Perfumy

A One milion nie jest czasem męski? W stojącym złotym opakowaniu. Lady milion - położony na boku, Lady Milion Eau My Gold - stojąca buteleczka taka jak w lady milion.
tak tak, chodziło mi o lady million. On chyba tez ma stojąca buteleczkę ale znacznie niższą niz ta druga wersja (tzn. i stojącą i leżącą 😉)
Dziewczyny,
Kupiłam perfumy Guerlain la petite robe noire przez internet i zastanawiam się, czy to na pewno oryginał. Pachną inaczej niż tester w sephorze - brakuje mi intensywności w początkowej nucie wiśni, a to przecież clou w tym zapachu...
Czy ma któraś z Was może te perfumy i mogłaby mi zrobić zdjęcie naklejki na spodzie buteleczki?

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 lutego 2017 12:50
pomyłka 🙂
Czy któraś z Was miała do czynienia z perfumami Gianfranco Ferre In The Mood For Love? Urzekły mnie opisy tego zapachu na Fragrantice i chciałam je wypróbować. Tylko że nigdzie stacjonarnie ich nie ma! Próbek też brak, więc od razu bym musiała zamawiać cały flakon. Znalazłam [url=https://makeup.pl/product/12303/#/option/325897/]tutaj[/url] 30ml za najniższą cenę i się zastanawiam, czy się opłaca. Mleczne, białe, pudrowe, piękne i otulające?! Chyba bym je wzięła....
Miałam próbkę, ale jakoś mnie nie urzekły. Za dużo roślinek w środku. Na każdym pachną inaczej, więc nie ma się co sugerować.
Próbki są do kupienia na allegro. W najgorszym wypadku stracisz 10zł, ale nie wylądujesz z perfumami, które Ci nie leżą.
Miałam próbkę, ale jakoś mnie nie urzekły. Za dużo roślinek w środku. Na każdym pachną inaczej, więc nie ma się co sugerować.
Próbki są do kupienia na allegro. W najgorszym wypadku stracisz 10zł, ale nie wylądujesz z perfumami, które Ci nie leżą.

Dzięki za odpowiedź!
Kurcze, to już sama nie wiem... Muszę w takim razie zdecydować się na próbkę i sama zobaczę, czy mi pasują. No ale opisy naprawdę urzekające, takie barwne i ciepłe, ech ech 🙂
Czy opłaca się kupować tester,  podobno są bardziej trwałe niż oryginały ale jednak niska cena mnie troszkę przeraża  😉 
Testery to takie same perfumy, jak te, które są w regularnej sprzedaży. Cena jest niższa, bo często są bez korka (jak to testery w drogeriach wystawione) i są zapakowane w zwykłe tekturowe opakowanie. Ale flakonik i przede wszystkim wonna esencja są takie same.

Ja dla siebie co jakiś czas kupuję testery właśnie, bo nie zależy mi na opakowaniu, a są trochę tańsze. Na prezent się nie nadają, ale dla siebie - jak najbardziej.
Testery to takie same perfumy, jak te, które są w regularnej sprzedaży. Cena jest niższa, bo często są bez korka (jak to testery w drogeriach wystawione) i są zapakowane w zwykłe tekturowe opakowanie. Ale flakonik i przede wszystkim wonna esencja są takie same.

Ja dla siebie co jakiś czas kupuję testery właśnie, bo nie zależy mi na opakowaniu, a są trochę tańsze. Na prezent się nie nadają, ale dla siebie - jak najbardziej.

Dziękuję, dobra wiadomość  :kwiatek:
asds   Life goes on...
01 lipca 2017 12:48
Hej

Czy w perfumerii Galilu są czasem jakieś akcje promocyjne/kody rabatowe?

Znalazłam tam dwa zapachy które strasznie mi się podobają no ale cena wyjściowa powala...
a gdzie testery można kupić tak żeby były oryginalne? 😉 Dacie linka?
Szukam perfum męskich, można powiedzieć, że czegoś standardowego, żadne zapachy wychodzące ponad schemat nie wchodzą w grę niestety. To ma być prezent na 20. urodziny. Wszystkie Sephory i Douglasy odwiedzone, dziesiątki perfum sprawdzone, ale chłopakowi nie podoba się praktycznie nic. Praktycznie jedyne co mu przypadło do gustu to Hugo Boss Unlitimed i bodajże Paco Rabanne Invictus Intense. Ale co do tych z kolei ja nie jestem przekonana. Znacie coś godnego polecenia, o dobrej trwałości? Nie oczekuję, że ktoś mi powie "kup te czy te", ale podpowiedzi, co jeszcze warto "powąchać" 🙂 może ktoś wie jak pachną te perfumy i jest w stanie wskazać coś podobnego?
hanexxx, np na iperfumy.
Ostatnio kupowałam shiro ze strony dolce.pl i mogę polecić zarówno sklep jak i zapach. Jest trwały, niebanalny. A cena w porównaniu do stacjonarnej perfumerii bardzo miła.
Szukam perfum męskich, można powiedzieć, że czegoś standardowego, żadne zapachy wychodzące ponad schemat nie wchodzą w grę niestety. To ma być prezent na 20. urodziny. Wszystkie Sephory i Douglasy odwiedzone, dziesiątki perfum sprawdzone, ale chłopakowi nie podoba się praktycznie nic. Praktycznie jedyne co mu przypadło do gustu to Hugo Boss Unlitimed i bodajże Paco Rabanne Invictus Intense. Ale co do tych z kolei ja nie jestem przekonana. Znacie coś godnego polecenia, o dobrej trwałości? Nie oczekuję, że ktoś mi powie "kup te czy te", ale podpowiedzi, co jeszcze warto "powąchać" 🙂 może ktoś wie jak pachną te perfumy i jest w stanie wskazać coś podobnego?


Polecam pogrzebać na portalu "zapachowym", np. fragrantica.pl Jeśli podobają mu się konkretne zapachy, a może nawet umie powiedzieć, czym mu one pachną, można zlokalizować propozycje o podobnym składzie i powąchać w najbliższej perfumerii 🙂
Lena, dzięki za radę, nie pomyślałam o takim rozwiązaniu :kwiatek: Z wyczuciem jakiejkolwiek nuty w tych perfumach może być problem, jedyne skojarzenie miał przy którychś z perfum z maścią kamforową 😵 Także szukam dalej trochę w ciemno.
Fakt, natomiast jak przejrzysz nuty zapachowe tych perfum, które mu się jednak podobały, możecie wyszukiwać też po nutach oraz ich kombinacjach 🙂
odkopuję wątek, bo płaczę z tęsknoty za ulubionym zapachem.. do niedawna Golden Rose miało w swojej ofercie wody toaletowe, a wśród nich odpowiednik Hypnose od Lancome. niestety wycofali produkt, a mnie się nie bardzo uśmiecha płacić 200zł za 30ml, gdy do tej pory płaciłam za to 30zł..  😡 poszukuję dobrego zamiennika/podróbki, w fajnej cenie i trwałego (GR to wszystko miało, nie czaję, dlaczego wycofali zupełnie perfumy..), możecie coś polecić?  🤔 :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 listopada 2017 15:27
Wiele ludzi kojarzy Benetton Rosso z Hypnose. Sprawdź. Tylko do kupienia jedynie na allegro, ja je bardzo lubiłam.
dzięki! dorwę gdzieś tester, czy muszę zamawiać w ciemno?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 listopada 2017 15:49
nie widziałam nigdzie testerów :< w stacjonarnych sklepach ich nie mają, chyba musisz w ciemno. Ale są tanie  😉
hej, mam kupon do wykorzystania do 16.01 na i-perfumy.eu -125 złotych 🙂 Może któraś z Was jest chętna? Sprzedam za 25 złotych, za tyle kupiłam na grouponie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 grudnia 2017 19:40
poszukuję wody toaletowej z wyraźnymi nutami wanilii, ktoś coś?  :kwiatek: nie chciałabym dużo wydać, bo to tak od czasu do czasu ma być 😉
madmaddie Sprawdź Vanille Noire Yves Rocher. Przetestować można stacjonarnie,a na allegro dorwiesz dużo taniej  😉
Przychodzi mi do głowy jeszcze Fiore del Dragone Tesori d'Oriente. Na Allegro koszt 20zł, trwałość nienajgorsza. Chyba są też czasami w Rossmanie (?). Ponoć podobne do Hypnotic Poison Diora, więc możesz sprawdzić, czy Ci się spodobają.
Narazie tyle mi przychodzi do głowy
Zajrzyj na fragrantica.pl i poszukaj po nucie wanilii. Sporo propozycji się pojawi 🙂
madmaddie Victoria's Secret Amber Romance 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 grudnia 2017 12:26
Dzięki dziewczyny 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 stycznia 2019 09:01
help 🙁
Kocham miłością wielką Benetton Essence of Women. Jednak są trudno dostępne i coraz droższe (a choć piękne, to za mało trwałe, żebym płaciła miliony). Kojarzycie coś zamiast? Wiem, że Coco Mademoiselle jest podobna, ale kurczę, cena jest za duża.
Kojarzycie coś podobnego? Przychodzi Wam coś na myśl?
Nuta głowy: brzoskwinia, pomarańcza, bergamotka
Nuta serca: frezja, jaśmin, róża
Nuta bazy: paczula, wetiwer, piżmo
Robicie zakupy w pachnidelko.pl? Warto? Czy podrobki?  😉
Przetestuj nowe perfumy Lancome: Lancome Idole EDP. Ma w nutach głowy bergamotkę i owoce. Moim zdaniem jest to fantastyczny zapach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się