinna być inna bo np taka 13 letnia wysoka dziewczynka nie będzie szeroka w biodrach a takie mam wrażenie przymierzając czy mając młodzieżowe.
dodam że nie mam grubych łydek a mam problem z wciśnięciem jej.
kotbury
A ja mam wrażenie że sa wyzsze niż np. Lugany  😲

Solina Młodzieżowe maja węższe biodra, nogawki i łydki. Dla mnie pasuje rozmiar 176 i 38.
A ja dziś wytestowałam nowe bryczki (pikeur, jeasn lavinia ) i jestem wniebowzięta!!!
Ok. Dramka masz rację one realnie są w zasdzie tak samo wysokie w stanie jak lugany (wydająs ię byc wyższe bo są sztwnijsze) ale są tak szyte, że tego niejako nie widać- wydają się być biodrówkami - takie cięcia jeansu i kieszenie.

Co do wrażeń na dupsku w siodle. Najpierw myślałam, że będzie mi gorzej (przynajmniej wsiąść) bo takie sztwniejsze a ja ostanio rozkapryszona bryczesami z micro2000 i innymi cavallo (gładki i jak jedwab)- ale nie pełne zaskoczenie.

I teraz coś głupiego napiszę - dawno nie miałam tak dobrej jazdy jak dziś - siedziłam jak do siodła przyklejona i serio mam wrażenie, że te portki mi to ułatwiły.

Jak się ktoś zastanawia jakie bryczesy sobie lajsnąć w najbliższym czasie to te polecam!
[quote="korbury"]A do mnie przyszły bryczki daphne- jeans od Dramki[/quote]

[quote="korbury"]A ja dziś wytestowałam nowe bryczki (pikeur, jeasn lavinia )[/quote]
🤔wirek:hm to masz Pikeur Daphne czy Lavinia:>? coraz bardziej mnie korcą takie jeansowe, jakbyś miałą zdjęcia na sobie to chętnie zobaczę 😍
Daphne.. ale coś jestem dziś jak paczka dropsów rozsypana i myla mi się te nazwy.

Mam te bez kieszeni na tyłku.
Daphne 😉

Ja mam wrazenie że nowsze modele pikeur mają lepszy lej i są lepiej skrojone.
Trafiły mi się w końcu w moim rozmiarze  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się