Perfumy

Gillian   four letter word
26 grudnia 2011 10:07
pryskaj włosy i mankiety 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
26 grudnia 2011 10:08
Gillian, taaa, już to opracowałam, ale tak jakoś chyba się gorzej 'trzyma'..?
Scottie   Cicha obserwatorka
26 grudnia 2011 10:13
Nie, ja (oraz mój chłopak i koledzy) bardziej prefumy czuję na ubraniu- kołnierzu koszuli, szaliku i włosach niż na skórze. Na nadgarstakch nigdy nie wyczuwałam, ale ja często myję ręce i kremuję- może dlatego.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
26 grudnia 2011 13:18
Również uważam, że perfumy rozpylone na włosach trzymają się lepiej. Ponad to efekt jest bardziej... zmysłowy.
ja ubieram sie w perfumy tj rozpylam  w powietrze wpadam w ta chmure i robie rozne wygibasy ,wtedy mnie tak ladnie otulaja i nie ma miejsc intensywniejszych .
Averis   Czarny charakter
26 grudnia 2011 15:39
Ja po 20 latach żywota znalazłam perfumy, którym przysięgłam miłość po grób.

Hugo Boss Orange

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQs7uCFgkc9jl-zBGgOMqMbmdsp83gT7qEp5PAO4fnLkURBVQuiNWt4FaXBlQ[/img]
Ja jestem zakochana w perfumach Playboy Play it spicy 😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 lutego 2012 11:44
Mam na oku dwa zapachy, na które zachorowałam jakiś czas temu, przeglądam więc Allegro i strony sklepów z perfumami. Mam w związku z tym pytanie, czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na rozpoznanie podróbki? oczywiście spore znaczenie mają tu ceny, jaka obniżka będzie okazją, a jaka powinna wzbudzić podejrzenia?
Przestrzegam przed kupowaniem perfum na allegro, baaardzo często podróbki, trzeba dokładnie sprawdzac wszystkie komentarze.
Moją drugą połówką są DKNY zielone i różowe.....uwielbiam
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
20 lutego 2012 16:34
konia44, DKNY zielone są świetne, używam od 4 lat 🙂 korcą mnie też te fioletowe( czarne?) ale obecnie mam buteleczkę idole'darmani 75ml którą dostałam na urodziny i też są śliczne, aczkolwiek mogły by być bardziej trwałe

Pauli, ja moje ciotki i znajome kupujemy na iprefumy, są tańsze niż np w sephorze i oryginalne. na allegro pełno podrób, ostatnio oglądałam armaniego, pudełko i flakonik identyczny, dopiero po dłuższym przyjrzeniu się zauważyłam że apostrof jest nie w tym miejscu co powinien
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 lutego 2012 22:22
Solina
Dziękuję za opinię, chyba odpuszczę sobie Allegro...

Znalazłam na iperfumy coś takiego http://www.iperfumy.pl/calvin-klein/calvin-klein-secret-obsession-100-ml-woda-perfumowana/ 100ml za 105 zł, a 50ml za 135 zł 😁


Miała któraś z was do czynienia z tym sprzedającym: http://allegro.pl/calvin-klein-secret-obsession-100ml-wwa-wola-sklep-i2120352801.html ?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
21 lutego 2012 07:18
Pauli, na iperfumach są czasem promocje stąd np cena za większe opakowanie jest niższa niż za mniejsze 😉
trzeba co jakiś czas sprawdzać ich stronę albo włączyć sobie newsletter i na maila przychodzi oferta z promocjami,

tanie perfumy opłaca się jeszcze kupić na promach pływających między państwami, w wakacje na promie z Francji do Anglii kupiłam dwa tusze lancome za 160zł a chłopak kupił sobie perfumy hugo bosa 150ml za 150zł
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2012 09:10
Solina
Ale zauważyłam, że na stronie jest zaznaczone, jeśli chodzi o promocję 😉

Tak, czy inaczej, zamówiłam, mam nadzieję, że również będę zadowolona z zakupów w tym sklepie.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
21 lutego 2012 13:41
Pauli, mam nadzieje że będziesz nie ma z nimi żadnego problemu, nawet jak coś nie tak z perfumami można reklamować, w tamtym roku na urodziny kupowałam chłopakowi perfumy, po kilku użyciach atomizer się zaciął i nie fukało perfumami, zadzwoniłam powiedziałam jaka sprawa kazali odesłać i za tydzień miałam nowe.
przesyłka też szybka bo max 2 dni czeka się na paczkę
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 lutego 2012 10:17
Właśnie odebrałam od kuriera paczkę z perfumami. Wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko, także spokojnie mogę polecić sklep iperfumy.pl 😉
A CK Secret Obssesion są obłędne 😍
Odgrzebuję stary wątek 🙂

W związku z przypływem gotówki niemąż obiecał mi wyjście do perfumerii coby wybrać jakiś ładny zapach bez patrzenia na cenę (  😜 )
Pytanie tylko czy są gdzieś w Warszawie perfumerie gdzie warto się wybrać, zostać dobrze obsłużonym i nie przepłacić.

Wchodząc do Sephory czy innego Douglasa czuję się jak ubogi intruz który przeszkadza paniom w pracowaniu. Może znacie godne polecenia perfumerie nie-sieciówki?
Wchodząc do Sephory czy innego Douglasa czuję się jak ubogi intruz który przeszkadza paniom w pracowaniu.


Dokładnie, czuję się tak samo! Ja chodzę po perfumy zazwyczaj do SuperPharm , ale żadna to perfumeria, albo zamawiam z bao.pl, ale zazwyczaj mają pojedyncze sztuki wybranych marek.
No proszę, myślałam, że tylko ja się tak czuję mimo robienia zakupów. Cholera dlaczego tak jest?
Ja miłością obdarzam wodę perfumowaną Perceive
http://www.ceneo.pl/430062 
No nie może być 🤣 Wam też przeszkadzają grzeczne pytania typu " A czego pani właściwie szuka... " 🍴?
U mnie na wsi Panie w Douglasie są zawsze bardzooo miłe! Zawsze mi dobrze doradzą, dorzucą dużo próbek, kosmetyczek i innych pierdół, umówią na różne makijaże i szkolenia... Jakoś źle trafiacie😉
Nie tyle pytania ekspedientki "czego pani właściwie szuka" co depczący po piętach ochroniarz,który też czasem pyta w czym może pomóc  😵
Albo moze ja mam na plecach napisane złodziej.. 🥂
haha mandi, ochroniarz też daje się we znaki! Kiepską politykę mają dlatego nie cierpię tam chodzić, idę jak muszę 😀iabeł:
A ja właśnie dostałam Chloe i wiem, ze jest to miłość po grób 😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 lipca 2012 14:03
Powiem wam, że ja też nie szaleję ze szczęścia na myśl o odwiedzinach w którejś z tych perfumerii, na szczęście na jakiś czas mam spokój, bo moje aktualnie najbardziej ukochane perfumy są już ze mną - CK Euphoria 😍

Na marginesie dodam, że zaliczyłam (już jakiś czas temu) kolejne udane zakupy na iperfumy.pl 😉 , więc niezmiennie polecam perfumerię 🙂
To w takim razie i ja skorzystam z tej stronki.
Mam w planie Chloe i Chanell chance...muaaaaaaaaa

A CK Euphorie zmieszałam w skali 1:1 z DKNY Delicious zielonymi i wyszła mieszanka wybuchowa,zakochałam się  😜
Ja nie polecam iperfumy.pl, może ceny konkurencyjne, ale dwie znajome mojej mamy miały z tym problem. Bodajże nieoryginalne perfumy u jednej, a drugiej przysłali nie te "bo nie było" i nie chcieli wymienić. Oczywiście, mogą się udać zakupy, ale skoro jest trochę negatywów nawet na stronach po co ryzykować? Polecam raan.com.pl, dużo osób, które znam kupuje stamtąd, ja jeśli nie w drogerii to też i nigdy żadnych problemów.
Osobiście- Yves Saint-Laurent Parisienne 😍
ja polecam w sam raz na lato D&G dreaming in Portofino prze[iekne
Jak rozpoznać oryginalne perfumy gwiazdka THIERRY MUGLER -ANGEL ?
Gdzie w internecie mogę kupić oryginalne perfumy? Jest taka rozbieżność cen, że zastanawiam się czy są oryginalne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się