Perfumy

Moją miłością jest Alien by Thierry Mugler i  La petite Robe noire by  Guerlain 🙂
Wichurkowa   Never say never...
21 grudnia 2012 11:27
A ja kocham Hugo Bossy Orange,Chanel chance fraiche,Versace Crystal Noir,Giorgio Armani Mania  😍
Marc Jacobs LOLA Velvet  💘
Mi mąż zakupił HUGO BOSS XX - rewelka  🙂
Dla siebie kupił XY  - poezja  😉
z męskich z kolei uwielbiam ponad wszystko Caroliny Herrery 212  😜
A ja sobie sprawiłam ostatnio Dior Addict i Dior Hypnotic Poison, jak szaleć to szaleć  🙂
Mam kilka perfum na sprzedaż jakby któraś byłą zainteresowana to poproszę priv. Są to testery (bez nakrętek) przez co są w bardzo atrakcyjnych cenach🙂
( B.U., Chanson, Masumi, Adidas, Miraculum, Pret a Porter, STR8, C-thru)
Marc Jacobs LOLA Velvet  💘


Mi marca Jacobsa, podobają się chyba wszystkie perfumy. Dzisiaj kupiłam Dot 🙂 A mama pod choinkę ma dostać lola lub oh, lola, więc będę podkradać 🙂
szkoda ze przez internet nie da sie wachac...  🤣
Na szczęście! Mnie ostatnio urzekły Versace Bright Crystal, aż sobie miniaturkę zakupiłam.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 grudnia 2012 13:28
Mi marca Jacobsa, podobają się chyba wszystkie perfumy.

Mi tez 😀 A ostatnio oszalałam na punkcie Daisy Eau So Fresh. Dla mnie to esencja szczęścia i zawsze jak ją noszę, to mam wrażenie, że wypiłam Felix Felicis
A teraz Daisy ESF jest dostępne w świetnej gwiazdkowej edycji: jest kuferek, pełnowymiarowa woda toaletowa (125 ml), zel pod prysznic, balsam do ciała i mały roll on, dzięki czemu 'Felix Felicis' można mieć zawsze ze sobą  😍

Gdzie i za ile można kupić taki komplecik?  💘
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 grudnia 2012 14:28
Ja akurat kupiłam w Sephorze, ale możliwe, że inne sieciowe drogerie też mają takie zestawy. Zapłaciłam 410, a biorąc pod uwagę, że 125ml bez zestawu kosztuje w Sephorze ok 350, to nawet nieźle wypada cenowo 🙂
Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2012 14:28
Kiedyś przez przypadek wpadła mi w ręce próbka "Valentina" by Valentino , i tak chodził za mną ten zapach i chodził, aż sobie w prezencie gwiazdkowym sprawiłam <3
I jestem naprawdę zachwycona 🙂
ja ostatnio pokochałam Pur Blancę Blush 💘 a na gwiazdkę dostałam C-thru Emerald który nosiłam długi czas ale mi się znudził, już mi się nie podoba i nie mam pojęcia co z tym teraz zrobić 😁
Averis   Czarny charakter
30 grudnia 2012 18:14
Ja dostałam pod choinkę Chanel Mademoiselle, Chanel No. 5 i mojego ukochanego Hugo Bossa Orange. Bedę zużywać te zapasy przez dekadę. Piątka jest na typowo wieczorne wyjścia (trochę jednak kojarzy mi się z dostojną damą, a nie z młodą dziewczyną), za to Mademoiselle  jest słodziutka i rozkoszna, ale trochę boli mnie od niej głowa. Chociaż jest naprawdę bardzo przyjemnym zapachem (i bardzo, bardzo trwałym). Mam nadzieję się do niej przekonać, bo moja miłość do Bossa też nie była od pierwszego powąchania 😉
Laski zamawiacie perfumy przez neta?
Kojażycie firmę Remedium Fedoruk? Mają kilka sklepów internetowych o dziwnych nazwach z perfumami np.: www.henri.pl/
Ceny bardzo niskie...
Ja zawsze kupowałam perflumy w sklepie typu Dougles/Sephora czy na lotnisku... ale już kilka osób mi mówiło o tych sklepach internetowych twierdząc, że sprzedawane są tam oryginały w duuużo niższych cenach...
Mój chłop ostatnio zamówił tam jakieś dwa zapachy i faktycznie wyglądaja na oryginalne. Porównywaliśmy butelki z tego sklepu i z Douglasa i nie znaleźliśmy różnic... Ale jakoś dalej trudno mi uwierzyć w taką różnicę cenową... Podróbka idealna? Czy jednak orginał?
Julita
http://www.fragonard.com/
Firma rodzinna, prowadza sprzedaz tylko w swoich placowkach i przez net do wybranych krajow (w tym Pl uff).


Polecam też zamawiać z "truskawki": http://pl.strawberrynet.com/main.aspx
Nie potrafię się zdecydować  🙄 Które, które?
pippi, to już zależy od Twojego gustu 😉
Ja od wielu lat jestem wierna DKNY, Be Delicious. Stoi u mnie na półce kilka flakonów (tata przywozi mi z Niemiec dużo perfum), ale DKNY muszą być zawsze 😀
Dziewczyny znające się na zapachach.
Jaki zapach wąchać?
Potrzebuję: słodkiego, BEZ nuty świeżości typu morska bryza, bez nuty sportowej.  Typowe kwiatkowe mnie odrzucają, jeśli są zbyt kwiatkowe i zbyt delikatne. Mocne piżmowe drażnią mojego męża i zgłasza sprzeciw.

Ma być słodko słodkie, ale zarazem mocne i wyraziste.

Co wąchać? Mam denerwujące panie w dobrej perfumerii. Dużego wyboru perfumerii nie ma. Więc wolę wiedzieć co chcę powąchać konkretnie, kiedy już tam pójdę.
Averis   Czarny charakter
11 stycznia 2013 18:47
tunrida, Channel mademoiselle? Mocne, słodkie i trwałe., ale wszystko w granicach przyzwoitości.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 stycznia 2013 18:51
i Chanel Chance też jest słodkie, ale tak bez przesady. A przy tym, w mojej opinii, szalenie eleganckie 🙂
Hugo Boss, Deep Red.
Averis   Czarny charakter
11 stycznia 2013 18:55
Edytka, ja stałam się fanką perfum by Coco. Naprawdę są klasowe.
i Chanel Chance też jest słodkie, ale tak bez przesady. A przy tym, w mojej opinii, szalenie eleganckie 🙂

uwielbiam 😍 mój hit od kilku miesięcy i nie zanosi się na zmianę.
Dziewczyny znające się na zapachach.
Jaki zapach wąchać?
Potrzebuję: słodkiego, BEZ nuty świeżości typu morska bryza, bez nuty sportowej.  Typowe kwiatkowe mnie odrzucają, jeśli są zbyt kwiatkowe i zbyt delikatne. Mocne piżmowe drażnią mojego męża i zgłasza sprzeciw.

Ma być słodko słodkie, ale zarazem mocne i wyraziste.

Co wąchać? Mam denerwujące panie w dobrej perfumerii. Dużego wyboru perfumerii nie ma. Więc wolę wiedzieć co chcę powąchać konkretnie, kiedy już tam pójdę.


Calvin Klein, In2u Her 🙂
Dzięki, dzięki dziewczyny. Wszystko sobie pospisuję i pójdę przygotowana do perfumerii.  :kwiatek:
Aż się zainspirowałam i kupiłam w końcu Coco Mademoiselle, chodziły za mną chyba z pół roku  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się